Vyasfaltovať!!!
04.09.2016 - 19:29:37
01
maros1974 napísal:
jazdim to od 2009 a mozem to aj dokazat ;) .

Cela Cerofvka bola sprejazdnena niekedy koncom marca 2010 :) v 2009 by si od Kacinskej asfaltky miestami nepresiel ani peso :lol: Predpokladam, ze si myslel prvu cast, ale vzhladom na to, ze statistikujes celu, tak som musel na tento maly (nepodstatny :lol:) detail poukazat :P
04.09.2016 - 21:46:11
00
naucil ma tam jazdit kamos, vravel ze celkom dobry polovnicky chodnik to je o rok uz zacala byt stale viac a viac popularna... napr. stale jazdim uprostred dvojstromu ako sa to jazdilo kedysi i ked dnes to uz vyjazdili vrchom aj spodom ostatni
04.09.2016 - 22:04:57
00
Ani prva cast nebola spojazdnena cela niekedy do jesene 2009, myslim, ze fungovala len od zvaznice po zltu a nejaky kus dalej, jazdieval tade Alan a dalsi mohykani MK :lol:. 2 casti Cerovky sa potom museli prerobit, lebo polovnici tam potrebuju strielat :(
No a tie vyjazdene miesta .. co mam povedat .. za asfaltkov bola jedna tazsia korenova pasaz, niekto tam prekopal poza strom obchadzku. Henten dvojstrom ako pises. Kutka dal mostiky cez tie pekne hupiky :( .. za Uhliarkou niekto vypilil strom, lebo sa nezmesil so svojimi dvojmetrovymi rajdami .. ako pise JoKo. Treba to vyasfaltovat, hustiny posypat travexom a bude klud, potom marek_K bude absolutne spokojny :) Jo, a milsu potom este musi na tabulky dolepit napisy Trail, Enduro, AM/EN .. aby to bolo uplne dokonane.
04.09.2016 - 22:12:39
02
Korenovu pasaz pamatam, to bol najlepsi usek z celej cerovky, vacsina to ale asi nevedela prejst. Tak sa urobila obchadzka ponad stromy (ten nelogicky usek ked to zrazu stupa nad strom a hned potom nadol) Mimochodom, na jednom useku este niekto vyzbieral volne kamienky, martin ho chcel vtedy zaskrtit :D. Stromcekov bolo vypilenych viac, bolo by fajn keby tam zostali. Na druhu stranu ale take mlade stromky rastu rychlo, takze do 10 rokov by sa tam uz asi nikto nezmestil.
04.09.2016 - 23:54:49
01
No, bolo to veru narocne, za mokra som sa tomu vyhybal (kedze vozim plaste ake vozim :D) .. stromceky budu problem, ked dorastu , za 10 rokov bude standard vozit meter siroke rajdy :D Tie kamene si matne pamatam, ale znovu sa tam urodili, ale uz je to prakticky aj tam hladke. Co ma inak ale mrzi kvoli tomu posedu, ze pri Slavine treba hore-dole a za kamenolom bol taky peknucky skok, sranda je, ze ako sa tade prestalo jazdit, do 2 rokoch to vyzeralo rovnako, ako ked sme to sli cistit. Jedina obrana proti zarastaniu je to jazdit veru. Alebo teda ten asfalt :lol:
05.09.2016 - 07:59:21
00
tusim tu poniektorych treba zobrat pojazdit do fatry :lol: az si posunu vyznam slova zarasteny :P :D mate to tam fajn uzivajte ;)
08.09.2016 - 08:01:43
05
v nedelu rano o 8:30 cerovka smerom od MS, stretol som asi 5 bikerov co sli od Zeleznej, z toho dvaja co sli sami sa tak rutili ze nestihli ani odzdravit, pricom som sa im vyhol mimo chodnik ked maju tak naponahlo. Ta strava magori niektorych ludi. Vidim ze sa musim vratit ku skorsim casom na vyjazd. Tentoraz bol start od Figara o 7:30 a to uz je asi neskoro.
12.09.2016 - 10:22:22
02
jj cerovka začína byť totálne prepchatá. V nedelu mierne poobede som tam stretla rodinku s nejakým malým čoklom. A tvárili sa velmi nasrate že čo tam akože robím na biku keď oni tam majú výlet.

Ale mala som cyclocross bike tak som to zvrtla hlbšie do karpát a tam už nebol skoro nikto. Nakoniec z toho bol dobrý výjazd.
12.09.2016 - 10:34:31
01
a ja som zas vcera po zotmeni stretol na singloch hned troch bikerov bez svetla. Asi maju nocne videnie alebo co.
Asi si nevsimli ze sa zrazu stmieva o nieco skor, a tak si nebrali svetlo. Ano bohuzial je to tak, tma je uz o 19:45.


Naposledy upravil iron.hide dňa 12.09.2016 - 11:04:32, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2016 - 10:36:30
00
iron.hide za toto treba ludí kopať do zadku
12.09.2016 - 10:44:42
00
fogdiver napísal:
jj cerovka začína byť totálne prepchatá. V nedelu mierne poobede som tam stretla rodinku s nejakým malým čoklom.


...tak ked si vyberies "najblbsi" cas, tak jasne ze je plna - to je ako keby si sa stazovala ze v pondelok rano medzi 8mou a 9tou su cesty plne :lol:

V Nedelu rano som na Cerovke stretol asi 5tich. Co je uplne vpohode nato, ze ide o najpopularnejsi singel v okoli BA. Tie masy sa tam dohrnu cca od 11tej do 16tej. Treba jazdit mimo spicky, potom sa to da.
12.09.2016 - 12:38:14
01
zaujimave je, ze aj napriek tolkym ludom a tym padom celkom silnej pachovej stope, sa tam aj tak casto po zotmeni objavia tie diviaky, svine jedny :) a este tam aj kempuju, rovno na singli.
12.09.2016 - 12:42:55
00
Hosť napísal:
...tak ked si vyberies "najblbsi" cas, tak jasne ze je plna - to je ako keby si sa stazovala ze v pondelok rano medzi 8mou a 9tou su cesty plne :lol:

V Nedelu rano som na Cerovke stretol asi 5tich. Co je uplne vpohode nato, ze ide o najpopularnejsi singel v okoli BA. Tie masy sa tam dohrnu cca od 11tej do 16tej. Treba jazdit mimo spicky, potom sa to da.



mna si tam nestretol nahodou ? Videl som tam jeden zaujimavy bike, myslim ze biely s oranz. rafmi. Ja som total recognizable s mojou Salsou
12.09.2016 - 14:23:07
00
my sme boli dvaja, ja klasika HT 29" a druhy modry felt fatbike. A stretli sme dost ludi, boli sme v nedelu okolo 10-11. Cestou spat z BK na vydrickom traily sme stretli peknu rodinku asi 5-6 ludi vsetko na ebikoch. Celkovo som si vsimol aj na BK vela ebikov, mam pocit, ze sa to rozsiruje rychlo.
12.09.2016 - 14:29:04
00
keyboard_arrow_up