Ahoj, nehcem sa pustat do "flamu" ale myslim, ze co sa tyka Slovenskych akcii v MTB tak z nich tu je momentalne celkom dost clankov, reportov a pod. Momentalne sa orientovat na svetove podujatia, XC a pod veci zo spravodajstva na to este nie su kapacity, v podstate by to bolo len preberanie od inych - preto sa len obcas nieco vypichne. Vsetko ide postupne ale urcite je v plane sa zlepsovat aj v tomto smere, len to chce trochu cas...
13.09.2016 - 14:51:27
01
Veď hej, slovenské reporty sú ok. A z tých svetových by možno nebolo od veci to ľuďom trochu priblížiť aspoň z prevzatých reportov. Ale však ako píšeš... všetko postupne. Ja len že by bola škoda byť spokojný s návštevnosťou a nepracovať na kvalite. Určite napr. keby niekto kto vie fotiť (naozaj vie) sprevádzal recenzentov - boli by tie články oveľa atraktívnejšie. Keď už ste taký navštevovaný web. držím palce.
13.09.2016 - 15:16:14
00
a ti ludia to budu robit zadarmo? hlavne ten fotograf.. neivem len sa pytam
13.09.2016 - 15:23:08
00
A myslíš že tento web žije z charity?
13.09.2016 - 15:26:34
00
ja neviem ty mi povedz zjavne to vies
13.09.2016 - 15:31:24
00
Hlavne klud pani :) Je myslim jasne ze zadara to nikto robit nebude ;) A ani ako konicek vo volnom case - aspon na takej urovni ako by ste si predstavovali. Ved len tohtorocny projekt otvorenia Hradku dal poriadne zabrat a momentalne robime hlavne na tom aby to bolo trvalo udrzatelne. Ked to bude OK budeme sa venovat este viac obsahu a hlavne bude aj cas na viac clankov a pod.
Tema reklamy je jasna a nekonecna tema - bez nej to nepojde a opat to suvisi s tym, ze zadarmo tazko vybudujete potrebnu kvalitu...
13.09.2016 - 16:05:08
01
Ja som v kľude, nemyslel som to zle. Veľa ľudí fotí športy aj za almužnu (na slovensku), len pre to že je to ich hobby a možnosť posunúť sa ďalej. Myslím, že by sa takí našli... Keby som mal na to vybavenie a ambície tak by som za prachy na benzín fotil aj ja.
S tou reklamou je to pochopiteľné.


Naposledy upravil nanoslav dňa 13.09.2016 - 16:18:44, celkovo upravené 1 krát.

13.09.2016 - 16:18:14
00
nanoslav - na uspechu sa podiela mnoho faktorov a sme radi, ze citatelia mozu zdielat svoje zazitky a veci ohladom bikovania - ci uz je to forum, bazar, clanky, ... Snazime sa stale napredovat, co je vidiet na webe, ale aj v obsahu. Kde najblizsie je podobne pokrocily web s podobnymi funkciami, technologicky prepracovany a podobne aktivnou komunitou? Toto sa nestalo z nicoho nic a MTBIKER zdaleka nezacinal ako jednotka, tam sa dopracoval az casom a postupne.

Oproti minulemu roku sme opat narastli a aj v sekcii Clanky - ci uz v kvalite clankov, ale aj ich poctom. Takze trend je dobry, ale chapem, ze vzdy sa da urobit toho viac alebo aj lepsie. Ignoracia svetoveho pohara (XC, enduro, DH, ...) sa nedeje z nasej strany zamerne, ale prave vacsina citatelov si ziada iny obsah. Overil som si to aj na citanosti, keby to ziada viac citatelov, urcite prinasame aj clanky o nich. Kludne si najdi cas a posli nam nejaky clanok s fotodokumentaciou, nech pomozes prilozit ruku k praci a zvysit uroven clankov, na uroven, ktora sa Ti bude pacit.

MTBIKER je uz dlho aj o ceste, nie len MTB, takze cestnych clankov tu ubudat nebude, skor naopak :).
13.09.2016 - 16:18:28
01
Slavo, díky za zmysluplnú odpoveď. Web, vďaka vám, funguje super... len tie články a obsah... na tom je čo zlepšovať. Ale už si pripadám trapne, stále to omielať dookola.
Čo sa týka WC DH a XC - ľudia sa možno práve pre to nezaujímajú lebo nie sú informovaní... ale možno by tu o to aj tak nebol záujem, kým by si Peťo Sagan nenasadil integrálu :)
Je to na dlhú debatu, nechajme to už radšej tak...
13.09.2016 - 16:40:20
00
http://www.mtbiker.sk/mojbazar/64251/joseeugeniopereira zas to tu niekto zasiera
18.09.2016 - 10:13:49
00
Vymazane a udeleny BAN, vdaka za upozornenie.
18.09.2016 - 10:18:27
00
cervo taky detail k bazaru.... daval som dnes inzerat na dcerin bajk a vsimol som si ikonku zdielat na FB.... reku super, supnem to aj na FB... prekvapenie nastalo ked som to klikol a vyhodilo mi to foto nejaych zjazdenych plastov a pod tym moj text k bajku.... to tak ma byt?
04.10.2016 - 21:33:22
00
ahoj, zial toto je problem na strane FB, ktory neovplyvnime. Napisem to jednoducho a Tvoj obrazok biku k inzeratu, ktory by si mal prebrat FB je od nas posielany spravne. Skus este checknut neskor, snad to uz bude OK.
04.10.2016 - 21:52:07
00
ahoj...ok....dik za ochotu....ved sa nic nedeje ja len ci o tom viete......... mohol som ten text jednoducho skopcit a dat foto z PC na FB ale reku nech je to s vasou reklamou..... a inak zaujimave ze ked som chcel upravit prispevok na FB, reku vyhodim tie zodrate plaste a hodim svoje foto tak to mi neslo
04.10.2016 - 22:26:12
00
chalani, je tazke dat BAN na IP adresu?
08.10.2016 - 00:12:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up