jaro1:
nastavenia - navádzanie - upozornenie
nastavenia - zobraziť - ovládanie obrazovky

Dagger: Ikona tam stále je. Zmizla ti samotná ikona, alebo samotný uhol pohľadu na mape (tá žltá sranda)?
20.09.2016 - 14:41:11
00
Vďaka,vyskúšam....
20.09.2016 - 19:46:09
00
vladoPN lol....aka zlta sranda ?......na tej pozicii v liste boli dve moznosti - show view alebo rotate map. show view uz tam nemam....a nedari sa mi to nastavit spat
21.09.2016 - 08:25:29
00
Toto som myslel, už chápem. Kompas máš aký nastavený?

Prílohy:

Screenshot_2016-09-21-09-50-56.png
Screenshot_2016-09-21-09-50-56.png 2.09 MiB thumb_up0thumb_down

21.09.2016 - 09:53:41
00
to zariadenie co mam, nema fyzicky zabudovany kompas , ale mam ho v lokuse nastaveny ako hardwarovy. vyse roka som tu ikonku na tablete mal ...obcas som ju skusal pouzit - v pohybe ked som bol ale reakcie-odozvy boli pomale, tak som to potom uz nepouzival. ale...chcem si kupit zanovny smartfon samsung S5 mini a ten ma magneticky senzor. chcem to vyuzit v pripade, ked som bludil za keškami. preto chcem vediet, ci tam ta funkcia show view este stale je, kedze ja ju neviem "nahodit" spat. ja vobec neviem ako a preco zmizla. preto som sa aj pytal, ci je este v lokuse ta funkcia zakomponovana. ak nie - S5 mini je mi zbytocny. znamy ma kompas na mobile s lokusom a ked "lovim", tak mi ho poziciava, na kese je to dobra vec. ale neviem ci si lokus updatuje a ak nie, kedy robil posledny, ked to tam este pred mesiacom mal.

dakujem za interes
21.09.2016 - 11:56:34
00
Je tam stále, robím update pravidelne. Keď máš hardwarový kompas nastavený, tak by to malo ísť, ja práve keď ho vypnem, pohľad zmizne.. Ale ikona zostane. Skús ešte vo fóre, prípadne... http://forum.locusmap.eu/index.php?board=28.0
21.09.2016 - 12:53:26
00
Daju sa z MOBACU stiahnut mapy Google Earth? Nemozem ich najst v zozname.
23.09.2016 - 20:33:52
00
daju, post891087.html#p891087
23.09.2016 - 20:45:46
00
ahoj, velmi pekne by som ta poprosil o dobru radu. Velmi by som sa chcel naucit pouzivat navigaciu Locus v lese, ktora by ma zvukove, alebo hlasove navadzala k cielu. Mam zakupenu verziu Locus Pro Map Pro 3.18.9 , ktoru som cez vikend skusal v Spanej Doline pri B.Bystrici , naqvigacia Locus ma vsak tahala z lesa stale na cesty. Chcel by som spojazdnit aby mi fungovalo navadzanie po zvolenej trase k cielu zvukom, to som stale nevedel dokazat, aj ked som vsetko co sa tyka navadzania zvukom zaskrtol. Hlas Elisky mam v mobile tiez nahraty, a aj zaskrtnuty. BRouter som si na zaklade clankov ako doplnok k Locusu teraz stiahol, ale potreboval by som KONKRETNE poradit, ako na to. Potreboval by som sa naucit ze si na mape doma,vytvorim alebo stiahnem trasu v tvare GPx , zaskrtnem kam by som chcel ist, cez GPx body , to potom natiahol o mobilu a mobil by my v terene k cielu navadzal /navadzanie po trase/. Neporadi prosim niekto konkretne, ako si tieto GPx body co som si v minulosti nahral, vlozil do mapy, potom to nahral do mobilu a mobil by ma k cielu presne po trase navadzal napr,nejakym pipanim? Toto zvukove navadzanie bod od bodu k cielu by mi asi najviac pomohlo, lebo pocuvat v lese navigacne povely by asi bolo dost smiesne. Ked som si zapol BRouter, kde som si dal nahrat region Slovenska . Velmi by mi pomohlo keby mi to niekto normalne vysvetlil ako spojazdnit navadzanie zvukom , pripadne hlasom a bol by som za to velmi vdacny. J
27.09.2016 - 18:45:37
00
Body si nahráš cez import, alebo si ich vytvoríš priamo v Locuse. V nastavení navádzania sú možnosti zvukových upozornení.
27.09.2016 - 19:11:06
00
... alebo pozri sem, je tam všetko podrobne popísané..
http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:user_guide
27.09.2016 - 21:01:24
00
To zvukové navádzanie v mojom mobile Samsung Galaxy S7 Edge mi žiaľ nefunguje aj keď ho mám nastavené. Neviem ani za čo príjsť prečo. Chcem sa spýtať ak si vytvorim v Locuse trasu pospájanú z GPx bodov ktoré som vytvoril v lese , túto trasu uložím a potom dám navigovať po tejto trase, mal by ma Locus striktne navádzať po tejto trase? Má to niekto takto, konkrétne vyskúšané?
28.09.2016 - 08:35:09
00
Pozeral si ten manuál? Hneď prvá veta:
"Navádění podél trasy
Technicky je navádění podél trasy naváděním na řetěz po sobě jdoucích bodů (trackpointů). Jste naváděni postupně od jednoho ke druhému, což je vhodné zejména ve volném terénu bez cest nebo při sportech jako plachtění nebo na mořském kajaku. Nicméně i zde může Locus pomoci s orientací obrazovým, zvukovým a vibračním alarmem, upozorňujícím na důležité změny směru..."
28.09.2016 - 09:24:50
00
Ja som v lete tiez skusal navadzanie, postupne som prešiel všetky kroky podľa tohto navodu :
docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:user_guide:tracks:planning
Ale použil som to len raz/dva krát takže minimálne.
28.09.2016 - 09:30:03
00
Počas výjazdu som omylom stlačil "pause", takže časť trasy sa nenahrala. Dá sa táto chýbajúca časť doplniť do trasy manuálne?
15.10.2016 - 18:54:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS / GPS prístroje)
keyboard_arrow_up