to akoze mi daju zlavu 800,-Sk ? alebo sme na arabskom trhu ? mam rad seriozne jednanie a nie handrkovanie sa ked mi inde daju hned lepsiu cenu, napriklad Author ma este vyhodu splatkoveho predaja cez Cetelem kde zaplatis 1/10 z ceny a potom 9 splatok bez navysenia ! oni robia quatro a preplatis celkom dost :wink:


nechces nahodov mastne sladke a zadarmo :lol: :lol: :lol:

ono je to tak dostanes zlavu z ceny tovaru aj 800 sk ale aj ten tvar musi cenovo zodpovedat tej zlave.A po dalsie ked si novy zak.nepocitaj z velkov zlavou v ziadnom obchode.
04.01.2008 - 19:00:50
00
Caute. Ak ste z Presova alebo z Kosic, viete poradit, kde sa da najlepsie nakupovat? Mam skusenosti z predajne bicygeľ v presove. Su dobri ale aj trocha predrazuju. Alebo sa znackove komponenty predavaju v priblizne rovnakych cenach? Poradte, treba urobit servis pred sezonou, preto aj tato otazka:


Servis jednoznacne Bicigel PO lepsieho mechanika ako Fero v PO nepoznam
04.01.2008 - 19:02:25
00
Som pocul ze je v PO nieco take ako velkosklad (bike komponents a tak) niekde na vypadovke...ale neviem kde... Je to pravda?, bol tam z vas niekto?, tam by to urcite bolo lacnejsie ako v shopoch,nie.

Áno pokiaľ hovoríme o tom istom je pravda, že v minulosti bol veľkosklad na výpadovke smerom na Vranov n/Topľou konkrétne oproti Dopravnému podniku. Ale ten už nefunguje najmenej dva roky.
04.01.2008 - 20:45:13
00
Som pocul ze je v PO nieco take ako velkosklad (bike komponents a tak) niekde na vypadovke...ale neviem kde... Je to pravda?, bol tam z vas niekto?, tam by to urcite bolo lacnejsie ako v shopoch,nie.


poslednykrat bol ten velkosklad ako je skola pre nepocujucich- v priestoroch SPSS hned ta prva modra brana z ulice
05.01.2008 - 17:45:24
00
zdravim...
chcem sa opytat kde v PO sa da zohnat nejaka integrala od 661 najlepsie, alebo nejaky produkt vhodny aj na lyze... hmm ?
skusal som velomet - len nejaka bellka, bicigel - len na bike, sport rysy - 0 bodov...

robim totizto freeride a zacinam citit potrebu chranit si aj papulu :)
14.01.2008 - 21:58:47
00
skusal som velomet - len nejaka bellka, bicigel - len na bike, sport rysy - 0 bodov...

Myslim, ze si vycerpal vsetky moznosti v ramci PO. Je tu este par predajni, kde predavaju dvojkolesove vozitka, ale o bicykloch sa hovorit velmi neda. A o prislusenstve a doplnkovom tovare uz vobec nie.
15.01.2008 - 08:23:45
00
zdravim...
chcem sa opytat kde v PO sa da zohnat nejaka integrala od 661 najlepsie, alebo nejaky produkt vhodny aj na lyze... hmm ?
skusal som velomet - len nejaka bellka, bicigel - len na bike, sport rysy - 0 bodov...

robim totizto freeride a zacinam citit potrebu chranit si aj papulu :)


Skus intersport a exisport.
15.01.2008 - 11:11:22
00
keyboard_arrow_up