Luigi na prvej fotke máš tu novú asfaltku čo ťa zavedie do/z Liptovskej Tepličky ( išiel som zo severu ). Môj prvotný zámer bol odbočiť na mieste kde som dal šípku ale neodolal som :D a išiel som až po jej koniec. Cesta má cca 10km jedna báseň. Ak by som išiel po smere šipky tak tam predpokladám že je strmá zvažnica ktorá ma na konci vypľuje rovno pri vlekoch. Na konci tejto asfaltky je nič v mojom prípade iba stádo vtákov :rofl: čo som bol zarazený ako pekne fungujú eurofondy :lol: Je vidieť že myslia aj na cyklistov :lol: Ďalej som už išiel podľa appky v mobile. Od konca cesty som si musel časť potlačiť inač sa nedalo ( strmák 500m po lúke ale pohoda začiatok planiny ). Ak pôjdem tento úsek na budúci rok podľa týchto skúsenosti nová voľba bude opačný smer ale ani tento nie je zlý ( opačne to nebude treba tlačiť ). Je tam ale množstvo variácii ako sa kde dopraviť chce to iba teplé počasie a čas na preskúmanie :)

Na druhej fotke máš môjho favorita Spišských potuliek. Táto cesta ta zavedie na planinu Závratné. Jazdil som to tam celé leto ale čo tam je za výhľadov a cestičiek jedna báseň. Už teraz mám naplánované trasy len nech je už leto. Tatry môžu ísť... :$ Žltou som označil tiež cestu ktorá vedie...na Smrečiny. Záverečný úsek od tej žltej sa už napájaš na Horal trasu až po Smrečiny N1. Taktiež nespočetné množstvo odbočiek výhľadov stačí si iba vybrať a preskúmavať.

Ak budeš mať záujem môžem osobne poukazovať čo som už poobjavoval. Dosť ma lákajú hroby vojakov SNP v týchto končinách zaujímavé náučné výjazdy.

Prílohy:

Liptovská Teplička.jpg
Liptovská Teplička.jpg 232.21 KiB thumb_up0thumb_down

Spišské Bystré.jpg
Spišské Bystré.jpg 199.97 KiB thumb_up0thumb_down

19.10.2016 - 21:35:42
05
infinitipp Dik za info. Tie trasy co si dal nepoznam a urcite si ich na buduci rok rad prejdem ak bude na to cas. Ved niekedy sa mozno aj dohodneme a dame spolocnu trasu.
19.10.2016 - 21:50:58
00
tiriel, je mi fuk, či nosíš nohavičky, alebo nie...ak som ťa tou fotkou urazil, tak sa ospravedlňujem ...
19.10.2016 - 22:03:52
00
Uraziť si ma neurazil , ale dosť ma to zaskočilo , že si niečo také vôbec dal .. toto nebolo vhodné ani ako vtip.
19.10.2016 - 22:09:42
00
aaale no...niekto tu olizuje žaby a niekto hodí nechutnosť na entu....prišlo mi to ako sranda, že niekto si na seba niečo take natiahne a ešte v tom výjde na ulicu...
19.10.2016 - 22:13:31
00
Možno niekde v Nemecku :lol:
19.10.2016 - 22:15:04
00
to je jedno, myslíš, že sa mi to páči? jeto absolutne nechutné, ale bola to ukažka nevkusu...na nikoho to nebolo mierené
19.10.2016 - 22:18:47
00
Hosť napísal:
Slava ste už kvôli biku a foťáku chceli zakopať a teraz si Spišiaci robi zálusk aj na Yetiho? :D
A dva krát prehovárať ma netreba.

Ak sa vyskytneš na Spiši a tiriel ťa na chvíľu požičia aj niekomu inému, pozývam ťa na Buchvald ... okrem hudobného vkusu máme spoločný aj titán v nohách ako čítam ... :D
20.10.2016 - 00:25:34
01
s požičianim Vladka by problem nebol , ale jedine pekne v dvojke na peši ! To už akože čo , ja si Buchvald nezaslužim ? Ja mam ostať doma sedieť na zadku ? Tak ja ho tu volam , huckám , motivujem a nakoniec si Buchvald odsedím mimo Porača ... takže jedine v mojom sprievode , alebo si chodte na peši a YETI sa už do Martina nevrati s majitelom
20.10.2016 - 06:47:31
02
ajajaj aká tvrá je na nás :D. vezmeme aj teba keď už si hlavná organizátorka ;)
20.10.2016 - 07:00:53
01
ja sa zatial pekne pýtam , bud - alebo ... keby ste vybrali možnosť isť peši bezo mňa , potom by to bolo viac menej tvrdšie ....a tvrdšie :D a ked by to bolo už tvrde , tak by som vás prestala provokovať :$ :lol:
20.10.2016 - 07:05:54
01
[quote="@1171984"]s požičianim Vladka by problem nebol , ale jedine pekne v dvojke na peši ! To už akože čo , ja si Buchvald nezaslužim ? Ja mam ostať doma sedieť na zadku ? Tak ja ho tu volam , huckám , motivujem a nakoniec si Buchvald odsedím mimo Porača ... takže jedine v mojom sprievode , alebo si chodte na peši a YETI sa už do Martina nevrati s majitelom[/
quote]
Ja viem ze si ho nepustis, samozrejme ze by som ta nevynechal ... nikde nepisem ze s nim chcem ist sam, vsak ho nepoznam a mamka mi vzdy vravela, ze so ziadnym cudzim ujom nemam sam nikam chodit ... :-D
20.10.2016 - 09:59:51
04
Hehe ... dvaja malí chlpatí hobbiti mi dali palec hore ... začínam sa cítiť nesvoj, tiriel že ma s nimi nenecháš osamote!!! :D
20.10.2016 - 13:09:56
01
dal som ti aj ja, aby ti nebolo luto :D
20.10.2016 - 13:19:52
01
Ty si síce malý, ale nie tučný, teba medzi hobitov neberieme :D :D :D
20.10.2016 - 13:22:18
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up