este rock machine blizzard 2017 , neviem ale presne ake budu ceny, ale mohli by byt priatelske
edit: uz su
http://www.bicyklomposlovensku.sk/bicykle/427-rock-machine-blizzard-50-275.html
23.10.2016 - 22:28:53
01
Full za 1500€ je skoda penazi podla mna, okolo 2t su uz pouzitelne s kompromismi a okolo 3 litrov (povodna cena) uz kupis velmi kvalitny, nekompromisny bike na hlinikovom rame... inak moj skromny nazor: byt tebou, siel by som do reigna, ma velmi dobre recenzie a kupis ho normalne v predajni.
24.10.2016 - 09:31:04
01
Rock Machine Blizzard 2017 za 1999 eur je výborný tip. Najnovšie štandardy (boost, „metric" značenie veľkostí tlmičov) a za tú cenu skvelé osadenie (v cene už aj teleskopická sedlovka). Podľa dvoch nemenovaných českých bikerských portálov má aj výborné jazdné vlastnosti. Predpokladám, že to bude horúci artikel. Ak by som bol na Tvojom mieste, priškrtil by som na istý čas výdavky a za 2529 eur (už vrátane Rock Shox Reverb Stealth 150, Rock Shox Super Deluxe RC3 DebonAir (metric)) by som šiel do Spindriftu a bol najväčším frajerom Kopaníc :) 8)

V lete som si zisťoval nejaké info ohľadom toho bajku a písal priamo do Propainu, odpovedali ochotne a rýchlo.
24.10.2016 - 10:16:10
01
Vďaka za Váš čas rady a názory :) Tomu rock machine neviem voláko prísť na chuť ale za tie peniaze zaujímavá položka, preklepnem si ho. Zatiaľ budem vychádzať z toho že reigna berem ako hotovú overenú a odporúčanú vec a keď nič nevyšpekulujem vytiahnem ho zo zálohy. Zatial škrtám foxyho, Dartmoor wish, CTM, YT capra, kona process 153, spešla a asi aj ten radon aj keď za tie peniaze je sympatický. Pogúglim a preklepnem si ten rokmašin blizzard 2017, Trek slash9 (jeden pekný som videl aj tu v inzercí), stále ma dačo ťahá aj ku commencal meta am V4, stále je v kurze canyon strive no a ten propain spindrift vyzerá veľmi dobre (len jedna technická) hentak umiestnený tlmič netrpí na nadmerné znečistenie a kamienky? Predsalen ten blatníček zrejme nepobere všetko. Ale vyzerá to na krutú mašinu :-) No uvidím koľko sa mi podarí naškrábať cez zimu..prinajhoršom budem museť predať moje HT-čko..čo by som ale veľmi nerád :worried:
24.10.2016 - 19:07:40
01
A nova meta v4 2?
24.10.2016 - 19:54:59
00
2000 ma strop, meta nema teleskop aje cez 2000
24.10.2016 - 20:01:37
00
Rose Uncle Jimbo?
24.10.2016 - 20:11:13
00
mdfk napísal:
Vďaka za Váš čas rady a názory :) Tomu rock machine neviem voláko prísť na chuť ale za tie peniaze zaujímavá položka, preklepnem si ho. Zatiaľ budem vychádzať z toho že reigna berem ako hotovú overenú a odporúčanú vec a keď nič nevyšpekulujem vytiahnem ho zo zálohy. Zatial škrtám foxyho, Dartmoor wish, CTM, YT capra, kona process 153, spešla a asi aj ten radon aj keď za tie peniaze je sympatický. Pogúglim a preklepnem si ten rokmašin blizzard 2017, Trek slash9 (jeden pekný som videl aj tu v inzercí), stále ma dačo ťahá aj ku commencal meta am V4, stále je v kurze canyon strive no a ten propain spindrift vyzerá veľmi dobre (len jedna technická) hentak umiestnený tlmič netrpí na nadmerné znečistenie a kamienky? Predsalen ten blatníček zrejme nepobere všetko. Ale vyzerá to na krutú mašinu :-) No uvidím koľko sa mi podarí naškrábať cez zimu..prinajhorjšom budem museť predať moje HT-čko..čo by som ale veľmi nerád :worried:

Blizzarda som skúšal v Kálnici, no len 2 zjazdy, dolu je to parádny bajk, bola to myslím 70 ka, alebo 90? nie som si istý, no ten bajk mal teleskopku, piku vidlu 1x11, hore som ho žial neskúšal, mali tam len 1 bajk a bola naň dosť čakačka, tak som bol rád že aspoň niečo :) , ale ak by si mal oň záujem, tak určite sa budú robiť nejaké testovačky a pravdepodobne aj v Hrádku :)
24.10.2016 - 23:04:44
01
Kálnicu nemám ani ďaleko..aj keď na biku som tam ešte nebol, len na pešo čeknúť na bikefest. Ak by sa tam začiatkom sezóny naskytla možnosť odskúšať blizzarda alebo dačo z uvedených bolo by to super. A1ex díky za tipy mrknem aj tie. Zatial budem vychádzať z toho čo tu už padlo. Inak čo sa týka teleskopiek..s tým taktiež nulová skúsenosť. Ak by som napr. zohnal bike čo ňou nedisponuje už pri kúpe, nebol by u niektorých z uvedených modelov problém s následným vedením bowdenu ak by som ju dokúpil časom? Aby som ho nemusel viesť nejako moc provizórne a nelámal sa prípadne niekde atď.? No idem si tie bajky porozklikávať..zrejme budem mať zábavku aj na dlhé zimné večery :-D
25.10.2016 - 20:00:38
00
Teleskopku slusnu uz zozenies za menej ako 150€, dokonca aj novu. S montazou mechanickej neni problem ani vyslovene pre debila, skoro vsetky nove endura maju vedenie pre teleskopku, a ked sa nejakym zazrakom (a to by si musel mat neskutocne stastie :D ) najde nejaky bez neho, existuju nalepovacie voditka. Takze ziadna katastrofa :)
25.10.2016 - 20:22:25
01
Wohoo tak to znie super. Technické myslenie ešte stále ako také mám tak toho by som sa už potom vôbec nebál. Díky moc :y:
25.10.2016 - 20:34:17
00
teleskopka je parádna a aj návyková vec, keď ju raz skúsiš a jazdíš technický terén, už si ani nebudeš vedieť predstaviť jazdu bez nej, jazdil som na jednej s páčkou pod sedlom (teraz ju predávam, lebo nemám bajk) a je to paráda, aj keď s dialkovým je to určite pohodlnejšie, no záleží aj od financii a nemal som ani kade viesť bovden a vyzeralo to lepšie a na začiatok určite stačí aj taká :)
25.10.2016 - 23:05:45
00
No tak ono teleskopka ak by tam nebola určite by som dokúpil časom, hlavne aby bolo na čom jazdiť a nejaký čas by som vydržal aj bez nej kedže som ešte nemal tú česť.
Čo poviete na toto? http://www.commencal-store.co.uk/meta-sx-v3-650b-black-2017-c2x19265873 META SX V3 650B 2017, vyzerá slušne. Budem si ešte musieť porovnať osadenia tu zmienených bajkov aj keď v tom mám tiež isté medzery ako "novopečený" MTB jazdec. EŠte ku tomu blizzardu 2017..čo ma naňom asi jediné hnevá sú jeho grafické prevedenia..s ktorými sa nejako neviem stotožniť
26.10.2016 - 16:24:16
00
Na tú grafiku blizazrda si tu už sťažovalo viac ľudí :) mne osobne nevadí a celkom sa mi páči, je to proste iné také neokukané, ale farebne asi len tá modra a zelená by bola pre mňa vyhovujúca. Tá meta nie je celkom môj štýl, ale myslím že základ má solidný :)
26.10.2016 - 17:36:52
00
nestastne pozicia tlmica na tej mete, vsetok bordel pojde na piestnicu
26.10.2016 - 19:59:54
01
keyboard_arrow_up