tak ale viac, bajkov ma takto riešený tlmič a dávajú sa tam väčšinou špecáílne blatniky na to určené, ktoré by to mali eliminovať
26.10.2016 - 20:07:38
00
Mam ten bike 3 roky s blatnickom a problem s tym nikdy nebol. Oproti prednej vidlici obuchanej od odletujucich kamienkov je ten tlmic ako novy.

Pod enduro fr bikom si predstavujem biky ako napr. GT Sanction, SC Nomad, Yeti SB6c, atd. Cize skor nieco viac zjazdovejsie. Nova meta 4.2 by mohla byt v pohode, vyssi zdvih a das tam uz i pruzinu.
26.10.2016 - 20:45:28
00
Nazdar vsetko paradne bajky co mas na vyber ja ti este prispejm dalsim zeliezkom do ohna https://core-mtb.com/en/608-focus-sam-pro-11g-2017.html
Ja jazdim 2016 a je to skvela masina dolu kopcom to zerie vsetko vo vysokych rychlostiach fest stabilne.... vyslap takisto necitim neaku zmenu oproti reignu sedlovka ma celkom ostry uhol plus hlava je dost polozena technicke zjazdy o dost lepsie ako na 26 palcovom reigne trosku som sa bal ze ten bajk budem mat problem niekedy vopchat do trailu koli vacsim kolesam a dlhsiemu razvoru ale je to v pohode aj v tazkych miestach vyrobca udava 13.5 kg pre najnizsii model 2016 co som sice este neoveril ale pocitovo moze byt pripada mi to rovnake jak reign vahovo ten mal 13.2
26.10.2016 - 21:02:03
00
harper pekný bajk, trochu mi aj keď veľmi vzdialene pripomína zjazdový Yt tues v takej odlahčenej enduro verzí. Ale to je už veľa peniaškov namňa(jedine z ruky) :-) a.ndrejko vravíš že ak by som vyberal od commencalu bola by vhodnejšia meta 4.2 ako tá SX V3? Je pravda že ten tlmič je v tej polohe podobne ako aj u spindriftu. Takisto u canyon strive by bolo lepšie uvažovať nad tou dlhšou verziou Race ako nad klasickou 6.0? Nech si vyselektujem od každého výrobcu jeden model :-D Kratší bike je obratnejší v zákrutách atď a dlhší ponúka zas vačšiu stabilitu v zjazde a pri skokoch?
26.10.2016 - 23:35:43
00
Aha, zabudol som na to ze updatli i sx-ko. Cize ak porovnavame 2017 verzie, tak sx ma lepsi tlmic/vidlicu a celkovo je kratsi voci am-ku, i tazisko ma nizsie co sa mne osobne na mojej mete 2012 strasne paci. Cize na FR je skor vhodnejsiie sx-ko. Bude o nieco lepsie tocit a drzat v zakrutach, zatial co am 4.2 bude o nieco rychlejsie a lepsie i vo vyslapoch a rychlych zjazdoch.
Osobne mam metu am 2012 a od commencalu zatial u mna prichadza do uvahy ako nahrada meta am v4.2
27.10.2016 - 08:56:21
00
Jj ono treba pokecat zo sk dodavatelmi da sa dostat na dost menej nez je katalogovka
27.10.2016 - 08:57:11
00
Do výberu sa mi dostali dva dosť podobné bajky.
Čo hovoríte na radon vs canyon?
https://www.bike-discount.de/en/buy/radon-swoop-170-7.0-583108/wg_id-7251
https://www.canyon.com/mtb/strive/strive-al-4-0-race.html
Za radon vraví snáď len trošku vyšší zdvih, za canyon snáď len pre mna známešie meno, sympatie sú tak narovnako.
Na pohľad dosť podobné, ale v geo vidím rozdiely a neviem čo z toho by bolo šikovnejšie.
Čo som sa dočítal, vraj tie fullká od radonu neposielajú kunám. Inak je premňa tento výrobca veľkou neznámou a moc som sa o nich nikde nedočítal, ale ak som sa už ku niečomu dogúglil, vcelku to chválili.
11.03.2017 - 12:02:33
00
ja by som išiel do radonu, je tam možnosť meniť geometriu..nevýhoda len tá, že musíš ísť poň do wiedne..a výbava je tiež fajn..
11.03.2017 - 12:21:56
00
keyboard_arrow_up