Dublinboy napísal:
Rád by som vybehol tento týžden na nočný pojazd do MK, netušíte či je blato, alebo už to vymrzlo a vyschlo z víkendu?

A aby som niekoho neurazil, tak chceli by sme dať taký asi 30-40km neENDURO pojazd trailami Malých karpát, z Koliby cez 5bojár a Krasňanský, neSKOKanským štýlom sa presunúť ŠLAPANÍM DO KOPCA na tri jamy a Malý Slavín, kde by sme dali zastávočku, možno s medzi zastávkou na BK na jedno večerné pifko (ale pochybujem že budú mať fčelín otvorený cez týždeň) a potom ŠLAPAVÝM štýlom chrtili po Cerovke až pod Kolibu, kde by sme si dali KRÁSNY VÝŠLAP hore na Kamzík a uzavreli tak nočný pojazdík. Neočakávam, že sa niekto pridá, lebo nepôjdeme ako ENDURisti, ale ako sa chodilo kedysi, pomaly, bez ničenia chodníkov a trailov, obdivujúc krásy nočnej okolitej prírody a merajúc si pritom výškové metre...(počítam že dáme snáď aj 1000), ale keby niekto chcel sa pridať, kľudne sa ozvite... (štvrtok po práci).

:angel:


Neviem odkedy sa neenduro rovna pomaly, hlavne ked chces chrtit :-) A uz vobec nerozumiem co maju uvedene trasy s endurom :-)
08.11.2016 - 13:53:26
00
Dublinboy na stvrtok som nieco take planoval, tak predbezne ano :)
08.11.2016 - 13:55:41
02
MageZ ok, predbežne sme dvaja (bratranec_itt), s tebou traja, tak si štvrtok dáme vedieť, že čo kedy a ako :)

pepemsk noooo... podľa mňa by ti to najlepšie vysvetlili na STU alebo na SAVke, to musíš mať doktorský titul, najlepšie aj pred menom a za menom, aby si to pochopil, ono totž aby si vedel jazdiť neENDURO štýlom, tak nesmieš SKÁKAŤ, musíš si vychutnávať prírodu, ale pritom sa tváriť ako CHRT, veľa, ale fakt že veľa šlapať, až tak, že ťa to už nebaví a našlapať hlavne veľa výškových metrov, no proste je to zložité.... dopracuješ sa k tomu vlastne skoro až na dôchodku, musíš mať stráááášne veľa odjazdené...

A najmä... musíš mať prehľad čo sa deje na tomto fóre... inak si úplne... ale fakt že úplne mimo hry :)
08.11.2016 - 14:03:13
03
pepemsk napísal:
Neviem odkedy sa neenduro rovna pomaly, hlavne ked chces chrtit :-) A uz vobec nerozumiem co maju uvedene trasy s endurom :-)


si robil prdel z ironhajda a jaho vyplakavaciek po celom fore
08.11.2016 - 14:05:41
01
Dublinboy napísal:
pepemsk noooo... podľa mňa by ti to najlepšie vysvetlili na STU alebo na SAVke, to musíš mať doktorský titul, najlepšie aj pred menom a za menom, aby si to pochopil, ono totž aby si vedel jazdiť neENDURO štýlom, tak nesmieš SKÁKAŤ, musíš si vychutnávať prírodu, ale pritom sa tváriť ako CHRT, veľa, ale fakt že veľa šlapať, až tak, že ťa to už nebaví a našlapať hlavne veľa výškových metrov, no proste je to zložité.... dopracuješ sa k tomu vlastne skoro až na dôchodku, musíš mať stráááášne veľa odjazdené...


OK tak prijemny vylet prajem :-) A hlavne to nahrajte na Stravu :-)
08.11.2016 - 14:06:55
01
Dublinboy vies garantovat tie vyskove metre lebo ak to nebude podla mojho GPS nad 1000 tak sa naserem. :)
08.11.2016 - 14:11:06
00
Tak zase aby som to uviedol na pravú mieru, ja som nikde nenapísal, že to budú výškové metre podľa GPS, milý Henry33 ak chceš potrénovať dobré šlapanie do kopca, lebo to sa už dnes len-tak často v Malých Karpatoch nerobí, tak to ti garantujem, že šlapať budeme... miestami aj do kopca, ale zas aby som nezavádzal, na to sú tu iní borci, ktorí to vedia lepšie ako ja, veď vieš, ja to ENDURO nejazdím, síce mám na to bajk, ktorý to pripomína, ale ja to nejazdím, ja dokonca ani skákať neviem..
Ale neboj, dáme aj nejakú 1000ku...
08.11.2016 - 14:35:05
01
ZLATAKsvk napísal:
si robil prdel z ironhajda a jaho vyplakavaciek po celom fore


no ja sa skor cudujem tym starsim z vas endurakov, ze tuto aktivitu stale prevadzkuju. Kosti a ine zranenia sa v tom veku hoja uz horsie a pomalsie :!: :)

btw, skuste si niekedy vyjazd s tmaxom, strenkim alebo brudym, nevydrzite za nimi ani 10 minut. Ja som v case mojej top kondicky vydrzal maximalne 2 hodiny, potom ma uz vypinalo (teraz nemyslim tu jednu velku spolocnu singlovacku minuly rok, ked sli na 30% svojho vykonu).
08.11.2016 - 14:35:15
02
...a predstav si ze niektorych bajkerov absolutne netrapi rychlost a vykon a namiesto toho si len vychutnavaju tie chvile v prirode
08.11.2016 - 14:48:26
07
odhliadnuc od toho, ze prevaznu vacsinu ludi tu nepoznas a tym padom je domnienka o 10-tich minutach vybrata z nosa, povedz mi v com tkvie zmysel dupat v takom tempe. Mne sa zda ovela krajsie prave to enduro, tam sa nik nezenie a skor si vychutnava sceneriu.
08.11.2016 - 14:49:25
00
ale ja nie som dupac, to len s nimi ked idem sa viac snazim.
Vsak keby som bol dupac, tak ani nic nefotim.
08.11.2016 - 14:51:37
00
perez napísal:
odhliadnuc od toho, ze prevaznu vacsinu ludi tu nepoznas a tym padom je domnienka o 10-tich minutach vybrata z nosa, povedz mi v com tkvie zmysel dupat v takom tempe. Mne sa zda ovela krajsie prave to enduro, tam sa nik nezenie a skor si vychutnava sceneriu.


Cim rychlejsie tym lepsie. Aspon za seba teda hovorim :-) Ale hlavne podla toho s kym ides. Raz dupem, raz sa kocham, da sa zit oboje.
08.11.2016 - 15:05:24
01
iron.hide a ostatní transformeri, veď my starí ani žiadne Enduro nejazdíme... žiadne rekordy nelámeme, v pedáloch ušlapeme možno 20m a musíme si sadnúť.... možno o 10 rokov keď budeš v našom veku pochopíš.

Nejazdíme rýchlo a nešlapeme vám mladým chrtom na päty, lebo už na to nemáme vek ani kondičku. Baví nás podaktorých šlapať aj do kopca, občas si musíme oddýchnuť a pustiť tých chrtov pred nás, ale ten pocit, keď si to môžeme pustiť naplno dolu kopcom, vyrezať tú zákrutu rýchlejšie ako pred 10 rokmi a technicky zvládnuť ten úsek, ktorý som pred 10 rokmi nedal, tak ten pocit za to stojí. A že máme bajky 160mm+, no máme, lebo sú pre nás pohodlné, ja som sa 15 rokov triasol na HT s 10cm zdvihu a ďakujem už viac nemusím, tých 160+ v rovnakej váhe ako ten môj HT, mi dáva možnosť prekonať samého seba v zjazde a je to jedno, či skáčem alebo nie, ale keď nebodaj letím, mám pocit, že som prekonal sám seba a žijem a robím niečo, čo ma baví najviac na svete. A ten pocit mi nik neukradne.

A keby si niekoho z nás aj poznal, možno by si bol prekvapený, akí sme pohodoví chlapci, čo sa nikam nenaháňajú, pokecajú, dokonca dajú aj výškové metre, aj "normálne" karpatské traily pojazdia a popijú pifko na BK.

A teraz mi vysvetli..... na kieho pi**u by som sa mal naháňať za nejakým Saganom na MTB ???
08.11.2016 - 15:20:34
018
Dublinboy napísal:
Tak zase aby som to uviedol na pravú mieru, ja som nikde nenapísal,...

Nabuduce radsej napis, ze planujes vylet v pohodovom/turistickom tempe cca. xy km a xy vyskovych a netahaj do toho uplne zbytocne narazky na pojem enduro.
08.11.2016 - 15:22:43
01
Dublinboy amen
08.11.2016 - 15:23:27
01
keyboard_arrow_up