Kimlo, nebavme sa o politike....myslin, ze na toto forum velmi nepasuje....pekny vecer...


Naposledy upravil jurajc dňa 06.02.2017 - 17:50:46, celkovo upravené 1 krát.

06.02.2017 - 17:43:12
01
MageZ napísal:
inak aj bicyklujes, ci si sa sem zaregistroval len aby si vedome propagoval vyznavacov Adolfa Hitlera?

...hovorim, ty si bol este vies kde :D ked ja behal ale zranenie prislo
..uz nespajaj tvojho Hitlera so mnou a mne podobnymi, bo to ty chlapce asi inso ani neznas....
06.02.2017 - 17:46:47
00
Turbi, ja to nehovorim....ja na rozdiel od toho mage z, ludi neurazam a neporovnavam s hitlerom a uz vobec neposielam do koncentrakov....
06.02.2017 - 17:49:02
00
ocividne si padol na hlavu...vsak ty kazdym druhym prispevkom popieras ten svoj predosly...a ak si volil LSNS volil si vyznavacov Adolfa Hitlera a ak nadalej propagujes LSNS, vedome propagujes vyznavacov Adolfa Hitlera..
06.02.2017 - 18:02:29
02
Chlapče ty fetujes, nereaguje m uz, len som sa chcel odhlásiť.....polepši sa


Naposledy upravil jurajc dňa 06.02.2017 - 18:14:13, celkovo upravené 1 krát.

06.02.2017 - 18:12:14
00
MageZ ***** na to, fakt... pod radsej do inej temy :)
06.02.2017 - 18:12:37
01
Ak to teda nie je tajné, aspoň profesia by ma úprimne zaujímala....

gebula ale ved pan Google nic nezatajuje...
06.02.2017 - 18:13:30
00
OK, keď bude niekedy čas a chuť, pozriem na to - medzi úprimne a mimoriadne zaujíma je dosť rozdiel. Opýtať sa mi prišlo v rámci diskusie jednoduchšie, mám skúsenosť že „robím také odborné špeciality, že by ste sa z toho všetci po*******“ ide ruka v ruke s farbistým opisom funkcie, hodnosti alebo pozície. Navyše už som sa v živote stretol s množstvom prípadov, keď borcom v skupine úplne neznámych ľudí takýto preslov nedopadol dobre, tak sa chcem uistiť že to nie je ten prípad ...
06.02.2017 - 18:24:11
00
medzitým v Rumunsku:

Prílohy:

bucharest-protest-crowd.jpg
bucharest-protest-crowd.jpg 76.07 KiB thumb_up0thumb_down

06.02.2017 - 19:11:38
04
Myslím si,že niečo takéto je na Slovensku utópia.A pri tom by sa tu od Mečiarovcov cez Dzurinďákov až po Ficoidov našiel kopec politikov, ktorý by si zaslúžili aby boli hnaný takýmto davom rovno pred súd, za tú zlodejinu čo tu napáchali !
06.02.2017 - 19:20:32
01
OK, keď bude niekedy čas a chuť, pozriem na to - medzi úprimne a mimoriadne zaujíma je dosť rozdiel. Opýtať sa mi prišlo v rámci diskusie jednoduchšie....


gebula ved ja som ta pochopil, aj mna celkom zaujimaju okolnosti, preco niekto takto rozmysla, co ho k takymto nazorom priviedlo jeho vek, zamestnanie, vzdelanie, prostredie...
V tomto pripade mi vsak vadi, ze sme tu na MTB-fore a extremistickymi nazormi moze 'pan jurajc' lahko a nepriamo vykonavat propagandu a ovplyvnovat chalanov/bikerov, ktori su omnoho mladsi od neho a o politiku a svet okolo sa zaujimaju iba okrajovo.
06.02.2017 - 21:28:19
00
jurajc pbs.twimg.com
idealna leaderka ze? :)
06.02.2017 - 23:06:17
00
Tak trošku beriem toto vlákno ako študijný terén, vždy ma zaujímalo zmýšľanie ľudí podporujúcich fašizoidné subjekty. Ako uvažujú, argumentujú, ich myšlienkový svet, prejavy a pod.

To, čo som našiel tu, mi napríklad pomohlo lepšie chápať Picassove obrazy, napríklad tento:

art-educ4kids.weebly.com

Človek obrazne odstráni z jednej strany tváre oči, úplne vytesní pohľad na niektoré veci a musí vytvárať až neuveriteľné myšlienkové konštrukcie, ba až piruety. Napríklad uviesť tvrdenie, že Kotlebovci nie sú fašisti a zároveň úplne ignorovať fakt, že sa hlásia k Tisovi, že na kandidátke majú ľudí velebiacich Hitlera, Waffen SS, to všetko fakt vyžaduje selektívne vytesňovanie určitých myšlienkových konštrukcií.

Buď si takí ľudia fakt nevedia poskladať mozaiku ani najjednoduchších a do očí bijúcich súvislostí, alebo sa len šikovne vyhýbajú nepríjemným dôkazom a s úsmevom sa nám pri pokuse presviedčať ľudí pokúšajú doslova "*****" mozog.

Len neviem, čo z toho je horšie. Ale vzhľadom na iróniu tunajších náckov asi viem, ako to je naozaj.

Fakt ďakujem, že som pochopil Pabla Picassa.

upload.wikimedia.org
07.02.2017 - 00:08:59
01
Praveze si toho Picassa vobec nepochopil, len si vyberas co ti z neho pasuje do predstav a nazorov. Ohanas sa velkym umelcom, jeho obrazmi, ale su ti dobri akurat na povysovanie sa nad ostatnych. Tvaris sa, ze si akoze nad vecou, ale tvoj pohlad je pohlad kona s klapkami na ociach. Najradsej by bol, keby vsetcia zrali len to lahodne seno a obrok a vsetky kozy v chlieve vedla zeruce tie hnusne bodliaky su vhodne akurat tak pod noz. Len smola, ze pekna stajna je v merku nenazranych prasiec a chliev je pre kona primaly.
No a len tak mimochodom, druhy obraz je velmi verne zachytenie Nice vlani 14.jula, ci Berlin 19. decembra. Ten Picasso je naozaj nadcasovy umelec, ked predbehol dobu o takmer 80 rokov!
07.02.2017 - 05:53:35
00
Ak majú Francúzi zásadný problém, tak je to predovšetkým následok ich Alžírskej vojny, koloniálnej politiky, choromyseľnej hospodárskej politiky a karma za to, ako a koho podporovali v konflikte v Rwande. Viac by som sa bál útočníkov narodených na predmestiach veľkých francúzskych miest, stále sú títo neporovnateľne väčšou hrozbou.

Občas ma kolesá zavedú pri domácom výjazde do Gabčíkova, kde sa môžem pozerať na našich "rakúskych" azylantov. Nikto z miestnych už tam nedemonštruje, detičky sa hrajú v areáli, kývajú mi, ja im odmávam späť, ženy diškurujú, chlapi sa ponevierajú a tak si kľadiem otázku. Aký osud má každý jeden z nich? Čo zažili? Ako sa môže na nich niekto pozerať tak, že všetci sú teroristi? Ako by taký Miro zvládol úlohu, v ktorej by musel počúvať osudy každého z nich a potom im s kamenným ksichtom rovno do očí chrstnúť podozrenie, že oni sú všetci hrozbou a tak nech sa láskavo zbalia a šup s nimi späť do Sýrie?

Možno sa dá odvrátiť pohľad a nepokúšať sa pochopiť ani si predstavovať. Ale to by sme sem museli vešať ďalšieho Picassa.
07.02.2017 - 06:46:50
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up