Idú dve myši a jedna druhej hovorí" počúvaj ma zlata moja, ty si nejaká čudná, nie si náhodou zamilovaná?"
Som.
Tak ukáž mi aspoň foto.
-ukáže je foto a ona hovorí" čo si načisto osprostela, ved to je netopier"
Hnusák jeden, hovädo jedno a že je vraj pilot.
19.02.2017 - 12:07:20
01
Už bolo ku koncu smeny a gynekológ čakal na svoju poslednú pacientku, ktorá nechodila. Po polhodinovom čakaní už predpokladal, že nepríde, a tak si nalial gin, aby sa trochu uvoľnil predtým, ako pôjde domov. Uvelebil sa pohodlne v kresle a začítal do novín. Vtom zrazu zazvonil zvonček a do ordinácie vbehla dotyčná pacientka, celá zadýchaná a ospravedlňuje sa. „To nevadí.“ odpovie lekár, „Pozrite, akurát som si nalial gin. Nemáte aj vy na niečo chuť, čím by som vás mohol ponúknuť?" „Prijímam s potešením.“ odpovie pacientka. „Tak som sem utekala, že mi skutočne vysmädlo.“ Podá jej pohár, posadí sa oproti nej a začnú živú konverzáciu na všetky možné témy, smejú sa... Zrazu zaštrngocú kľúče vo dverách ambulancie. Lekár vyskočí, znervóznie a hovorí pacientke: „Moja žena! Rýchlo! Dajte si dolu nohavičky a rozkročte nohy!“
19.02.2017 - 12:17:08
020
Názorná ukážka výroku Máš šťastie,že si za plotom.V tomto prípade za bránou.:-) media.giphy.com
19.02.2017 - 13:09:26
042
Chucka nezastavis
Príloha:
Chuck_2Bnorris.jpg
Chuck_2Bnorris.jpg 53.97 KiB thumb_up0thumb_down

20.02.2017 - 09:56:05
04
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
20.02.2017 - 11:30:55
012
Posledne slova zeny, ktora pomocila Koran:
"Keby som vedela, co z toho bude, tak sa na to vyserem."


Cigánka u doktora:
"Pán doktor ta jak je toto možne ??? Ta ja som zdravá, brat je zdravý a deti máme ***** !?!?!?!


Němec, Čech a Polák přijdou do bordelu. Němec si jde zaprcat. Čech si jde vypít pivo. Polák si přišel vyzvednout manželku.
20.02.2017 - 22:06:02
021
Viete, ako sa povie babám, ktoré idú na koncert Para? ... buchty na Pare.
21.02.2017 - 07:32:41
010
to mi pripomenulo byvalu kolegynu, ktora si z obda priniesla jednu parenu buchtu a neskor, ked ju nevladala zjest sa postavila v open office a nahlas sa spytala "da si niekto moju parenu buchtu?" :D
21.02.2017 - 08:28:26
017
Čo sa stane keď dáte politikovi viagru?
Povyrastie....
21.02.2017 - 08:37:30
02
Skopírované z FB stránky "Priznania žien":

Idem straaasne nadavat,takze katolici,panbozkari,kotolici-cky,bezchybne *****,mudrlanti a pouckari o tom,ako je skarede,ked zena a dokonca matka tak straaaasne neslusne rozprava..Ako v Zoo samozrejme ..No k veci..
Som na materskej..Uz vyse 3 rokov..Mam krasnu dceru,milujem ju,staram sa,varim,upratujem,uspavam,nakupujem a blaaaa blaaa blaaa.Z toho logicky vyplyva,ze mam doma chlapa..Aaano,uz sedem ***** rokov...Doslova *****.To klise,ze mam vdaka nemu kraaasne dieta,ano mam a co,aj bez neho by som mala...Je chora...Malu mam na mysli..Uz tri ***** dni som nespala..Samozrejme som chora aj ja,sak co,hovno?A zas varim,upratujem,perem,zehlim,sluzka,*****,vecer *****,dones mi pivo,som hlaaadny co mi spravis?No a dost...Kokooot ti spravim ty *****,co si vozickar ty *****,ze si nevies natret chleba s pastekou???Nemam ti to predzut este nahodou?Kuuurva,aby som mu na veceru stejky stredne prepecene na grile na balkone smazila!!..
Cely den len smrkam s krvavym vydratym nosom do toaletaka,lebo tie ***** vreckovky stale zabudnem kupit,aj ked idem pre ne do obchodu tri kraaat do *****!!!Hlavne ze ***** som klobasu nezabudla..Nevadi,pome dalej..On si ***** dojde domov z posilky,pred tym,ako sa vyzuje sa na chodbe pred zrkadlom 25krat otoci a kukam Trapez,chrbat,biceps,ale ***** neponatahuje,nech ma konecne dobre vydrbe...Dobre,predychavam...Medzi dverami miesto ahoj ty ***** mi krici cez celu bytovku,ze si z proteinu uz v aute osral trenky,tak rychlo uteka na zachod..Samozrejme si na tu nabuchanu rit pouzije caaavo cely toaletak,tak sa ***** oblekam do obchodu pre toaletak,sak do coho budem smrkat,ze ano..Vreckovky *****,vreckovky!!Hadajte?Ne,jasne,ze som nekupila...Ok,debil sa hra s deckom v izbe,otvorim dvere a krici,co si varilaaa?*****,otvor oci,dvihni pokrievku a Kukaj!nalozim mu. z lutosti..Ved on chudak ani nemoze byt mentalne v poriadku si hovorim...Nazere sa...Oddychuje,lebo sa prejedol a asi sa zas posere..Sere...Stoji v kuchyni,kde na parapetu vylozil vsetky proteiny a neviem jake ***** ***** suplementy a foti to..Z kazdej strany..Ze chalani odpadnu,ked to zajtra uvidia,co on vsetko doma ma..Decko si neodfoti..*****,aspon sa snou pohral chudacik...Dofotil..Po dvoch hodinach,co hladal spravny uhol,lebo z 45stupnoch v pravo je ta fotka ina ako z lava ne?Jeeezis preco ja..Ok,oddychuje..Vycerpalo ho fotenie,ved ma svalovicu...Ako tak nanho pozeran,az mi je do placu..On je chudak naozaj retardovany...Stale oddychuje..Ja medzitym umyjem riad,spracem hracky,vyvesam pradlo,upracem z parapety tie jeho ***** proteiny,okupem decko,spravim postel,veceru,vypnem spravy,pustim rozpravky..Neeee ona chce inu rozpravku,ok nadych,vydych,pustam inu rozpravku...Nachystam pyzamo,spravim kakao,umyjem zuby,precitam rozpravku,zakryjem,pobozkam,uspim...Dojdem do obyvacky a ten ***** spi......Odmeram teplotu 38,4,,ooo fajn,to este vladzem fungovat aj zajtra...Sadnem na sedacku,vylozim nohy,kuknem na to hovado co spi vedla mna a hovorim zas a znova...Je retardovany..A je mi to luto...Tecu mu sliny na vankuse,ticho ho pozorujem az ma napina,nevadi,dam si pripomienki,ze tie vankuse musim zajtra oprat..Bleeeeeee....
Ale co uz...Je to otec mojej dcery...Mame to my zeny tazke.. Dobru
21.02.2017 - 09:17:44
012
Jeeezis preco ja...netusim, ze by preto, ze si ultimatne retardovana a podobne ultimatne retardovaneho si si vybrala na krytie?
21.02.2017 - 11:11:41
03
ako sa hovori vrana k vrane sada :)
21.02.2017 - 11:12:33
00
How to mod your Porsche 911 or other car to run Doom in 3 easy steps thumb_up0thumb_down
21.02.2017 - 11:24:41
03
Adam Adam, že si nás ty len s tiriel nepočúvol :tmi: |( :muscle: :P :lol:
21.02.2017 - 11:24:51
01
perez napísal:
Jeeezis preco ja...netusim, ze by preto, ze si ultimatne retardovana a podobne ultimatne retardovaneho si si vybrala na krytie?

kaslat na "dospelych", ale z decka vyrastie to iste a to je smutne...
aj tak si myslim, ze to pisal dobre informovany chlap :-)
21.02.2017 - 12:07:41
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up