Cafte. Mam taky problem, ze ked sa prihlasim na forum, pozriem par novych tem (nestihnem pozriet vsetky) a odhlasim sa, tak pri opätovnom prihlaseni neskor su tie nove temy, ktore som nestihol pozriet uz oznacene ako precitane. Robi mi to aj v praci aj doma. Rozmyslam, ci to nahodou nemoze suvisiet s neverejnou IP, ale ved info o precitani tem by malo byt viazane na login a nie na IP ak rozmyslam spravne...

Dost mi to niekedy komplikuje orientaciu vo fore. Nie je to bug? Nemate niekto takyto problem? Skuste to pripadne otestovat a dajte info, mozno zistime, ze to nie je len moj pripad a mozno sa to Cervovi podari odstranit.

Dik
01.02.2008 - 09:24:15
00
Robi mi to iste a tiez aj doma aj v praci. Nejak mi to nevadi.
01.02.2008 - 09:27:49
00
odhlasenim sa oznacia ako precitane..
01.02.2008 - 09:53:31
00
takze este raz, aby sme hovorili o tom istom - prihlasis sa. pozries par novych tem, ale nie vsetky. odhlasis sa a potom ked sa znovu prihlasis, tak mas oznacene ako precitane vsetky, aj ked si ich realne neprecital. tak?

podla mojich skusenosti to nie je bug, ale prirodzena vlastnost (minimalne) phpBB for :)
01.02.2008 - 09:56:07
00
Ano, hovorime o tom istom. Ako som uz napisal, nevadi mi to.
01.02.2008 - 10:10:27
00
Ano PaliG, presne tak.

To je divna vlastnost - to znamena, ze ked sa prihlasim po troch dnoch a mam 20 minut casu na forum, tak nestiham precitat vsetko a ked sa odhlasim a na druhy den prihlasim znovu, tak uz nezistim, co som pozriet nestihol... :cry:

Podla mna je to bug, lebo ked chcem oznacit temy ako precitane, tak je na to urcena funkcia a nema to robit pri odhlasovani.
01.02.2008 - 10:11:08
00
To je divna vlastnost - to znamena, ze ked sa prihlasim po troch dnoch a mam 20 minut casu na forum, tak nestiham precitat vsetko a ked sa odhlasim a na druhy den prihlasim znovu, tak uz nezistim, co som pozriet nestihol... :cry:


ano, bohuzial.

Podla mna je to bug, lebo ked chcem oznacit temy ako precitane, tak je na to urcena funkcia a nema to robit pri odhlasovani.


nie, bohuzial.
01.02.2008 - 10:17:59
00
Neviem ci to neriesi nova verzia phpBB. vBulletin je v tomto uzivatelsky pristupnejsi (otazky databazy a pod. neriesim), len skoda, ze je plateny.
01.02.2008 - 10:36:53
00
phpBB 3 je na tom rovnako...aspon podla toho, co mam zazite ja.
01.02.2008 - 10:38:10
00
Cafte. Mam taky problem...


pocul si uz niekedy o RSS? skus to. je to super.
mne zobrazuje citacka (integr v maxthon) napr vzdy 15 tem, ktore boli pozmenene s tym ze temu na ktoru kliknem (precitam ju) zmeni na precitanu (ina ikonka) a tak to ostava..

v kazdom pripade na toto je RSS ako usite.
01.02.2008 - 11:29:58
00
Po kazdom odhlaseni sa neprecitane aj precitane oznacia ako precitane!!!
Pri dalsom prihlaseni sa ukazu len nove prispevky a nove temy.
01.02.2008 - 12:24:12
00
pocul si uz niekedy o RSS? skus to. je to super.
mne zobrazuje citacka (integr v maxthon) napr vzdy 15 tem, ktore boli pozmenene s tym ze temu na ktoru kliknem (precitam ju) zmeni na precitanu (ina ikonka) a tak to ostava..

v kazdom pripade na toto je RSS ako usite.

Pocut som sice pocul a viem, ze to sluzi prave na nieco podobne, ale nic blizsie neviem, nemam cas sa tomu venovat a neviem, ci to riesi moju situaciu ak sa pripajam na 3 roznych compoch. Mozno ked sa budem niekedy nudit na dovolenke tak si k tomu co-to vygooglim. Ale dik za tip. Zatial teda zostanem zaradeny medzi tych nespokojnych, ktorym sa tato "funkcionalita" (z mojho pohladu aplikacny bug) nepaci. :)
01.02.2008 - 18:07:19
00
hmm.. mne robi to iste.. ale podla mna je to fajn.. lebo neviem ako ty ale ja necitam uplne vsetky temy.. mam par topicov ktore navstevujem pravidelne + prebehnem ocami zoznam novych tem co ma zaujme.. ak by mi to pri kazdom prihlaseni "neprecistilo" tak mam zachvilu 50 stran prispevkov..
dalo by sa to ciastocne vyriesit pridanim "zobrazit aktivne temy" co myslim phpBB obsahuje..
02.02.2008 - 20:19:19
00
Pokial nepisem prispevok, tak sa vobec neprihlasujem.
Ked idem na forum pouzijem vpravo hore vyberac: "Zobrazit vsetky prispevky za:" - cas urcim podla toho, kedy som naposledy cital forum. A potom si pozriem tie temy, ktore ma zaujmaju.
02.02.2008 - 21:36:07
00
tiez mi to celkom vadilo...ale uz som si zvykol a idem na forum len ked nan mam cas...ale urcite by som privital keby sa to "neprecistovalo" pri odhlaseni
02.02.2008 - 22:41:22
00
keyboard_arrow_up