Kristina napísal:
Jupííí!!! Sú doma. O chvíľu prezúvame na letné :)


pecka! snurovacie tretry na hrad! :D
08.03.2017 - 21:11:29
00
Tri roky som prosila distributéra, aby mi doviezol tieto tretry v menšej veľkosti. Štandardne vozili až od 42. Našťastie to vyšlo tento rok keď Giro vyrobilo aj túto špeciálnu Pink edíciu. V ponuke ich Progresscycle nemá v ponuke.
08.03.2017 - 21:18:27
01
chmeliak napísal:
Scarinko=FEDERER3?

Smrncnuty adop-om
08.03.2017 - 21:38:59
03
suhlasim. ale az tak som nechcel. on bol predsa len dost extrem.
08.03.2017 - 21:42:34
00
sten-tntcrew napísal:
misopetrovic fabric flasa je super,dokonca ju mam nahodenu na tom istom bajku ako mas ty :) ale po asi 4 mesiacoch intenzivneho,prevazne horskeho jazdenia sa mi tie stuple vyslahali a flasa mi zacala vypadavat,az som ju raz ani nenasiel.Kazdopadne som kupil znova,nahodil nove stuple a znova drzi uz asi 3 mesiace,takze cakam ze to znova zacne.
No za ten dizajn,ktory nekazi bajk dakym kosikom to stoji

To si tak rýchlo zošlahal aj tie náhradné štuple?
08.03.2017 - 21:55:14
00
Asi casto pije
08.03.2017 - 22:11:40
01
sten-tntcrew napísal:
misopetrovic fabric flasa je super,dokonca ju mam nahodenu na tom istom bajku ako mas ty :) ale po asi 4 mesiacoch intenzivneho,prevazne horskeho jazdenia sa mi tie stuple vyslahali a flasa mi zacala vypadavat,az som ju raz ani nenasiel.Kazdopadne som kupil znova,nahodil nove stuple a znova drzi uz asi 3 mesiace,takze cakam ze to znova zacne.
No za ten dizajn,ktory nekazi bajk dakym kosikom to stoji


mne drží už viac ako pol roka to po prvé..a po druhé v balení boli aj náhradné štuple.. čiže vymeníš a jazdíš ďalej....(aj tak u mňa zatial žiadna fľaša nemala živostnosť viac ako rok :)
08.03.2017 - 22:57:56
00
Hosť napísal:
na žiadnom MTB maratóne nepodávajú na bufete bidony? neviem, len sa pýtam, lebo na pár cestných, spravidla českých je to docela normálne, potom je lepšie mať košík..


nie na mtb maratónoch ti na občerstvovačke nikto bidón nepodá.. dôjdeš na občerstvovačku drbenš im do ruky svoj bidón naplnia ti ho a ideš ďalej....(aspoň som teda na SVK nebol na maratóne kde by ti na občerstvovačke dali plný bidón) :)
08.03.2017 - 22:59:37
00
scarinko napísal:
Ked niekto nechce pochopit tak nepochopi, ked to zistim ked uz som full obleceny a obuty tak uz nebudem umyvat ziadnu flasku, chytim inu a idem.


stále si nedal jeden jediný rozumný argument ktorý by hral v nevýhodu fabric flaše :D toto je všetko len tvoja lenivosť a pohodlnosť.. fľaša je posledná vec ktorú beriem pred výjazdom.. už keď som full oblečený.. proste idme cez kuchyňu chytím fľašu ak treba tak vypláchnem....(mať doma 2 fabric fľaše tiež nieje žiaddny problém :)

nikoho nenútim si ju kúpiť.. len poukazujem na to že tie tvoje argumenty niesú argumenty...ale čistá lenivosť / dohady....
08.03.2017 - 23:02:10
00
Fľašu fabric som mal, ale dosť často sa mi stávalo , že mi vyletela z rámu v rozbitom zjazde. Až som ju jedného pekného dňa stratil nadobro.
08.03.2017 - 23:12:57
00
tak proti tej fľaši by mohlo hovoriť aj to že napríklad si tam neupneš termosku, čo na zimné a prechodné obdobie je dosť nutnosť a taktiež si tam nedáš ani fakeový bidon na náradie napríklad.. taktiež som nemal žiadny problém s košíkmi od elite čo vozím, ani si nespomínam, žeby mi niekedy z nich bidon vyskočil.. sranda by bola dať si to na cesťák + k tomu mať x náhradných fliaš a ako to poznám, tak z mechaničáku v zásade podá inú fľašku ako tie pre mňa, tak to by som sa mohol napiť a hodiť ju do priekopy.. :D ale tak verím tomu, že niekomu môže tento bezkošíkový systém plne vyhovovať.. len ho netreba ospevovať, že je to niečo lepšie, keď nie je
08.03.2017 - 23:28:18
08
vozil som chvilu sp... kosiky s bocnym vkladanim flase, lebo mi pasovali farbou k cestaku. velmi rychlo som pochopil, ze moja bezpecnost je dolezitejsia ako vybava bicykla. nedokazal som do nich vlozit flasu bez toho, aby som sa pozrel pod seba. tak som ich daroval tu na fore. aspon este niekomu posluzia. kupil som kosiky elite. mam ich 2 roky a nemam obavu, ze by mi praskli alebo by mi z nich vypadli flase. podla mna je to naujuverzalnejsi drziak. tam by som sa nebal vopchat aj flasu perliveho vina. napriklad na MDZ.
08.03.2017 - 23:46:32
01
ja neospevujem že to je lepšie.. neviem dke to vidíš :) ja som len vyvracal scarinkové fámy o tom že to je niečo horšie :) pretože nieje :)
uvedom si že sa tu bavím o použití na MTB.. tam žiadny mechaničák nejazdí. ideš sám za seba....a ako hovorím na občerstvovačke ti naplnia jedine bidom čo im podáš....
bidon na náradie je pre mňa osobne tá najnevhodnejšia vec... hrká v tom náradie a príde mi to hrozne nepraktické.. ak už idem dlhú trať na mtb maratóne beriem malý 8L cyklobatoh kde je aj náradie aj camelbag....(zase bavíme sa o MTB nie o ceste)

čiže pri MTB tá fľaša nieje o nič horšia ako klasická s košíkom... a ako hovorím.. vďaka tvaru tých drážok na fabric fľaši je tam povedal by som vačšia benevolencia v presnosti trafenia sa fľaše do "košíka" :)

na ceste by som ich asi nepoužil... ale hovorím.. pri MTB niesú o nič horšie ako klasika..
08.03.2017 - 23:49:35
00
Batohy su smrrrt :D
08.03.2017 - 23:55:41
04
Miso to nebola moja reakcia na teba. Prave naopak. Vies tu pridat dost vela praktickych skusenosti. Bola to reakcia na to, ze kosiky e.... vraj praskaju. neviem co by na nich mohlo prasknut pri beznom/kazdodennom pouzivani bez padu alebo zuriveho vkladania/vyberania flase.
08.03.2017 - 23:59:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up