Bola by chyba keby Sagan o 3-4 roky skončil, to môže byť práve na vrchole svojich síl. Aj keď sa zdá byť teraz veľmi silný, on bude ešte napredovať a najlepšie roky ho čakajú. Hlavne je nerozhádzať si psychiku a už vôbec nie trucovať kvôli tĺkovi čo odmieta ťahať. Prídu dôležitejšie preteky, nejaký Wevelgem treba hodiť za hlavu a dopriať to Avrmatovi. Bora by mala tiež posilniť tím o pár schopných domestikov, reklamu na sporák vidím stále tak peniaze im hádam nechýbajú :P
26.03.2017 - 23:37:11
02
koment pod tym videom kde nadava:
"dobre povedal,zbabelci taktizuju...keď odíde z cyklistiky tak to nikto nebude pozerať." :D
iste :D
26.03.2017 - 23:43:04
01
no Nikimu vcera isla karta :)

http://www.fyens.dk/modules/mobile/article?articleid=3135269
27.03.2017 - 07:30:36
00
Mne to google translator prelozil akosi kostrbato ale pointa je v tom, ze Niki oflusal tohto typka? WTF?
27.03.2017 - 08:37:31
00
ono pri týchto jazykoch je lepšie si to prekladať do angličtiny...ale je to tak, on chcel aj spolupracovať, i keď mal vzadu Matthewsa, ale tak Niki bol zjavne včera trošku mimo :)
27.03.2017 - 08:46:18
00
kiri napísal:
Prečo nulový prínos. Ak niečo hodnotí verejnosť negatívne, viem sa z toho poučiť a v budúcnosti to zmeniť. Samozrejme aj spätnú väzbu treba filtrovať a niečo brať s rezervou ale netreba to zatracovať.


Hejteri na fejzbuku nie su verejnost ale mizive percento psychopatov, ktori ventiluju vlastnu menejcennost negativnym urazanim...tak ako vacsina anonymnych diskuterov v internetovych diskusiach ( cest vynimkam )
27.03.2017 - 12:22:27
04
iron.hide napísal:
koment pod tym videom kde nadava:
"dobre povedal,zbabelci taktizuju...keď odíde z cyklistiky tak to nikto nebude pozerať." :D
iste :D


Tak v podstate aspoň na úrovni Slovenska to je pravda. Koľko ľudí to pozerá len kvôli Saganovi? Ja by som sa včera na G-W tiež vykašľal, keby tam nebol Sagan. Išiel by som na bicykel radšej poobede ako ráno... :)
27.03.2017 - 13:00:48
01
http://www.cycling-info.sk/spravodajstvo/cyklistika-novinky-zo-sveta/4832-reakcie-na-g-w-sagan-podla-boonena-zlyhal-ale-lefevere-priznal-chybu


Pohľady Boonena, Terpstru a Lefevera na vec... :?:
27.03.2017 - 16:31:33
00
Samozrejme, ze Terpstra a Boonen nebudu priznavat chybu. Terpstra sa este aj vyhovara na sprinterov v pelotone. Lefever bol uprimnejsi. A webcam z auta quickstepu jasne dokazovala, ze Terpstra mal ulohu slapat a nie cakat.
27.03.2017 - 16:48:07
00
Zda sa mi že toto presiahuje hranice toho co je bezne. A ten humbuk okolo Sagana nabera poriadne rozmery ako mu vsetci ublizuju a nedovolia vyhrat. No a?? Takto sa preteka odjakziva a ze niekto nechce tahat je normalne kazdy ma na to svoje dovody.Niekto nechce alebo nemoze. V kazdych pretekoch je to rovnake. Co maju vsetci tahat Petrovi s vedomim ze ich osoli v spurte? .Ved nie su sprosti ,tak co vyplakava Peter. To je sport a taktika bud to zvladne alebo nie. Na velodrome sa takto jazdi v kuse. Mat vacsi vykon este neznamena zakazdym vyhrat a pokial si dobre pamatam tak Sagan ma s tymto problem od zaciatku. Vzdy vyhraval z pozicie ze sa musel nastvat akokeby ukrivdeny a to mu dodavalo energiu vyhravat. Rad prekvapuje a vzdy ked od neho ocakavali vitazstvo tak skoncil druhy. Nie raz to sam povedal. A to nadavanie by si mohol odpustit. To ze ma pravdu je jasne ,ale nosi dres majstra sveta a mal by radsej rozbit nejaky spotrebic od bory ako nadavat v cieli medzi ludmi. A ci je to alebo tamto fer. Nie vzdy musi vyhrat najsilnejsi. Ono keby sme boli belgičania tak by sme sa dívali inak na vsetko. Urcite GVA nik z belgičanov nepise ze vyhral nepravom ale naopak. A Terpstra ? Kto vie aku mali taktiku. Na Sagana nema a ani aby sa utrhol a tahal 15km sam. Skusal co sa bude diat a nakonie povedal,ze mali v pelotone spurterov. Nemal co stratit.
27.03.2017 - 17:03:21
08
možno sa mýlim, ale príde mi, že v dobách najvačšej slávy Boonena a Cancellary (ked to zrovna nedali solovo do ciela) sa s nimi ludia v úniku nebáli viacej spolupracovali...vnímali ich totiž ako porazitelných, aj ked budu tahat predtým "rovnomerne"...dnes mi príde, že sa superi boja Sagana ovela viacej ako vtedy superi Boonena či Cancellaru
27.03.2017 - 17:21:40
02
Alebo je este take vysvetlenie, ze Peto mozno podvedome nechcel tyzden pre Flandrami riskovat priamu konfrontaciu s GVA, takto to uhral +- so ctou :-).
27.03.2017 - 18:04:52
00
mal spravit co so spravil ale skor a uspesne, odpojit ich a potom im utiect.... ale je pravda, ze v poslednej dobe sa nejak moc stazuje :)
27.03.2017 - 18:14:06
01
Na Sagana je to asi veľa. Očakávania, popularita a pod. Na športovca ja veľká "celebrita" + tlaky v pretekoch. Možno by potreboval nejakú odbornú pomoc, nejakého mentálneho kouča, ktorý by ho usmernil...
27.03.2017 - 19:27:53
03
Ja si myslim ze by taky top jazdec ako Peto Sagan potreboval hlavne ovela vacsiu pomoc teamu.
27.03.2017 - 19:48:27
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up