Btw. viem že to tu nepatrí, ale keď sa už načrtla tá téma EHMŠ - je to jedna veľká zlodejina. Bohužiaľ, ako hovorí pista pravdepodobne nový primátor bude zase Raši, alebo iný jeho kamarát. Voliči SMERu sa nedajú presvedčiť argumentami, ani faktami. A naďalej sa nám "budú" stavať cyklotrasy a športoviská...
30.03.2017 - 11:36:30
00
Nie, v ebajku tiez len pred predajnou, tak isto jumpsporty
30.03.2017 - 12:07:29
00
Asi to chce biznis plan... Kupim bajk za 2000 a budem ho po 50 na den poziciavat. Baterka 100 nabiti vydrzi a po 2 rokoch je splateny...
30.03.2017 - 12:19:27
00
inak, cestak sa da niekde v KE pozicat ?
30.03.2017 - 13:19:39
00
Poziciavaju sa len testbiky neviem preco by ti mal predajca poziciat na povozenie bike, si pre neho cudzi clovek, pred dvoma rokmi behal po KE daky zmrd s falosnymi dokladmi pokradol biky z Madbikera a Isakantusim, tot na margo nepoziciavania elektro, ci maju v KE na testovacku cestne neviem skus jump
30.03.2017 - 13:28:23
00
Skor kupis bajk za 3000 (fs) a budes ho poziciavat za 35e na 24 hodin, baterka vydrzi 500 nabiti potom zacne stracat pomaly na kapacite, ked bude najhorsie kupis novu baterku za 400, za predpokladu ze ti ho nikto nekupi ako testovacku za 2500, popri tom by si sa kludne mohol venovat aj prestavbovym sadam na tom zarobis ovela viac podla mna..

Mamator
A preco existuju pozicovne aut a motoriek? Hlupy nazor
Bojujeme tu o legalizaciu cyklo chodnikov,da sa povedat ze budujeme mtb centrum v kosiciach, rozrasta sa komunita a neda sa tu pozicat bajk?
30.03.2017 - 13:30:52
00
mtb centrum? co? kde? kto?
30.03.2017 - 14:02:40
01
mamator napísal:
Poziciavaju sa len testbiky neviem preco by ti mal predajca poziciat na povozenie bike


Nechce, nemusi. Ale moze mat aj pozicovnu, ked uz teda tie testbiky nie su na povozenie sa. A temu falosnych dokladov vyriesime uplne jednoducho, ked mu na pokladnu polozim 3000 euro alebo si ich blokne na kreditke alebo mu tam necham kluce aj doklady od auta za 30 tisic. A ked neveri, dolozim dalsie 3 doklady, fakturu na plyn na moje meno a adresu a donesiem aj troch rucitelov, co tiez dolozia doklady. A kludne jeden z tych rucitelov bude musiet byt zakaznik, co uz v danom obchode minul aspon 1000 euro. No aj tak sa k pozicaniu bicykla v tomto meste nedostanem...
Existuje tu proste dopyt po sluzbe a pritom ju nikto nie je ochotny (schopny?) poskytovat. A brzdou sa nezda byt ani cena ani podmienky, za ktorych by sa to poskytovalo. Lebo doteraz tu ludia riesia len to, ze by chceli bajk. Neriesia, ze XYZ ich poziciava, ale draho. Alebo poziciava len na 24 hodin a neda sa na cely vikend. Alebo poziciava len po zlozeni zalohy v nakupnej cene bajku, alebo poziciava len kamaratom, alebo ze poziciava stare crepy s funkcnymi vadami,...
30.03.2017 - 14:57:47
00
Ale chlapci ja sa s vami nehadam, len pisem ako to je , kludne zaplnte dieru na trhu a otvorte si na SK pozicovnu bikov, dajte vediet ako ste dopadli :)
30.03.2017 - 15:34:19
01
nikto sa tu nehada
o to mi nešlo :)
len som chcel poukazat na to, ze keby som mal zaujem o kupu ebajku, mozem si ho vyskusat pred predajnou na parkovisku :) a ked ho kupim a v lese zistim ze je to bullshit? vratit ho nemozem, je to proti logike, v showroome mi tiez daju povozit sa v aute v meste, mimo mesta, nenechaju ma len preparkovat na parkovisku, pozicovna ebajkov funguje skoro vsade, v bratislave v ebajku poziciavaju normalne, dokonca mi daju aj nabijacku domov https://www.ebajk.sk/pozicovna-elektrobicyklov/
v kosickom? vysmiali ma :D
30.03.2017 - 16:15:10
00
mne este zaujima ako si myslel to mtb centrum a ako sa rozrasta komunita. lebo ano, daco sa deje, ale na to, ze zijeme vo velkom meste, to teda ziadna slava nie je.
30.03.2017 - 17:02:07
01
znackujeme, budujeme, bojujeme, cyklopotulky, pomaratonska cyklojazda...proste kosice cyklistiku miluju, ale ano, niejedy to tu tak nevyzera...tak som to myslel
30.03.2017 - 18:07:34
00
Nevie niekto reštika Bradan (Penzión Hámre) na Ružine je otvorená? Dá sa tam po ceste napiť najesť? Som tamať nešiel ešte toho roku.
30.03.2017 - 18:41:33
00
bradan neviem, ale tuším že pista spomínal, že sivec funguje a tam sa to dá
30.03.2017 - 18:48:35
00
Minikin napísal:
Vcera po praci som este stihol Silickú ľadnicu i Dievčenskú skalu. V ľadnici posledné zvyšky snehu a ľadu, na skale žiadne dievčatá, cesnak tiez žiadny.
Zvolil som asi najmenej peknu cestu planinou (zelenu znacku) ale ked musis tak musis. Aspon raz v zivote treba prejst aj toto.

Mišo, prejazdnosť tej zelenej je bez problémov, nie je tam veľa škrapov a kameňov?
Rovnaká otázka aj pre zjazd po žltej do Silickej Jablonice. A dalo by sa po tej žltej vyšliapať aj hore?
30.03.2017 - 18:58:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up