A preto tito nasi ochrancovia zakona nezastavuju drahe auta iduce v obci 90km/h a viac lebo sa ich boja lebo maju znamosti. Namiesto toho radsej zastavia stareho deduska iduceho na bicykli z dediny do dediny (300m), ktory nema prilbu.
Lebo treba vyberat pokuty.

Je mi jasne, ze to policajti nemaju lahke, a ze dostavaju sumy, ktore musia vybrat na pokutach, ale preco nevyberaju od vsetkych rovnako?

Ale ano mas pravdu, ja sa snazim dodrzovat denno denne predpisy a ignorujem vsetkych tych k*****v co ma obiehaju v obci aj mimo obce o viac ako 20-30km/h.
A pojdem sa nahlasit na obecny urad ako ochranca poriadku a nielen ze ma vysmeju aj ti ***** co nedodrzuju poriadok ale aj policajti sami. U nas sa spravodlivosti nikto nedovola. Lebo skutok sa nestal.


Naposledy upravil Mik98 dňa 20.04.2017 - 20:50:49, celkovo upravené 1 krát.

20.04.2017 - 20:41:25
02
cokupit
ty sa zjavne nedáš ...
len taká mala príhodička zo života:
dvojica "pomáhať a chrániť" zastavila vodiča auta a robila rutinnú kontrolu, pre naplnenie štátneho rozpočtu a keďže sa jej nedarilo, tak pristupovali ku komunikácii podľa "svojej logiky" a dotyčný sa pridal do ich hry a oponoval, argumentoval a zjavné nezmyselne veci odmietal, keď dvojka prekročila únosnú mieru vytiahol preukaz inšpekcie MV, stiahol ich zo služby a "predviedol "
vrcholom bola ich OBRANA:
A TO SME MALI ODKIAĽ VEDIEŤ, ŽE JE POLICAJT, KEĎ BOL V CIVILE
a končím s Tebou... lebo to nemá žiaden zmysel

ešte raz: problémy na diaľnici začali okolo polnoci a nočná smena si predpokladám povedala počkáme do rána nebudeme predsa chodiť do takého nečasu, nech to riešia kolegovia ráno ... napríklad ... však
20.04.2017 - 20:42:31
04
Osobne si myslim,ze aj fizlov netreba hadzat do jedneho vreca.Taky obycajny radovy panacik to tiez nemusi mat lahke,ked ho j3bu zvrchu,vonku sa mu zas zahojeni sraci vyhrazaju vyzlecenim z uniformy a podobne... A dalsia vec,ze urcite sa dostavaju aj do takych stresovych situacii,o akych normalny clovek nema ani paru a potom je jasne ze podaktorym aj strihne... Nikoho sa nezastavam,ale kazda minca ma dve strany...
20.04.2017 - 21:09:52
09
Tipujem že normálny človek, ak pracuje u pomáhačov, to tam má veľmi náročné. Nik mu jeho dobré úmysly neverí a u kolegov musí byť za exota čo "čúra proti vetru". No za to ako ich ľudia vnímajú si môžu sami, pretože je to presne tak ako u takých malých bielych .... len jedna z milióna spraví svoju robotu dobre.
20.04.2017 - 21:31:43
00
v tom necase havariu este pochopim, ale co stvara takyto pripad?
http://bystrica.dnes24.sk/foto-bystrican-18-si-vodicak-dlho-neuzil-poskodil-kontajnery-stlp-aj-stojace-auto-268192
20.04.2017 - 22:07:53
00
LL napísal:

ešte raz: problémy na diaľnici začali okolo polnoci a nočná smena si predpokladám povedala počkáme do rána nebudeme predsa chodiť do takého nečasu, nech to riešia kolegovia ráno ... napríklad ... však


Kludne aj sto krat. Ty si tam bol? Alebo si sa len docital niekde? Ty si tam volal hliadku? Sedel si s tou hliadkou niekde pred tv celu noc? Nie. Nevies o tom vobec nic. Ty len predpokladas.
Ty ani netusis ze ziadna hliadka a ziadny operacny by si nedovolila ignorovat preverenie. To je isty trest. Tiez netusis, ze v pripade podobnych situacii sa chodi na urcene useky a celu noc sa hlasi, v akom je vozovka stave.
Ty sa len docitas, ze sa niekde zrazilo xy aut a hned vies, ze za to moze policia. Skutocny Sherlock.


Ps: dopravna nehodovost a umrtnost na cestach je jedna z mala oblasti, v ktorych Kali&company splnili to, voci comu sa zaviazali. Nepacia sa mi prostriedky, ale dosiahli slubene vysledky. A ver, ze ja som ten posledny, ktory by ich chvalil.
20.04.2017 - 22:16:52
03
cokupit
áno, určite máš pravdu
práve pre TO vždy keď narazím na nejaký problém volám 158, aby to bolo zaznamenané a následne sa nemohol niekto vyhovárať, že sa skutok nestal, alebo o ničom nevedeli
a aj preto mám v aute kameru ...
a za 2. zjavne všetci, všetko pozorne MONITOROVALI .... keď krízový štáb zasadal o 9:00 :-)
len 3 hodiny po prúsere
ja len zdieľam názor, ktorý tu vyslovil jfab
pokial bude vo vyhlaške zázračná veta: vodič je povinny prisposobit svoju jazdu stavu a povahe vozovky ....
ktorá už dopredu zbavuje zodpovednosti všetkých ktorí to (zjazdnosť a bezpečnosť ) majú v náplni práce a robia dopredu vodiča vinnym za vsetko. NIC SA NEZMENI
20.04.2017 - 22:56:07
00
Buduci tyzden budem mat moznost zajst na velin NDS, tak skusim zistit, ake su moznosti ich monitoringu ciest. Ved tie kamery na dialniciach snad nie su atrapy.

Mozno nehodovost a umrtnost klesli, ale naozaj v tom vidis zasluhu politika? Ved len zmenil metodiku vypoctu. Pocet nehod klesol o pocet skodovych udalosti, ktore dovtedy neexistovali. Pocet mrtvych pri nehodach statistika rata iba tych, ktori boli odvezeni v pohrebakoch. A co ti, ktori umieraju o par hodin/dni v nemocniciach?

Takto vyzeral monitoring tunela Branisko v r. 2013.

Prílohy:

P1060178.JPG
P1060178.JPG 416.03 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2017 - 08:26:59
00
podľa mňa má hlavný vplyv na klesanie úmrtnosti stále novší a bezpečnejší vozový park.. a samozrejme aj spôsob ako sa konkrétna štatistika interpretuje... lebo naše média sú také, že si vždy nájdu tú nejakú fascinujúcu a nikdy už nedopovedia za B...
21.04.2017 - 08:31:04
00
áno úmrtnosť klesá, aj vďaka lepším autám, lepším bezpečnostným systémom a lepšej (teda modernejšej a rýchlejšej) zdravotnej a záchranárskej starostlivosti, ale nik už nesleduje, že stúpa počet ťažkých a veľmi ťažkých zranení, lebo prežívajú ľudia po haváriách, ktorí by pred tým nemali šancu ...
čerstvá info: (7:30)
vodiči sa sťažujú na poľadovicu na diaľnici medzi Popradom a Prešovom ... kto vie či sa niečo deje a niekto koná :-(

trošku z iného súdka:

https://domov.sme.sk/c/20508559/policia-postupovala-pri-fekalnom-fantomovi-cudne-hovori-sud.html?ref=trz

ospravedlňujem sa
21.04.2017 - 08:46:27
00
Hromadná nehoda D1 z Levoča do Poprad 20.04.2017 thumb_up2thumb_down
21.04.2017 - 13:30:20
00
v tom videu ma zaujali 2 informácie
1. že normálny vodič dokázal s problémom, ale zastať bez havárie, keď pred tým išiel minimálne 100 km/h
2. v rádiu sa ozvalo, že: je 6:25 a podľa spolujazdkyne, ktorá išla pomáhať tam v tom čase nebol ešte nikto z kompetentných
21.04.2017 - 14:20:04
00
LL ty si uplny mimon, ako fakt
21.04.2017 - 14:44:32
03
V momente ako by som bezpecne zastavil tak by som sa snazil co najviac vycuvat aby som varoval prichadzajuce auta. Takto sa tam akurat skladali ako tetris..
21.04.2017 - 15:05:26
00
sebevrah :) ak by ti siel naproti kamion uz by sme tu od teba nikdy nevideli prispevok...aj ked je mi jasne ze je to dobre myslene
21.04.2017 - 15:15:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up