Ahoj otvaram predaj a servis bicyklov jediný na Hnileckej doline v Prakovciach nákupnom stredisku č.138 2 mája o 14:30 otváracie hodiny po-pia 14:30-17:00 streda zatvorené so 9:00-12:00 kto pozná môj servis z Košíc cca 17 rokov vie že má to baví.email dusan.simko@prakolo.sk pripravujem aj stránku www.prakolo.sk

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 348.83 KiB thumb_up0thumb_down

image.jpg
image.jpg 63 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2017 - 07:03:52
03
Vrelo odporúčam Dušanovu prácu. Ja a moje biky sme niekoľko rokov spolupracovali a môj bike ako aj ja sme odchádzali s úsmevom na perách. Práca je rýchla, presná a tento človek dokáže aj nemožné. Taktiež to nieje prípad človeka ktorý robí prácu len pre prachy, ale baví ho to, vie podiskutovať o novinkách a so svojími dlhoročnými skúsenosťami vie aj vyhodnotiť, že či sa jedná práve o tú správnu cestu a vie aj racionálne zhodnotiť výber komponentov, oblečenia a podobne. Ak si niekto nevie vybaviť, že kto Dušan je .... Tak nech si spomenie kto mu na maratonoch dýcha na zadné koleso alebo práve naopak, kto ho stráca pri pohlade ako sa tento človek šplhá v kopcoch. Som nesmierne rád, že práve takýto typ človeka si otvoril Bike-shop. Lebo táto práca je jednoducho jeho !
Prajem len to najlepšie ! :)
23.04.2017 - 07:18:00
00
keyboard_arrow_up