vivat slovensko https://dennikn.sk/blog/prezil-som-elektronicke-colne-konanie-system-za-15-mil-e-je-nefunkcny-paskvil/ krajina smelinarov a odrbavacov

odporucam zaznam hovoru s financnou spravou https://soundcloud.com/peter-cmorej/nahravka

edit1:
z fb komentarov vyberam: Keby ste chceli vediet, ako si pan majitel s manzelkou uzivaju tych 15M eur a kopu dalsich penazi za desiatky inych sfusovanych a nezmyselnych projektov pre stat, nech sa paci, ma verejny profil na instagrame :)

https://www.instagram.com/kushi_silviakusnirova/
https://dennikn.sk/632883/podnikatelka-silvia-kusnirova-bohatstvo-je-skuska-ako-chudoba/

edit2:
vyzeram z clanku hehe:
Ako sa manželovi obchoduje so štátom?

Peter má niekoľko úspešných firiem – Immocap, Top Auto, Pixel Federation a iné. Jedna z nich, Ditec, obchoduje so štátom. Vznikla v roku 1992 a obchoduje so štátom aj preto, že je od začiatku orientovaná na systémové riešenia pre veľkých zákazníkov a štát je veľký zákazník. Štát je ich zákazníkom už 20 rokov bez ohľadu na to, kto bol pri moci. Robia to tak dlho aj preto, lebo to vraj vedia robiť. Dodajú, čo majú, a funguje to a nie je to zlodejina.


Naposledy upravil petrik dňa 02.06.2017 - 15:42:04, celkovo upravené 2 krát.

02.06.2017 - 13:29:50
03
No vtom má zákaznícka podpora pravdu, že si to nemá ako overiť. To mali spraviť vývojári pred uvedením na živo.
Tak nech otestujú formulár a opravia chybu. Problem solved.
02.06.2017 - 13:50:14
00
Dagger napísal:
ta znacka ESRI čunky co robi tie profanovane gripy ma ak sa nemylim dve dimezie. 30 a 34mm ? ...a zase nie kazdy ma rovnako velke dlane.

ESI robí min. tri dimenzie, Chunky - 60g, Extra Chunky - 80g, a tiež ešte tenší Racer´s Edge - 50g ... priemery neviem ...
02.06.2017 - 13:51:40
00
maro2 dakujem za opravenie, takto to bedzie spravne
02.06.2017 - 13:56:30
00
petrik napísal:


A takychto ***ov si platime z nasich dani! Vo firme by mal zato vyhadzov.
02.06.2017 - 13:59:55
01
30-32-34
02.06.2017 - 14:00:30
00
petrik napísal:
vivat slovensko https://dennikn.sk/blog/prezil-som-elektronicke-colne-konanie-system-za-15-mil-e-je-nefunkcny-paskvil/

edit2:
vyzeram z clanku hehe:
Ako sa manželovi obchoduje so štátom?

Peter má niekoľko úspešných firiem – Immocap, Top Auto, Pixel Federation a iné. Jedna z nich, Ditec, obchoduje so štátom. Vznikla v roku 1992 a obchoduje so štátom aj preto, že je od začiatku orientovaná na systémové riešenia pre veľkých zákazníkov a štát je veľký zákazník. Štát je ich zákazníkom už 20 rokov bez ohľadu na to, kto bol pri moci. Robia to tak dlho aj preto, lebo to vraj vedia robiť. Dodajú, čo majú, a funguje to a nie je to zlodejina.

Cital som to a chcel som si od zlosti nieco vypit na ukludnenie. Chlap, ktory je v Pixel Federation (firma generuje z hier na FB milionove obraty mesacne), obchoduje so statom. Hold asi to vynasa este viac a bez velkej snahy. Keby to fungovalo, nepoviem ani makke f, ale strasne ma seru takyto odrbavaci. Este sa aj bez hanby ukazuju.
02.06.2017 - 16:04:46
00
Dagger a este robi aj s dvomi priemermi na jednom gripe, tusim Fit XC sa zovu. vacsi priemer ako opora pre dlan a mensi na uchop prstami, mam skoro 2 roky a prijemne
03.06.2017 - 09:32:17
00
Ako sa do hory vola, tak sa z hory ozyva :D

www.rouming.cz
03.06.2017 - 10:36:41
05
Dagger napísal:
no riesim podobny problem. gripy som sice nemenil ale cele kolo. po jazde som zacal citit jemnu bolest. zo dva roky len na pravej ruke. pripisoval som to dlhorocnej praci s kompom ale teraz uz aj na lavej ruke ( pre vtipalkov - leštenim to nebude !).
zriedkavo je to v oblasti zapastia; potom na dva palce od lakta a casto to mam cca v strede predlaktia na vnutornej strane a palec od spodnej kosti.
to laborovanie s gripom sa mi moc nepaci. pamatam si ako mi jeden kajakar z oddielu, co jazdi uz 30 rokov divoku vodu vravel, ze cim vacsi priemer padla, tym viac bolia predlaktia.....takze grip s vacsim priemerom moze sposobovat prave tie bolesti.
ta znacka ESRI čunky co robi tie profanovane gripy ma ak sa nemylim dve dimezie. 30 a 34mm ?
...a zase nie kazdy ma rovnako velke dlane.

rohy mam, skus trosku rozvinut tu teoriu o tlaceni si na nervove zakoncenia, pls.
moze to byt aj technikou uchopu ? ze predlaktie so zovretou dlanou v past nie je cca v priamke ale ta sa "lame" v zapasti a vznika uhol "V".

Ano, dobre pises .. prilis hrube gripy mozu sposobovat tiez problemy .. mne vadia .. nemam dostatcny uchop potom.
Tie nervove zakoncenia to ma asi napadlo v suvislosti so sedadlom ale teraz neviem, ci to plati aj pre ruky, sice na konci hlane je nieco, co by mohlo tlacit, ale asi skor len klasicky problem vytocenia zapastia do zleho uhlu. Ono aj preto sa rajdy robievali na tych klasickych libertach pod. presne tak, ako je vo volnej polohe zapastie. Ono to chce laborovat, kazda znacka riaditiek mava inak zakrivene rajdy, plus to ako sa natocia v si predstavca , plus to co si pisal .. hrubka, plus, uz som si asi spomenul .. ak mas gripy na objimku, tak ta moze tlacit zboku do dlane, ale toto asi nebude ten pripad.
03.06.2017 - 11:10:48
00
Sesulak napísal:
Cital som to a chcel som si od zlosti nieco vypit na ukludnenie. Chlap, ktory je v Pixel Federation (firma generuje z hier na FB milionove obraty mesacne), obchoduje so statom. Hold asi to vynasa este viac a bez velkej snahy. Keby to fungovalo, nepoviem ani makke f, ale strasne ma seru takyto odrbavaci. Este sa aj bez hanby ukazuju.



Robim v IT a mam skusenosti aj s Ditecom z viacerych projektov. Viac radsej nechci vediet. ;) Zumpa zumpa vobec cely statny IT "biznis" v SR je tragedia tragedov, ziarivy priklad napriklad Microsoft Slovakia...tam by som sa ani na hajzel nesiel vysrat... :puke: ale staci mastit spravne kapsy a miliony eur len tak tecu...
03.06.2017 - 12:03:41
01
lto
Ono aj preto sa rajdy robievali na tych klasickych libertach pod. presne tak, ako je vo volnej polohe zapastie
RE:
navyse rajdy sa predlzili a uhol uchopu resp. zvierania sa zvacsil. ja nejdem s prudom a mam preto aj rohy, kde si pomerne casto ruky prehmatavam. ja som chcel tie silikonove gripy koli ramenu. mam ho rozbite a urcene na operaciu. uvazujem o jeseni a dovtedy som mu chcel ulahodit tyma gripama navyse. no ale ked si kupim tensie, aby ma neboleli predlaktia, tak to mam asi to iste ako keby som si nechal povodne nejake bontrager - co sa davaju k trekom. ja mam male dlane, napr. rukavice zn. rex mam "M" velkost a hrube gripy by som asi neoblapil.

...a ted babo rad...
03.06.2017 - 12:09:09
00
Čo to je toto za stred a ako ho dám dole? (zatiaľ mám v pláne kladivo)

Prílohy:

stary_stred_favorit.png
stary_stred_favorit.png 4.22 MiB thumb_up0thumb_down

03.06.2017 - 19:31:26
00
DiPi napísal:
Čo to je toto za stred a ako ho dám dole? (zatiaľ mám v pláne kladivo)


Este by som pridal plochy skrutkovac
03.06.2017 - 19:43:52
03
alebo sekáč
03.06.2017 - 19:51:38
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up