ked to ma splnat aspon zakladne kriteria endrua, tak ten spesl... otazne ci pojde stlacit na pozadovanu cenu
14.02.2008 - 19:49:27
00
to risototh: ani ja som nikdy nic na splatky nebral (dufam ze ani nebudem), ale pokial viem, pri splatkovani nezaplatis tu istu sumu ako keby si to zaplatil cash...na ukor zlavy som to myslel v tom, ze matt sice moze dat nejaku zlavu, no pokial nebudes platit cash, splatkovanie ti z tej zlavnenej ceny spravi vacsiu...neviem ci som to napisal dost zrozumitelne a spravne, az nie, tak ma prosim opravte, ktori sa tomu rozumiete...
no pre mna z toho vyplyva to, ze radsej budem na nieco setrit aj dlhsi cas ako to mat hned a prerobit na tom
toť moj skromny nazor
btw: bola to len ponuka, takze v poho...ved sa ho este spytaj, ci by nezmenil nazor na bazarovy predaj :wink:
14.02.2008 - 19:55:03
00
martinux: jednoducho povedane - dobry obchodnik vie vacsinou s cenou trosku pohnut, ak mu das peniaze na ruku. pri splatkovom predaji ti taka zlava asi(neviem, nerobim obchodnika, ale myslim si) nevyjde.
14.02.2008 - 21:15:41
00
no to chapem, ale ked to chce chalan na splatky, tak to chce na splatky :roll:
17.02.2008 - 20:45:42
00
PaliG v podstate záleší od obchodíka on tie love dostane od splátkovej spoločnosti takže ja by som s tým problém nerobil iné je to keď to riešiš cena dohodou tam áno tam by to mohol byť problém
17.02.2008 - 20:50:31
00
keyboard_arrow_up