...reci o MOCkach ma uz unavuju a premna su to nezaujimave informacie. Nejak prehliadaju to slovo uprostred ODPORUCANA ..


ak si myslel to slovo v strede MOC, tak to je MaloObchodna Cena :twisted:

mal si sa obratit na pana Lukaca - veduceho (par prispevkov vyssie), ja som sa s nim vzdy vedel dohodnut... :shock:
20.02.2008 - 14:32:43
00
hej presne do takej kategorie spadam. Som obycajny konzument ako vecina. Lenze ja tam nebudem chodit a brat nejake male hovadiny iba preto ze midaju zlavu 20 sk a aby ma poznali a mozno raz mi dali zlavu na bajk. na to sa mozem vykaslat viac minem na benzin.

Zaver: ten kto logicky rozmysla si vie velmi rychlo zratat aky je jeho naklad a aky je vynos.
20.02.2008 - 14:35:19
00
Zaver: ten kto logicky rozmysla si vie velmi rychlo zratat aky je jeho naklad a aky je vynos.


presne tak, preto tam chodím :wink:
20.02.2008 - 14:44:35
00
hej presne do takej kategorie spadam. Som obycajny konzument ako vecina. Lenze ja tam nebudem chodit a brat nejake male hovadiny iba preto ze midaju zlavu 20 sk a aby ma poznali a mozno raz mi dali zlavu na bajk. na to sa mozem vykaslat viac minem na benzin.

Zaver: ten kto logicky rozmysla si vie velmi rychlo zratat aky je jeho naklad a aky je vynos.


Náklad a výnos :shock: :shock: :shock: Ty bi si chcel asi zľavu už len preto že si si dovolil navštíviť tento obchod :!: však :?:
A presne ako Dudo píše, s Rudom sa dá vždy dohodnúť len možno treba serióznejší prístup aj s tvojej strany, čo ty na to :?:
20.02.2008 - 14:44:55
00

Náklad a výnos :shock: :shock: :shock: Ty bi si chcel asi zľavu už len preto že si si dovolil navštíviť tento obchod :!: však :?:
A presne ako Dudo píše, s Rudom sa dá vždy dohodnúť len možno treba serióznejší prístup aj s tvojej strany, čo ty na to :?:


nechapem co je prevas take nepochopitelne? Inak je mi to celkom fuk co si kdo o tom mysli. Ale ideme uz mimo temy.. tak sa nenechajte rozptylovat, uz som skoncil :)
20.02.2008 - 14:50:17
00
A jejda. Zase jedna prešpekulovaná hlavička.
20.02.2008 - 14:52:32
00
v podstae má aj nema pravdu podla toho ako sa na to pozrieš jeden pohlad je ten že mu daš v dobrej viere zlavu a bude z neho častý a pravidelný zakazník alebo mu ju nedáš nakoľko si myslíš že je iba prešpekulovaný a aj tak ho viac neuvidíš.Rozhodnutie je na každom predavačovi majitelovi akú alternatívu zvolí. Samozrejme zaleží aj od veľkosti objednávky.
20.02.2008 - 14:56:25
00
v podstae má aj nema pravdu podla toho ako sa na to pozrieš jeden pohlad je ten že mu daš v dobrej viere zlavu a bude z neho častý a pravidelný zakazník alebo mu ju nedáš nakoľko si myslíš že je iba prešpekulovaný a aj tak ho viac neuvidíš.Rozhodnutie je na každom predavačovi majitelovi akú alternatívu zvolí. Samozrejme zaleží aj od veľkosti objednávky.

Áno, minca má dve strany, poviem za seba. Pre ´mňa ako človeka by bolo trápne navštíviť obchod v ktorom som nikdy nebol a pýtal by som si zľavu. Neviem, je mi to proti srsti :?
A takýto ľudia radšej obehajú polku BA a kúpia kde dostanú najväčšiu zľavu, takže si nemyslím že aj keby ju dostal tak sa tam určite vráti.
20.02.2008 - 14:59:14
00
Áno, minca má dve strany, poviem za seba. Pre ´mňa ako človeka by bolo trápne navštíviť obchod v ktorom som nikdy nebol a pýtal by som si zľavu.


premna to trapne neni a ani by sa podla mna nemal nikdo tak citit. Osobne si nikdy nic nekupujem za plnu cenu ani oblecko, ani elektorniku ani nic.. Viem ze priestor na znizenie je vzdy (vynimka akciojove veci). Je to proste o tom ako napisal Rasto kazdy obchodnik musi zvazit ci sa mu oplati dat tu zlavu alebo nie.

tusim zalozim novu temu :D
20.02.2008 - 15:17:46
00
opýtať sa môžeš, ale veľmi záleží na spôsobe položenia otázky .... ako poznám Ru..ho a jeho tým, chyba bude niekde inde :roll:

skús sa nad tým zamyslieť :roll:

Každá minca má dve strany, len Rastik je výnimka, On má svoje chodníčky vyšlapané :lol:
20.02.2008 - 15:33:01
00
Roman to je sice pravda ale myslel som to hlavne z pohladu obchodíka :P podobne veci riešim denne ale suhlasim s tebou že zalží aj na tom ako sa na to zákazník opýta nadviažeš rozhovor a podonbe ale to je teraz v podstate jedno kupil inde.Pre mňa je podstatné kupiť to tam kde to majú (proste ***** povaha chcem to hneď) cenu v podstate riešiť nejako obzvlášť nemusím chvalabohu.
20.02.2008 - 22:36:37
00
Bol som, poradili, kúpil som .. maximálna spokojnosť s tým obchodom
21.02.2008 - 14:58:54
00
Dobry obchod, su sice trocha odveci a ani tade nezvyknem okolo cestovat, ale chodim tam ked sa neviem rozhodnut a potrebujem poradit, v tom su spickovi, nemaju problem aj 20 minut sa zaoberat s problemom zakaznika (hoci len teoreticky), lepsi ako kaktus.
V kakaci ked mi radili tak dost alibisticky, odtial som nemal ten pocit ze si beriem vec fakt najlepsiu pre mna.
26.02.2008 - 14:13:10
00
mailer: práve preto sem chodím, prístup bezkonkurenčný v BA.
26.02.2008 - 14:17:33
00
Dobre sa to cita.
Vsetci mate kus pravdy.
Ja osobne si vyberam obchod podla :
1.sortiment (rozhodujuce pre navstevu toho obchodu)
2.obsluha (ak sa nemam s kym poradit, odchadzam)
3.cena (tiez sa ju snazim dohodnut ak sa da)
4.servis (viac krat som sa popalil, davam si na to velky pozor )

Kazdy mame poradie ine.

Zdar novej sezone.

PS: Zlavy nie su vsetko. :)
28.02.2008 - 22:46:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up