No ak to aj riskneš, tak nečakaj , že bude mať táto kopia také vlastnosti ako originál :), osobne ak na to nemám, tak by som si radšej kúpil nejakú lacnejšiu bundu, napr. od Force, ako toto, tí majú celkom dobré ceny a aj si ich tu bikeri celkom chvália, no je to na tebe, či dáš radšej prednosť napodobenine top dresu s otáznou kvalitou :)
30.04.2017 - 00:13:12
00
Toto mozu aj zabavit na colnici nie?
30.04.2017 - 07:49:51
00
Ak tam je znak castelli, tak určite áno, ak je pozmenený tak neviem, aj keď je to kopia a očividný fejk, ale asi tiež áno, ja by som to neriskoval a nie som zástanca takýchto napodobenín, jednoducho keď nemám na originál, tak idem radšej do lacnejšej značky :)
30.04.2017 - 09:53:38
00
Raz som sa narazil na stanok colnikov na leteckom dni, vysvetlovali ako zadrzia fake znacky.....tak som sa opytal ci aj menej tradicne znacky, teta na mna dost nechapavo pozerala. Pre nu "znacka" znamenala nieco ako gucci, maximalne adidas. Tak ale je to uz nejaky ten rok a mozno sa im zoznam znaciek rozsiril :)
30.04.2017 - 13:57:24
01
Tak to potom mali colníci rozhľad :-D
30.04.2017 - 16:48:45
00
určite ti to môžu zastaviť na colnici ale či sa to stane nikdy nevieš :) .... ale ako píše imro radšej originál lacnejšej značky ako fejk nejakej "top" značky ;)
01.05.2017 - 11:21:40
02
Ahojte, roky si objednávam cyklooblečenie z číny či už ebay alebo aliexpress a zásielku ti maximálne zastavia na colnici kde zdokladuješ kúpnu cenu /pokiaľ je to do 22 euro tak je to bez cla/ + zaplatíš poplatok za uskladnenie čo bolo vždy dohromady cca 8 euro. Objednával som si komplety Trek, RadioShack, IAM cycling, Rocky Mountain a vždy bez problémov. Ponožky Castelli a oblečenie Mavic bez problému.
Údajne otvárajú balíčky náhodne ale na obale je napísané napr "cycling wear" a oni už vedia, že to stálo určite dosť penazí, že im z toho "niečo kvapne..." :-)
06.05.2017 - 14:51:42
00
co nosite so sebou do nestaleho pocasia - ked je moznost prehnaky/lajaku?
07.07.2017 - 17:29:32
00
No ja mám gtx paclite bundu a nie je od veci mať aj návleky na tretry, vo švajci som ich po rokoch využil, aj keď na mtb a v ťažkom teréne ich rýchlo zničíš. Ale ak nemáš nejakú pláštenku, tak aspoň to, neváži to skoro nič a určite dosť pomôže
07.07.2017 - 18:01:13
00
ono asi nema vyznam kupovat tie ciste igelitove bundy za lacno? ale zasa mal som nepremokavu skladnu bundicku a zistil som ze uz nepremokava nieje. vydrzia dnesne materialy nieco? myslim aj casovo, pripadne pranie. netusim do coho sa oplati investovat, pripadne ci existuje nieco dobre a lacne - aj ked tie 2 slova moc dokopy nejdu.
07.07.2017 - 18:34:31
00
To máš pravdu že tie 2 slová do kopy moc nejdú :) , ja som kúpil gtx pac lite za dobrú cenu, mám ju už asi 8 rokov, do dažďa je to dobré, z vonku je to treba už impregnovať, predsa už nie je nová, takže z vonku je ten materiál mokrý keď prší, keď bola nová, tak tie kvapy stekali dole a bola prakticky suchá aj zvonku, ale aj tak je to skôr na menej aktívny pohyb. Pri veľkom fyzickom výkone sa pod takou bundou aj tak spotíš, je to tak trochu "igelit" aspoň z tej vnútornej strany mám taký pocit. Určite už existujú aj lepšie materiály, aj keď lacné to nebude. Teraz keby kupujem, tak do dažďa by som už asi niečo moc drahé nekupoval, možno nejakú vetrovku,(pršiplášť) do 50 €, skôr by som viac zainvestoval do nejakej windstoperky, ktorú aj tak využiješ častejšie a podla mňa to má väčší význam
07.07.2017 - 23:37:58
01
poradte nejaku vlozku vnutronu do kratasov, hlavne nech je plienka kvalitna,siroka
21.07.2017 - 14:35:17
00
http://www.endurashop.sk/lycra/262-musky-sieovy-clickfast-liner.html?search_query=liner&results=16

Jazdim uz druhu. Ale inu som nemal tak neviem porovnat. Maju tam aj drahsie.
21.07.2017 - 15:37:44
00
Zásadne enduru je síce drahá,ale maximálna spokojnosť.Mám FLITE v ktorej chodievam do -10,SINGLETRACK,jar-jeseň.
22.07.2017 - 00:14:12
00
Gusto0 zalezi co povazujes za lacne. Pre tvoj konkretny priklad nepremok bundy (/nohavic) - ta tvoja sa rozsypala predpokladam za to, ze si si kupil takzvanu zaterovu membranu - bundy s cenou do cca 150e. Toto znamena ze na podkladovu latku sa nanesie (zvacsa) polyuretanova vrstva, ktora ma v sebe aj pory na dychanie. Vyroba je relativne lacna, ale bohuzial casom dochadza nutne k delaminacii (odlupovaniu vrstvy) od podkladoveho materialu a lamaniu sa membrany. Z tohoto pohladu su omnoho trvacnejsie membrany typu GoreTex, eVent, Gelantos a ine, kde membrana je nazval by som to samonosna? a zvacsa vyrobena z PTFE (teflon). Taketo membrany maju zvacsa omnoho vyssiu (ak zostanu priedusne tak asi neobmedzenu) zivotnost. Daju sa kupit od ~150e (vo vypredajoch aj vyssie modely za tuto cenu)

co si treba skorej davat potom pozor je celkove vyhotovenie bundy - napriklad (hlavne) zipsy su zvacsa omnoho kvalitnejsie zubkove, nie cievkove, z dlhodobeho hladiska radsej brat bundy bez podsivky (lepsia priedisnost, rychlejsie schnu po zmoknuti), vetraky pod pazuchami...

Ak ale pravidelne nejazdis v dazdi, tak imo radsej poriadnu soft-shellku (materialy napr. polartec power shield (pro), gore-tex windstopper softshell) a k tomu nejaku lacnu bundu/gate/ponco proti lejaku za 20e, kde sa sice spotis jak svina ak slapes do kopca, ale na preckanie lejaku/dojazd v kludnom tempe domov ucel splni.
30.07.2017 - 19:36:52
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Dresy)
keyboard_arrow_up