po dlhych uvahach ci kupit full alebo hardtail som sa (myslim)rozhodol pre kompromis......gt avalanche pro....na biku sa obavam len jednej veci...nova vidla rock shox recon.....cital som aj mtbr.com ale nic moc tam zatial nie je....130mm je pre hardtail dost ale naopak geometria musi byt tomuto zdvihu prisposobena...ramy gt su vychvalovane do nebies takze toho sa obavam najmenej.......teda otazka na vas vazeny odbornici........je 130mm na hardtail dost.....?...ovplyvni to nejakym sposobom vyslap?...cakam od toho dost aj pri zjazdoch takze....chcel by som vediet vas nazor na zdvih ale aj konkretne na cely GT avalanche pro..... :) ..................dik :mrgreen:
16.03.2006 - 17:19:22
00
sak to ma u-turn tak preco sa bat 130 mm inak pekne sa vo velosprinte opytaj na zlavu pytaj si pana Sladeka on ti urcite nejaku da :P
16.03.2006 - 17:25:48
00
katko to bola ironia? :)
mne osobne sa gtcka nepacia, takze sorry, ale inak vybava na urovni, len by ma zaujimalo preco je tam kazeta sram, ked je to cele shimanacke...
16.03.2006 - 17:30:09
00
to bola ironia ja nie som taky zly sram dava aj vector a to uz je ina znacka tak preco nie.
16.03.2006 - 17:32:09
00
ved nic proti sramu, len ta logika mi unika...
inak siroky_zaber pocuvaj radsej tuto katka, ja len tak rypem :) inak som lama
16.03.2006 - 17:34:27
00
nie ja som prilis zaujaty na niektore veci a potom by som mal len problemy. inak frajerka ma zabije uz som mal byt u nej v robote.
16.03.2006 - 17:35:53
00
nie ja som prilis zaujaty na niektore veci a potom by som mal len problemy. inak frajerka ma zabije uz som mal byt u nej v robote.
....katko s tou zlavou to bolo fakt ci len vazne ironia?.... :) ...inac zaujima ma tvoj nazor na vyuzitie tohto biku a celkovo dik.........a to bobo.....nemyslim ze si lama...len menej zaujatosti voci gtcku by nebolo na skodu..... :D
16.03.2006 - 17:39:14
00
to siroky_zaber: hehe. na taky drahy bike ti da zlvu kazdy ale vo velosprinte by som cakal najmenej. sorry :) pokukaj po ziline napr aj kubica na rosinkach ma gt.
ohladne vyuzitia biku, urcite kupis dobre. gt maju skvele pevne ramy. hlavne ovladatelnost v terene je velmi ziva, nieje to ziadne drevo.ht so 130mm vidlou uz zabezpecuje dostatocnu zabavu v terene . to uz je ale mozno skoda ze nejdes do fulla. uz popri cene by som mal ale vyhrady voci kolesam a hlavne kluky. 2 ludia v okoli kt ich mali po 6mes. rozbili misky stredoveho zlozenia a s truvativom je dost problem lebo ho uz v sr tento rok nikto nerobi.
16.03.2006 - 19:32:09
00
ma technologia triple triangle nejaky skutocny vyznam alebo je to len jeden z reklamnych tahov gt?....teda pocul som ze gt ram absorbuje ovela narazov do prednej trubky, kym klasicky ram prenasa tieto vibracie do sedlovky....neskusal som..neviem posudit...ale uz konecne musim.....ma tu niekto z vas skusenosti s touto technolgiou?....nemate potom v terene priblizne rovnake dojmy z jazdy ako na fulle?....hmmm asi trochu prehanam... :roll:
18.03.2006 - 11:03:27
00
ma technologia triple triangle nejaky skutocny vyznam alebo je to len jeden z reklamnych tahov gt?....teda pocul som ze gt ram absorbuje ovela narazov do prednej trubky, kym klasicky ram prenasa tieto vibracie do sedlovky....neskusal som..neviem posudit...ale uz konecne musim.....ma tu niekto z vas skusenosti s touto technolgiou?....nemate potom v terene priblizne rovnake dojmy z jazdy ako na fulle?....hmmm asi trochu prehanam... :roll:

jazdim GT su to dobre stroje triple triangle je super wec. tia razy nejdu do sedla ale predna trubka trpi viac na mojom rame sa to za tyx 10 rokov prejavilo mirnym ohnutim ale na vlastnostiax ani nicom inom sa bike nezmenil a full to isto nie je
21.03.2006 - 21:31:37
00
keyboard_arrow_up