capulo napísal:
...... sme nevideli ako sa to tam presypalo a ze kto to vlastne dotiahol,......

na tom videu z vrtuľníka je to pomerne dobre vidno
25.09.2017 - 01:13:03
00
Peťo je jeden z najlepších čo sa týka inštinktu v koncovke. V špurte je to lotéria a treba sa rozhodovať neuveriteľne rýchlo.
25.09.2017 - 01:26:31
00
Pozrel som si velmi pozorne ten sprint a moje velke uznanie patri Kristoffovi. Neskutocne to potiahol. A tiez mu gratulujem k vynikajucej sezone zakoncenej zlatom z ME a striebrom z MS. Ale samozrejme Petovi som dnes vitazstvo prial najviac a velmi sa tesim, ze mu to vyslo. Je to najlepsia mozna satisfakcia za KAR-ov (Klub Amaterskych Rozhodcov) z TdF. A venovanie vitazstva Scarponimu k nedozitym narodeninam je krasne gesto. :bow:
25.09.2017 - 01:47:46
011
capulo napísal:
jj normalna vec aj u mna, zavse ked idem srot, potom aj polhodinu po dojazde sa neviem poriadne zhlboka nadychnut bo ma zacne dusit kasel


Uplne normalne to nie je. Volá sa to exercise induced bronchoconstriction, slovensky ponamahova astma, tiež to mám. Má to aj Froome, Yates a veľa iných športovcov. Zájdi si k alergológovi, na pľúcne, dajú ti na to lieky.
25.09.2017 - 04:35:12
00
no super tak mam dalsiu chorobu o ktorej neviem :) ale zeby sa mi koli tomu chcelo do seba pchat dake lieky to asi nie
25.09.2017 - 07:59:40
06
mathyk napísal:
česi (hlavne benčík), sa spravili už dve zákruty pred cieľom. :D


hlavne potom zahlasil ze "co ti *****.." a "***** si borovicku" :D v priamom prenose :D
25.09.2017 - 08:54:00
03
Nespravil to prvy krat. Minule povedal (tiez v suvislosti s Petom) ze "A co do boha, dame si poldeci...."
25.09.2017 - 08:56:10
00
Ešte nejaké tie dúhové tituly a bude z neho alkoholik.
25.09.2017 - 09:06:37
00
S tym kaslom po palbe to mam podobne, po maratone som sa nevedel rozbehnut aspon vidim ze niesom sam
A petrovi samozrejme gratulujem uzasny vykon :y:
25.09.2017 - 09:38:30
00
dobré bomby dali tí dvaja, už tretí mathews už si ani neškrtol.. akurát že PS ešte viac utvrdil súperov že proste sa s ním do ciela doviezť nemôžu :lol:
25.09.2017 - 10:07:20
00
Jo, Kristoff sa vetral na cele a potom este dal taky nastup, ze konkurovat vedel len Peto. Vsetkych ostatnych to odsudilo do ulohy prizeracov / statistov. By ma zaujimali tie jeho watty. O to viac som bol prekvapeny z Matthewsovho teatralneho buchania do riadidiel v cieli. Akoby bol nasraty, ze mu to niekto pokazil a len smola mu zabranila vyhrat, pritom bol priamo za Petom a nedokazal ani uvisiet v haku. :)
25.09.2017 - 10:28:20
02
capulo napísal:
no super tak mam dalsiu chorobu o ktorej neviem :) ale zeby sa mi koli tomu chcelo do seba pchat dake lieky to asi nie

Tak mna to obmedzovalo pri treningu tak som to zacal riesit. Dava sa na to salbutamol v inhalatore.
25.09.2017 - 10:39:15
00
Jezus napísal:
Jo, Kristoff sa vetral na cele a potom este dal taky nastup, ze konkurovat vedel len Peto. Vsetkych ostatnych to odsudilo do ulohy prizeracov / statistov. By ma zaujimali tie jeho watty. O to viac som bol prekvapeny z Matthewsovho teatralneho buchania do riadidiel v cieli. Akoby bol nasraty, ze mu to niekto pokazil a len smola mu zabranila vyhrat, pritom bol priamo za Petom a nedokazal ani uvisiet v haku. :)


Matthews niekde hovoril ze minal energiu na uniky a potom mu neostalo na spurt. Ale skor si myslim ze Kristof a Sagan dali take bomby ze aj tak sa nik nechytal.
25.09.2017 - 10:56:30
00
A ešte povedal, že ho tam zavreli
25.09.2017 - 11:16:48
00
To zavretie som teda nevidel. :) Mal uplne volny priestor a bol priamo za Petom. Ale aj tak moze byt spokojny. Richmond dva roky spät druhy (vyhral sprint balika za Saganom), Doha rok spät stvrty, teraz Bergen treti. V podstate som si to ani doteraz neuvedomil, ale ma velmi kvalitne vysledky z MS. A prehra s Petom je stale lepsia ako s nejakym nahodnym stastlivcom co cely rok nic neukaze a raz sa mu zadari. Taka prehra by Matthewsa stvala asi o dost viac. Ale od Van Avermaeta sa asi cakalo trochu viac, aj ked sieste miesto je tiez velmi dobre. Napr. Stybar bol v rozhodujucom momente este priamo za Saganom, ale potom isli vsetci cez neho. Bol to sprint na max. vykon / hrubu silu.
25.09.2017 - 11:24:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up