v tej cene co by mala byt dodrzana a pri zapnutom GPS ziadne hodinky nevydrzia v idealnom pripade viac ako 8 hodin (dla vyrobcu, realne by som ocakaval este menej). dlha vydrz baterie bola az pri 2-3 nasobne drahsich kuskoch. preto som hodinky vzdal. pre mna na celodenne vyjazdy by boli nepouzitelne.
19.09.2017 - 10:54:54
00
A kolko ze si modelov vyskusal? Lebo realne teraz modely strednej a nizsej triedy vydrzia 13 hodin. A top modely 24 hodin. Cyklopocitace s gps vydrzia 15 hodin. A ked clovek chce mat vsetko v jednom zariadeni tak hodinky su skvela volba.
19.09.2017 - 11:02:30
00
Ale pri zadanej cenovej relácii to neje az taka sláva no da sa zmierit s vydrzou aspon 10 hodin lebo aspon ja davam dlhsie vyjazdy malokedy
A tie samsung frontier urcite niesu velke hodinky kamarátovi su na ruke opticky super a to ich ma tenke
19.09.2017 - 11:53:23
00
Ano ved samozrejme su to pekne hodinky.ja som nenapisal ze su velke iba ze maju rovnaku velkost ako ostatne. Jedine co by mne osobne na nich vadilo je ta mala vydrz. to samsung este musi poriesit v buducej generacii.momentalne ziadny vyrobca sportovych hodiniek neponuka pod GPS vydrz viac ako 24 hod co je vynikajuca vydrz oproti mobilu ktory uz po 5 hodinach konci.ja mam model ktory ma vydrz 13 hodin a na bezne pouzitie bohate postacuje na bike,beh,bezky..
19.09.2017 - 12:28:46
00
Samsung frontier mi pridu pánske , neviem si to na svojej ruke ani predstavit . Zato tie co ma Elle su aj pekné a tiež postačujuce mojím narokom . Tie Garmin Vivoactive 3 tiež niesu zle , ked by som išla do nich ,tak by som musela ešte prišetriť , kedze by som chcela čierne , ktoré su s vysokohorskou prirážkou :lol: a tak či tak , je to už cez limit . Povodne som chcela len hodinky ... potom som začala pozerať po nejakých smart hodinkach , nato ma napadli sportove , kde by bolo aj GPS a prenos udajov do stravy a nemali by hrudny pas, ale snimač na zápästí ... no a nakoniec sa v tom nebudem orientovat vobec :rofl: . Ináč , vydrz baterie je dolezitá ,ale tiez nechodim na celodenne vyjazdy , to fakt len raritne a poslednu dobu su tie celodenne vyjazdy len zbožne prianie
19.09.2017 - 12:58:30
00
Ja mám Forerunner 735 a kúpila som si ich preto lebo na mojej pastelke: obvod zápästia 11 cm vyzerajú ok - chcela somvyšší model lebo sú kovové ale to bola katastrofa opticky na zápästí. Mne v nich vydrží betéria dva dni pri zapnutom všetkom počas celodennej aktivity, čo je super, na tých 235 vydrží menej. Celkovo mi vyhovujú Garmin aj preto, lebo som anti hi-tech človek ale tieto sa rozumne ovládajú, jednoducho a keby niečo, pozriem si údaje v mobile. Ešte Tom Tom sa prehľadne ovládajú ale ja som chcela gomiček na podsvietenie displeja nech viem koľko je hodín aj v noci. Pred tým som mala Mio Alpha a tie to nemali, čiže som po zotmení nevedela koľko je hodín :) a na tom webe čo tu už bolo tnttrade ich majú fakt za dobré ceny
05.10.2017 - 11:48:37
01
A co trebars nvoy Garmin Vivosport? Este sa nepredava, ale snad bude v dohladnej dobe:

http://garmin.sk/default.asp?cls=stoitems&fulltext=vivosport
05.10.2017 - 11:55:29
01
aha a ešte jedna vec mi napadla, na tých mojich je pre mňa výhodou,keďže ich nosím aj ako bežné hodinky každý deň, že si môžem stiahnuť rôzne vyobrazenia základného displeja a teda normálne tam mám pekné ručičkové hodinky nastavené. Neviem prečo ale od detstva si neviem poriadne uvedomiť koľko mám času keď kuknem na digitálky, vždy som mala ručičkové hodiny aby som nemeškala :) ... samozrejme túto funkciu majú asi aj iné hodinky od iných výrobcov aby to nevyzeralo, že neuznávam iné značky, len prezentujem výhody toho, čo mám
05.10.2017 - 14:12:50
00
ďakujem za názor fixska, počkám si na tie , čo mi odporučil Ciboo , mali by mať všetko, čo popisuješ , uz len došetriť
05.10.2017 - 14:51:23
00
keyboard_arrow_up