katko - kritizuj cokolvek co chces. ja proti konstuktivnej kritike nic nemam, dokonca si myslim ze je velmi prospesna...pretoze posunie problem dopredu k rieseniu. Cize ak je tvoja motivacia kritizovat ebaiky, aby si ich zlepsil, tak mas moju uctu a vdak.
06.10.2017 - 10:12:05
00
no nepochopil si ten príspevok...škoda...
06.10.2017 - 10:14:48
00
tak aj ja pridam trosku konstruktivnej kritiky - pri takychto strmych vyjazdoch ebajk eroduje povrch viac ako normalny bajk, a to jednak kvoli vysokemu vykonu motora, a jednak kvoli tomu, ze normalny bajker by to musel v najhorsich usekoch peso vytlacit.
(toto sa mozno netyka toho videa, tam je povrch zerodovany aj tak uz dost lebo je to DH trat, toto sa vseobecne tyka hocijakeho trailu, ktory je jednosmerny, aj u nas v MK je takych dost.)
06.10.2017 - 10:16:03
00
suhlasim.... a preto zakonadbali cyklisti jazdia po vyznacenych cyklotrasach, alebo uzavretych parkoch kde sa s tym pocita. A ti co porusuju zakony a jazdia kade tade lesom a je jedno na akom dopravnom prostriedku tak nech ich kludne zavru aj na 5rokov....

napriklad, toto je podla mna ciste nicenie prirody.....a verim ze zodpovedni cyklisti takto nejazdia....

https://www.youtube.com/watch?v=jA0vy9sbiNw
https://www.youtube.com/watch?v=luY8tB1xk4I
06.10.2017 - 10:19:34
00
A to ze moze dojst k stretu ebikera a zjazdara na jednej trati nikoho netrapi? Ja nie som downhiller, ale ist na kopec s tym ze sa mi tam niekde potuluje tipek na ebiku, to by som mal asi po zabave. By ma zaujimalo kto by bol pri takom incidente urceny za vinnika.
06.10.2017 - 10:43:56
00
Hosť napísal:
no nepochopil si ten príspevok...škoda...

ale pochopil katko, pochopil. A je skoda ze jediny kto pochopil moj prispevok je iron hide...ale hold, co uz sme na Slovensku tak som zvyknuty ze vacsina ludi na SR len tliacha a heituje.
06.10.2017 - 10:46:42
00
fradok - tak ja som neni tiez ziadny DH, a nikdy som ziadny DH ani nesiel, ale predpokladam ze tam existuju nejake pravidla "DH premavky" ci nie? a vinnik by mal byt ten kto ich porusi. Ja predpokladam, ze DH sa jazdi iba na riadne oznacenych a schvalenych tratiach, a na takych musi byt napisane ci je jednosmerna alebo nie, a ak niekto ide na jednosmernej trati v protismere tak to neni ani biker a ani ebiker..ale cisty blbec.
06.10.2017 - 10:50:41
01
vidíš až fradog to pochopil ;)
06.10.2017 - 10:51:58
00
katko - tak ako vravim ja som neni DH jazdec, ale podla toho co pises su asi DH trate neni oznacene ako jednosmerne. Je to problem ich oznacit ako jendosmerne?
06.10.2017 - 10:59:52
00
tu nejde len o DH trate niekde v bikeparku, týka sa to aj bežných chodníkov...točiť reklamné video o tom, že na e-bajku môžete valiť aj na takomto type tratí je podľa mňa úplne mimo...
06.10.2017 - 11:05:33
00
Zabudli ste ešte napísať, že ebikeri sú tuční, leniví a nemajú žiadne skúsenosti a skill pri jazdení. Jazdia zásadne v protismere a ničia svojími drapákmi traily. Chlapci vaše komenty sú ako vyjadrenia pána farára a mníšky k otazke sexu. Žiadne praktické skúsenosti a veľa času pri počítači. Zajtra bude pekne, choďte si prečistiť hlavy.
06.10.2017 - 11:08:08
03
njn, včera sme začali bicyklovať a e-bajk sme videli len na nete... :) ako vidím, tak e-bajky sa naozaj nesmú kritizovať... :D
06.10.2017 - 11:10:17
02
No ja som siel posledne v sobotu v miernom asfaltovom stupani a obiehal som skupinku styroch ludi. Chlapik co tahal vozik s dietatom mal normalny MTB bajk a asi jeho zena mala e-bajk. No a spomalila v miernom zavere stupania (skoro uplna rovina) v jednom momente az tak, ze stratila rovnovahu a musela zoskocit. Cize faktom je, ze dost velka cast e-bajkerov naozaj nema dostatocne skusenosti a skill na zvladanie tak tazkeho stroja a je väcsim rizikom pre svoje okolie ako bezny cyklista.
06.10.2017 - 11:18:03
02
Tak kúpiť e-bike niekomu,kto sa vôbec nevie bicyklovať tiež nie je šťastné riešenie ?
06.10.2017 - 11:28:29
00
Jezus - asi tak ako kazda druha blondina na X5...a preda sa na nich vozia. Nic s tym nespravis.
Katko - nemam najazdene tolko ako ty, ale na cyklochodnikoch ktore sa vozim ja, som este nikdy nemal problem s tym ze by bol ci nebol jednosmerny, a vzdy ratam s tym ze oproti mne moze ist biker. a samozrejme ze ebiky kritizuj...ale vecne, a nie zbytocny heit ktory situaciu nijako nepomoze riesit. Ebiky tu su a budu a bude ich viac a viac....zmier sa s tym, nic s tym neurobis.
Jamo63 - ja som ziarivy priklad tucneho a leniveho ebikera ....
06.10.2017 - 11:35:10
01
keyboard_arrow_up