large napísal:
si robis prdel? kde byvas? uz vam robili celodomovu dezinsekciu? lebo noc ine nepomoze


Nerobim....nie nerobili celodomovu......o 6 dni je domova schodza...Ale uz teraz su vsetci v podstate informovani - spravca,bytove druzstvo, ludom som do schranok hodil info letak...atd...Blbe je ze som to zacal riesit sam na vlastne triko bez toho aby som si daco nastudoval o tom..Hned som volal deratizera..Prvy postrek+para bola cca pre 10-timi dnami..potom jeden este raz do jadra asi o 5 dni a zajtra ide robit zase....Z jadra to stale vylieza, mam vo v gauci...atd...Aspon ze v spalni to nie je...Su to svine....Toho mojho "sukromneho" deratizera si budem musiet zaplatit sam pravdepodobne, ale tak dufam ze na schodzi sa odsuhlasi celobytovkovy..Avsak zatial som skepticki, ludia pokial to nenajdu doma, mne sa vyseru na hlavu.:A pritom je dokazatelne, ze to vylieza z jadra...Vsetky prasklinky, skary okolo jadra izolujem silikonom...A tie pitche este aj do kuchyni po rozvodoch vody a kanalizacie zrejme lezu..Dneska rozoberam kuch. linku a silikonujem aj to...Je to na mašlu...a taka pitchovina pritom...

Tie mrchy su vsade v BA....urcite aj u teba...neboj...len to mozno este uplne nevies...
11.10.2017 - 15:03:19
00
vsade nie :) vacsinou mozu byt tam kde su soc. slabsi a pod ale aj ked niekto vela cestuje ich moze doniest - ale na vlastne triko to neporiesis kedze lezu od susedov a tusim spravca je povinny urobit celeho objektu a vsetci musia spristupnit na vykonanie svoj byt staci ak sa najde len u jednoho v tom vchode resp stupacke -treba si to najst na nete a pod. drzim palce nech sa to podari :)
11.10.2017 - 15:38:48
00
Hosť napísal:
Stávka vyhraná, po 3 mesiacoch brada konečne dolu, zhodil som asi tak pol kg :D. Telefón pri odhadovaní veku pri prvej fotke ukázal 40, pri druhej 30 :D :D :D

skoda, keby si este chvilu pockal... Ja mam posledny zhod v 2012 :-) clovek ma potom dost malu hlavu, velmi divny pocit...

Prílohy:

nummer 1.jpg
nummer 1.jpg 883.86 KiB thumb_up1thumb_down

nummer 2.jpg
nummer 2.jpg 830.58 KiB thumb_up0thumb_down

11.10.2017 - 17:55:52
03
Moja mamka to pred par tyzdnami riesila, bojovala s nimi skoro dva mesiace, a to buva v novostavbe v petrzalke, talze to nemusi byt len v socialnych barakoch, je to vsade, pritom mamka stalr vysava a cisti byt, nic ine na robote nema a mala to vsade, gauc, postel, koberce. Som jej vravel nech s tym ide za spravcom ale ako to je zname u starsich ludi, tak ze ona sa hanbí. Tak si dezinsekcie sama platila truba. Mamku som inak dlhsie nevidel, az ked bude sto percent ze je to out. Donesiete si to domov kludne aj z auta z dovolenky, ani nevies odkial
12.10.2017 - 01:10:17
00
Ak sa susedia, resp. bytový podnik bránia finančne nákladnému odhmyzovaciemu zákroku, treba sa obrátiť na komunálneho hygienika územne príslušného Štátneho zdravotného ústavu, aby nariadil potrebné asanačné opatrenia v postihnutom objekte podľa vyhlášky č. 79/1997 Z. z., ako aj zákona č. 272/1994 Z. z. (v znení neskorších noviel).
12.10.2017 - 08:36:58
02
12.10.2017 - 09:21:15
00
hej kludne to mozes doniest aj zo slusneho hotela, ale napr. stym mala problem aj chata pod chlebom. ja som si to mohol za studentskych cias doniest kludne z intraku a rozsirilo by sa to do celej bytovky. takze na hanbu to nieje - skor dobry pruser.
12.10.2017 - 11:33:57
00
matvej11 napísal:
Ak sa susedia, resp. bytový podnik bránia finančne nákladnému odhmyzovaciemu zákroku, treba sa obrátiť na komunálneho hygienika územne príslušného Štátneho zdravotného ústavu, aby nariadil potrebné asanačné opatrenia v postihnutom objekte podľa vyhlášky č. 79/1997 Z. z., ako aj zákona č. 272/1994 Z. z. (v znení neskorších noviel).


NIkto nikomu nic zatial nebrani, bude schodza zachvilu, bude sa to tam preberat...Dufam, ze k mojej spokojnosti..Ak ne , urcite pristupim k tomu hygienikovi...Mam male dieta, ja sa s nikym velmi serkať a dotahovat nebudem....Som už
dost nastartovany.....
13.10.2017 - 08:59:10
01
Na toto sa nerobi ziadna schodza a necaka sa na suhlas ludi. Co akoze maju odsuhlasovat? Ci chcu alebo nechcu mat doma plostice? By som chcel vidiet toho, kto by povedal, ze ich chce. Teraz vlastne len cakate, kym sa to rozsiri do viacerych bytov a problem nabobtna. Objednavku dezinsekcie treba riesit okamzite so zastupcom vlastnikov a spravcovskou spolocnostou. Uz vcera bolo neskoro.
13.10.2017 - 11:42:39
05
Jezus napísal:
.

Asi mas pravdu...
Moj postup bol takyto:
1. po zisteni plostic som zavolal deratizera..prisiel ASAP..asi o 3 dni :)...ostatnym co som volal, nemali momentalne cas
2. na druhy den som to oznamil nasemu domovemu dovernikovi ci ako sa to vola....jeho reakcia: "Zatial je to iba tvoj problem, mne sa nikto neprihlasil."
3. Hned nato som napisal na bytove druzstvo a oznamil im to...Asi o 30 minut po odoslani emailu mi volal nas domovy dovernik a zraaazu bol ustretovy....A trvdil mi, ze to staci sa opytat bytu nado a podo mnou..ze jemu to tak potvrdil jeho znamy, co sa zaobera hubenim plostic...
4. Opytal sa...samozrejme hore ani dole si nic nevsimli
5. napisal som letak a nahadzal som to vsetkym do schranok vo vchode - cca 60 letakov..Ze ak to maju, nech sa prihlasia tomu dovernikovi a prilozil som tam aj jeho telefonne cislo a v letaku som spomenul fakt, ze deratizacia bude musiet byt hradena zo spolocneho fondu. ( na vylákanie ludi,a by sa priznali, že maju plostice - cista moja vypocitavost :) )
6. Mi vravel ze sa mu prihlasili nejaki ludia, ale pocet mi nechcel prezradit. Asi dost. A dodrbal ma, ze ako si dovolujem zverejnovat jeho sukromne cislo :) ( no, ja som si myslel, ze sa ma pracovny mobil a ze sa mu nan skladame...co uz )
ASi by mu bolo prijemnejsie, keby mu tam tlupy ludi chodili a zvonili mu denne na dvere.. A este ma dodrbal za to, ze som napisal, ze to bude hradene z FONDU...Ze ako si to dovolujem rozhodovat za ostatnych. Ze bude tak, ako sa dohodnu vlastnici, nie tak , ako poviem ja.... Suhlasim, sak ja som to napisal len kvoli tomu, aby sa mu prihlasilo vela ludi.
7. Teraz som v jeho ociach "zbytocne aktivny cocotko" a ma ma v zuboch.
8. Verim, ze sa bude aj lepsie...

BTW - tento problem podla mna trva aj 3-4mesiace...akurat my sme si to vsimli cca pred 3 tyzdnami....Stipance mala moja zena aj ja skor..ale sme si fakt mysleli, ze su to komare...
13.10.2017 - 11:57:31
00
Nezúfaj že ťa zj.bal urobil si správnu vec aj čo sa týka čísla a aj toho Fondu lebo je to problém celého vstupu do baráku. On je dôvernik tu pre vás. Držím palce aby ste sa tej háväde zbavili.
13.10.2017 - 12:28:43
04
inak dneska je medzinarodny den slobobnych prs :D - oficialne den bez nosenia podprseniek tak dievcata, ktore to dodrzujete? :)
13.10.2017 - 12:30:58
01
a do riti a akurat dnes nie som na biku..co mam vzdy trasu cez mesto :D
13.10.2017 - 12:53:48
00
... k tým plošticiam: V Rusku ich tiež mávali niektorí vo svojich príbytkoch. Nevšimli si ich a doplatili na to smrťou.
13.10.2017 - 13:36:43
00
Hej...zabili ich ludia, ku ktorým sa tie plostice rozmnozili
13.10.2017 - 13:38:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up