Tak skúsme inak...
Cyklistu od cykloturistu nerozoznáš podľa toho, aký majú bicykel, aké majú oblečenie, aký majú klobúk. Všetko sa dá kúpiť.
Cyklistu od cykloturistu nerozoznáš podľa účasti (neúčasti) na maratónoch alebo hobby pretekoch. Kto si chce občas zmerať sily, ten sa občas zúčastní.

Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, ako cykloturista šliape do pedálov a ako sa na kole trasie a mykoce.
Cyklistu od cykloturistu rozoznáš od toho, že cykloturista ma chlpaté nohy.
Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, že cykloturista má na chrbáte batoh.
Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, že cykloturista si síce oblečie cyklogate, ale nezabudne sa pod ne naobliekať.

Myslím si, že v tom to je.
A pre pointera - hubu si holím každý deň, nohy stačí tak raz za dva týždne. Aj to len v sezóne. Chcem vyzerať ako cyklista, ale nie ako pretekár.
17.03.2006 - 21:53:13
01
Doplnim, ze to plati tak pre cestnu cyklistiku...
18.03.2006 - 11:23:13
00
Aj bajkeri si holia nohy, ale keby som tak ako vacsina z vas chodil na tych detskych bicykloch a preskakoval obrubniky v meste, tiez by som si asi nohy neholil...
18.03.2006 - 11:49:46
00
Obavam sa, ze vacsina z nas uz z detskych bicyklov vyrastla. Ale pozeram, ze niektori este nevyrastli z detskych sposobov :/
18.03.2006 - 12:25:51
00
Obavam sa, ze vacsina z nas uz z detskych bicyklov vyrastla. Ale pozeram, ze niektori este nevyrastli z detskych sposobov :/


jj SUHLAS :!:
18.03.2006 - 12:45:59
00
Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, ako cykloturista šliape do pedálov a ako sa na kole trasie a mykoce.


Blbosť, keď chce cykloturista robiť celodenné výlety, základy musí mať zmáknuté. Rovnako musí byť dobre vytrénovaný.

Cyklistu od cykloturistu rozoznáš od toho, že cykloturista ma chlpaté nohy.


To neviem. Chlpatosť nôh ostatných neskúmam ani si nerobím štatistky, ale k cykoturistike naozaj nemusíš mať oholené nohy, takže kto jazdí iba ako turista tak nieje k tomu nútený.

Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, že cykloturista má na chrbáte batoh.


Súhlasím, cykloturista nejazdí ako cyklista iba dokola koliečka okolo domu, preto potrebuje v batohu kopec dôležitých vecí: náradie, duše, mobil, obed, iné jedlo, dodatočná voda, fotoaparát, GPS, mapy, zopár vecí z lekarničky, náhradné oblečenie,...

Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, že cykloturista si síce oblečie cyklogate, ale nezabudne sa pod ne naobliekať.


Blbosť, v živote som nikoho tak oblečeného nestretol. To by musel byť nejaký amatér-samouk a nie cykloturista.

Chcem vyzerať ako cyklista, ale nie ako pretekár.


Vidíš, a to by ma zaujímalo ako sa líši cyklista a pretekár kedže obidvaja majú oholené nohy :lol:
18.03.2006 - 15:19:09
00
Cyklistu od cykloturistu rozoznáš podľa toho, že cykloturista si síce oblečie cyklogate, ale nezabudne sa pod ne naobliekať.


Blbosť, v živote som nikoho tak oblečeného nestretol. To by musel byť nejaký amatér-samouk a nie cykloturista.
-------------------------------------
Pruser. Idem sa priznat. :oops:
Obcas v minulom storoci, ked som este bol zamestnany sa mi stalo, ze som cez obed zdrhol z prace (poctivo som si to vecer odrobil, samozrejme) a vyrazil si prevetrat sa. Takze domov, bleskovka prezliect a von. Raz mi bolo nezvycajne teplo v oblasti sedenia az som si uvedomil, ze v rychlosti som zostal pod nimi obleceny. :cry: Keby si ma vtedy uvidel ako si vlese odstranujem prebytocne oblecenie tak teraz by si toto nenapisal.
18.03.2006 - 16:27:48
00
holte si len kolena!!!!teras som si dodrbal koleno a taky debil v nemocnici mi ho oholil takou dvoj rocnou ziletkov!Hnus!!!!!!!
:cry:
Osobne mi to je styry kto sa holi a kto nie,ale naco?ved ked uz j*bnes,tak vacsinou tak,ze bud ti nic nieje alebo si uplne na cucky...,a leukoplasty ti uz nepomozu...

upravene PaliG - vulgarizmus
18.03.2006 - 17:12:46
00
no teda...to akoze ked chcem chodit na maratony, tak si musim oholit nohy ci co? ...to radsej ostanem cykloturistom a budem si pod cyklisticke kratasy davat teplaky :lol:
a vobec, podla mna, nad oholenim noh nevahaju iba fakt pretekari a profi bikeri, vsetci ostatni prilezitostni maratonci a pretekari si holia nohy preto lebo si ich holi aj ten profesionalny zvysok (podla mna tiez vahali a ked sa k tomu nakoniec pod vplyvom davoveho imagu odhodlali, tak aby nevyzerali, ze to lutuju, tak svoje rozhodnutie krvopotne brania na fore :) )....mna by nejaka chrasta alebo rana, alebo co to tu vy babovky stale omielate, k oholeniu noh nedonutila, tak isto su podla mna reci o nejakych sekundach pri mtb zcestne, takze sa pekne zamyslite, co vas naozaj k oholeniu noh priviedlo :wink:
nie som ziadny praclovek a na svojej chlpatosti si nijak nezakladam, len v tom skratka nevidim vyhody ani nie som ziadny pretekar.
to giro tvoj vedecky dokaz o nezmyselnosti ochrany ochlpenia pre slnkom....si na chvilu odmysli vsetky teorie a zodpovedne prehlas ci sa napr. na tvari opalis skor zarasteny alebo oholeny...nejake UV sem neplet...si zober len ten farebny rozdiel...
18.03.2006 - 17:31:37
00
Pointer: cykloturista môže mať natrénované koľko chce, aj tak bude šliapať štvorcovo... a pretekár je podmnožinou cyklistu - chodí na preteky, prípadne sa cyklistikou živí.
Bobo: ja som písal niečo v tom, že cykloturistu aj na maratóne rozoznáš od cyklistu - takže na maratóny chodia všetci. A tepláky si nemusíš dávať, stačí nechať si slipy.
18.03.2006 - 18:17:12
00
Ahoj JoKo, aj camelbak je batoh?ak áno tak som podla tvojej úvahy asi cy :wink: kloturista aj ked ja som čisty biker. :wink:
18.03.2006 - 18:54:43
00
Ty mas rovnako huste chlpi na nohach ako na brade? :?: :?:
18.03.2006 - 18:55:56
00
adam kua sak islo len o nazorny priklad na pochopenie principu :) ..samozrejme ze nemam, ty hej? 8) vidim, ze nikto tu nema zmysel pre moje metaforicke zvacseniny...ani joko to s tymi teplakmi nepochopil :)
18.03.2006 - 19:18:51
00
Dobrá téma-ozaj a ruky si holiť netreba?čo keď mi z nich budú strhávať leukoplast? :lol:
18.03.2006 - 20:07:44
00
Poznam aj takych, co si holia ruky...

A zas ruky nebyvaju az tak moc chlpate a na druhej strane ani na nich tak casto nedochadza k urazom.

A len pripominam, ze holenie nie je iba kvoli urazom... 8)


Naposledy upravil ajeto dňa 18.03.2006 - 20:54:58, celkovo upravené 1 krát.

18.03.2006 - 20:48:26
00
keyboard_arrow_up