???
Leaderfox Maxx 56% [ 9 ]
Author Modus 44% [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 16
ja zase nechapem naco je na biku na cesty LX vybava... myslim ze by bohate stacilo napr Alivio. a tiez sa pridavam k tomu nazoru ze na take jazdenie ti MTB netreba, skor nejaky trek (aj som na to myslel ale nvm preco som to nenapisal :) ), ze sa na trekovom v lese nepohnes nieje pravda.
02.03.2008 - 13:39:01
00
ja zase nechapem naco je na biku na cesty LX vybava... myslim ze by bohate stacilo napr Alivio. a tiez sa pridavam k tomu nazoru ze na take jazdenie ti MTB netreba, skor nejaky trek (aj som na to myslel ale nvm preco som to nenapisal :) ), ze sa na trekovom v lese nepohnes nieje pravda.
na cestom ze sa nepohnem :)
02.03.2008 - 14:09:40
00
na cestom ze sa nepohnem :)
aha, sorry ten link som nepozrel ale ajtak ; preco nechces trek ked sam vravis zeby bol najlepsi ? :)
02.03.2008 - 15:10:03
00
aha, sorry ten link som nepozrel ale ajtak ; preco nechces trek ked sam vravis zeby bol najlepsi ? :)
lebo mi to pride take tenucke :) aj predajca mi to odporucal aj ja viem ze by to bolo najlepsie riesenie, ale neviem, nepaci sa mi to...mozno to je len otazka zvyku...pozriem si niekde tie meridy, zaujala ma aj dema ze vyzera celkom pekne, tak ak nic nenajdem tak si hodim asi mincu na tieto dva a ktory padne tak ten beriem, lebo ako tak sledujem, tak kazdy je zastanca niecoho ineho, kazdemu chuti nieco ine...jeden nadava na vidlu toho leaderfoxa, druhy mi zas pisal ze ta vidla na authorovi robi problemy, konkretne model 2006....popripade pozriem tie mtb co tu niekto hodil odkaz na ine vlakno....
02.03.2008 - 15:28:32
00
1. ten Author je za dobú cenu
2. vidla by ti nemala robiť problémy
3. ban pre športshopa :evil:
02.03.2008 - 15:51:55
00
no neviem ten author podla popisu vyzera byt lepsi...lae je strasne skaredy...ten fox aspon nejak vyzera...ale za taku cenu podla mna zozenies aj lepsie.......
02.03.2008 - 18:16:10
00
keyboard_arrow_up