inak ako to je s tou Apple koncovkou - ved kedysi sa to zjednotilo, ze maju mat vsetci povinne rovnake koncovky aby nemusel mat kazdy 10 nabijaciek roznych. Plati za to Apple nejake pokuty? Alebo to bolo len dobrovolne?
05.12.2017 - 12:32:06
00
Má android niečo ako automatická záloha - premiestnenie úplne všetkého na druhý telefón bez potreby čokoľvek znova nastaviť, stiahnuť používanú appku a podobne?
05.12.2017 - 12:51:41
00
Hosť napísal:
Som si hovoril kolko to bude trvat kym pridu s podobnym systemom ako ma jablko us roky.... Tak uz sa dockali aj ludia so zelenym muzickom :)


Dobrý deň, misopetrovic .
USB-C je tu s nami už od roku 2014, ja som mal prvý telefón s USB C na začiatku roka 2015 a to Nexus 5x. Precital som si VšETKY vaše príspevky v tejto téme! Vy ste ešte v roku 2015 tu trápne obhajovali vašu Nokiu s Windows Phone, Pýtam sa, kde je nokia resp. ten vás super operačný systém WP teraz??? :rofl: Tvrdohlavo a bez argumentov ste tu tlačili bludy aký je WP super, a aký je android oničom oproti WP. Takže android ma USB-C ešte odvtedy, keď Vy ste tu šibrinkovali s Nokiou na WP a nič lepšie ste si v tej dobe ani nevedeli predstaviť a ja som už frcal na USB-C. Tak to ste pašák pán Petrovič. Mimochodom aplle malo Lightning tak možno 1,5roka skôr. Takže najprv si zistite fakty, lebo sa absolútne nevyznáte v problematike a len tliachate prázdne reči ako aj v iných témach. Teraz ste sa dostali k apple a už je apple to naj. Typické pre ľudí ktorí si myslia, že oni majú len to naj. Takže keď sa pýtate: "koľko to bude trvať kým prídu s podobným systémom ako ma jablko us roky. Tak ja Vám odpoviem: že keď Vy ste mali ako svoj absolútny vrchol, dáku Nokiu s WP (čo bolo podľa Vás 100x lepšie ako hocičo na androide, ako ste tvrdili v XY príspevkoch), tak my normálny užívatelia sme už dávno mali to, o čom sa Vám vtedy ani len nesnívalo s tou Vašou nokijkou a windows phonom, a to bolo USB-C. Teraz ste zas frajer s applom čo? Typické. Prosím nevyjadrujte sa k veciam o ktorých viete veľké h.... Choďte si radšej vážiť komponenty, alebo polepy na ráfky..


Naposledy upravil fedor21 dňa 05.12.2017 - 13:17:45, celkovo upravené 2 krát.

05.12.2017 - 13:02:09
00
fuuuha :y: :mp:
05.12.2017 - 13:05:35
00
Turbi napísal:
Má android niečo ako automatická záloha - premiestnenie úplne všetkého na druhý telefón bez potreby čokoľvek znova nastaviť, stiahnuť používanú appku a podobne?


samozrejme že má
05.12.2017 - 13:06:11
00
Turbi napísal:
Má android niečo ako automatická záloha - premiestnenie úplne všetkého na druhý telefón bez potreby čokoľvek znova nastaviť, stiahnuť používanú appku a podobne?


napr. na xiaomi som si vyklikal co chcem preniest do noveho telefonu vyplulo mi to qr kod ktory som zosminal novym xiaomi telefonom a vsetko sa mi presunulo do noveho.
05.12.2017 - 13:15:32
00
a kedze v upravenom prispevku uz nepride cloveku notifikacia ak ho oznacis. tak to napisem este do noveho aby mu to zasvietilo
fedor21 mas u mna pivo
05.12.2017 - 13:17:20
00
turbi, smart switch ... ale nie vždy je to úplne 100% prenáša to cez pc alebo priamo z telefónu na telefón ... určite to nie je tak "úžasné" ako centralizované aplovské konto ale zas je to nezávislé od cloudu
05.12.2017 - 13:20:42
00
Lapalko nebolo treba dávať uvodzovky. :)
05.12.2017 - 13:35:35
00
vieš čo, stačí mi môj riaditeľ čo určite aj iPrdí ... a už teraz sa teším keď sa začnú zavádzať počítače s MacWindozmi
05.12.2017 - 13:37:13
00
Extrémisti sú za oboma barikádami. :)
Je to krásne vidieť na tomto fóre a nielen v tomto vlákne.
05.12.2017 - 13:45:45
05
fedor21 napísal:
...Vy ste ešte v roku 2015 tu trápne obhajovali vašu Nokiu s Windows Phone, Pýtam sa, kde je nokia resp. ten vás super operačný systém WP teraz??? :rofl: Tvrdohlavo a bez argumentov ste tu tlačili bludy aký je WP super, a aký je android oničom oproti WP...

Sice som necital jeho prispevky, ale mudro pisal :-) Ja som par mesiacov dozadu presiel z W10M na iPhone a so zhrozenim konstatujem, ze 99% ludi sa zblaznilo alebo ja som lietadlo. V porovnani s WP/W10M je iOS/AOS totalne neergonomicky OS, ktoreho UI navrhovali ludia uplne mimo realitu ovladania vreckovych zariadeni. Je skoda, ze po ergonomickej stranke tak skvely OS ako bol WP7/WP8 skoncil zapadnuty prachom.

PS Pre haterov: Moja kritika smeruje vyhradne k ergonomii iOS/AOS a nema nic spolocne s ekosystemom ani funkcionalitou samotneho OS.
05.12.2017 - 14:05:13
03
Turbi napísal:
Extrémisti sú za oboma barikádami. :)
Je to krásne vidieť na tomto fóre a nielen v tomto vlákne.

Vsak ale aj Ty zacinas tak trochu extremovatiet ako tak citam. :D Apple konektor, Apple zaloha dat, 3.5mm jack je zbytocnost... Prvy raz v zivote mas Apple zariadenie, mas ho ledva pol roka a uz rypacsky hejtujes davno prekonany microUSB standard lebo Apple pouziva svoj vlastny nestandard a rypacsky sa pytas, ci aj Android zariadenia maju automaticke zalohovanie? Alebo obhajujes absenciu najrozsirenejsieho konektora lebo Apple sa rozhodlo ho prestat pouzivat? A doteraz ked si tie roky pouzival Android zariadenia Ti nenapadlo pozriet do zakladnych nastaveni do polozky "Backup & reset"? :)
05.12.2017 - 14:11:32
00
V porovnani s WP/W10M je iOS/AOS totalne neergonomicky OS, ktoreho UI navrhovali ludia uplne mimo realitu ovladania vreckovych zariadeni. Je skoda, ze po ergonomickej stranke tak skvely OS ako bol WP7/WP8 skoncil zapadnuty prachom.


Pozri kolko launcherov, pomocou ktorych si vies upravit UI, mas k dispozicii pre Android.

A tu je zoznam vsetkych launcherov ktorymi si mozes prisposobit iOS.
05.12.2017 - 14:16:00
01
JézusMárja
V mojich očiach je microUSB ***** a hotovo. Pisem to pre to lebo kvoli microUSB mi telefon raz nabija a raz nie a zacina to byt vyhegane ako babkine cecky a to som popritom ten typ uzivatela co si dava pozor a ma uctu k veciam. :)
A ze ty si podrazdeny ze sa pytam na serioznu zalohu a prenesenie vsetkeho na androide na iny telefon vyvolava otazku tiez oi tvojom extremizme.
A jablckovy telefen mam nie pol rok a nie prvy. :)
05.12.2017 - 14:19:55
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up