ja idem miesto auta kupit 8ks 40jadrovych xeonov :lol:

nepremeskajte toto,cista ryza,investujte s rozumom a hlavne € ktore nepotrebujete,ja tam utopim par ETH co mi ostalo z ASSETs
https://vrlps.co/a?pt=24egHeF-mYgN9sCzFHAbpvZzKrw&referralCode=r1YcNj1NG&refSource=copy
07.01.2018 - 16:58:27
00
Zero trading fees - buy own token, wtf?
07.01.2018 - 17:13:41
00
Cista ryza, hlavne ked sa registruju cez tvoj referal link :) Ale nic v zlom, mozno na tych referal nakoniec nic nezarobis ;) Alebo mozno iba na tu kavicku ;)
07.01.2018 - 17:52:05
01
ak tu obchodujete niekto aj v dolároch, tak cez akú zmenáreň, burzu?
07.01.2018 - 18:31:36
00
canopus napísal:
ja idem miesto auta kupit 8ks 40jadrovych xeonov :lol:

nepremeskajte toto,cista ryza,investujte s rozumom a hlavne € ktore nepotrebujete,ja tam utopim par ETH co mi ostalo z ASSETs
https://vrlps.co/a?pt=24egHeF-mYgN9sCzFHAbpvZzKrw&referralCode=r1YcNj1NG&refSource=copy


krasa. Takze si to zhrnme, odporucas ripple, otvorene pises ze investujes do veci o ktorych vobec nic netusis a teraz odporucas nejaky (asi) shitcoin aj so svojim referalom. Samozrejme zabudnes spomenut ze je v linke referal. Dakujem ti za tvoj tip. Urcite tam dam vsetky uspory
07.01.2018 - 20:25:01
00
ennio napísal:
uz sa tesim na tu zaplavu fotiek vasich splnenych snov v galerii nasich bajkov a cestakov, prip. stvorkolesovych milacikov :)


ked sledujem vsetkyh tych ludi naokolo co do toho uz naladovali peniaze ( a ze ich nie je malo ), rozmyslam ci nenaskladnit tovaru az po plafon :)
07.01.2018 - 21:30:45
05
imro1 napísal:
ak tu obchodujete niekto aj v dolároch, tak cez akú zmenáreň, burzu?

To by aj mňa zaujímalo. Lebo čo som pozeral, tak väčšinou je to tak, že burzy majú obmedzenie podľa národností a keď označíš, že si Slovák, tak automaticky môžeš obchodovať iba v eurách.

btw, ak by chcel niekto poradiť nejaký zaujímavý altcoin, tak mne aktuálne zarába Revain a Viberate. Obe možnosti sú veľmi zaujímavé projekty a v oboch prípadoch už majú vyvinutý dobre fungujúci produkt.

Príloha:
portfolio.png
portfolio.png 103.68 KiB thumb_up0thumb_down



Revain je technológia umožňujúca hodnotenie rôznych produktov či služieb za odmenu (momentálne iba v štádiu testovania a neskôr využiteľná napríklad na weboch ako booking.com, imdb.com a podobne). Za posledný mesiac išla jeho cena v podstate konštantne hore a strojnásobila sa (okrem mierneho dipu 22.decembra. kedy ale padla väčšina coinov). Coin ešte nie je ani na Bittrex ani Binance a vraj na Bittrex by sa mal čoskoro objaviť, takže nárast ceny môže potom kľudne ešte pokračovať. Teraz síce asi nie je vhodná doba na kúpu, keďže sa pohybuje na svojom doterajšom maxime ale tesne pred zaradením na niektorú z veľkých zmenární cena podľa mňa klesne a po zaradení sa minimálne zdvojnásobí. Neberte to samozrejme ako istotu, vychádzam iba z toho, čo sa udialo s inými coinami.

Viberate je zas coin pre hudobný priemysel. Tam už dokonca rozbehli aj webstránku, kde by to malo celé fungovať a databáza už je pomerne široká. Rozširujú ju aktuálne najmä samotní užívatelia a za každého pridaného umelca dostávajú istý počet coinov. Tiež som si to vyskúšal a pridal pár slovenských umelcov a poslali mi za to nejakých 14 VIB, čo je aktuálne asi 10$. Za 30 minút roboty. Teraz sú teda v štádiu rozširovania databázy a neskôr by sa cez stránku mali dať napríklad kupovať vstupenky na koncerty a organizátori podujatí by mali mať možnosť bookovať si umelcov v podstate bez nutnosti agentúr. Podobných coinov je viac (musicoin, voise, audiocoin alebo mooosecoin) ale mne sa tento pozdáva najlepšie. Momentálne sa jeho cena pohybuje tiež na úrovni doterajšieho maxima, takže s kúpou by som počkal na nejaký dip. Medzitým môžete zopár coinov získať napríklad spomínaným pridávaním umelcov. Neskôr by mohlo jeho cenu zvýšiť napríklad oznámenie spolupráce s nejakým známejším umelcom.
Registrovať sa môžete cez tento odkaz, je to môj refferal odkaz.

Investoval som aj do Waves, ešte keď bola cena okolo 7,5€ ale iba v menšom množstve a potom som dokúpil niečo aj neskôr. Je to tiež veľmi dobrý projekt, robia prezentácie po celom svete a vyzerá to, že majú skutočne profesionálny tím. Po decembrovom zhodnotení sa cena už skoro mesiac pohybuje okolo 12-15$, takže osobne si myslím, že čoskoro dôjde k väčšej zmene. Môj skromný odhad je, že do mesiaca bude cena 25$ alebo viac :) Nepýtajte sa prečo, je to iba taký tušák :D

Pri investovaní samozrejme dávajte pozor a dajte na svoj vlastný rozum a neverte všetkému, čo sa píše na internete :D Ako sa vraví, dôveruj ale preveruj :) A investujte iba toľko, koľko ste ochotní stratiť!
07.01.2018 - 22:09:43
00
Bitcoinpay, ktory vyuziva Alza, ide podporovat aj LTC. http://blog.bitcoinpay.com/bitcoinpay-is-adding-support-for-litecoin-ltc/ . V druhej polovici 2018 pridaju podporu aj pre ine kryptomeny.
07.01.2018 - 22:14:29
00
bittrex má burzu aj na USDT/ iné kryptomeny :) je to super... využíval som to hlavne pri verge.... nakúpil som verge.. následne keď stúpol kurz voči btc som xvg predal za btc... keď btc stúplo oproti xvg tak som nakúpil ešte viac xvg lenže napríklad teraz sa btc drží hore takže opätovný predaj do btc by sa mi neoplatil lebo by som dostal menšie množstvo btc ako to za ktoré som rpedtým nakúpil xvg.. takže teraz mením xvg za USDTa čakám kedy padne btc aby som zase využil lacnejší nákup btc :)
07.01.2018 - 22:40:45
00
Tu skôr ide o to, že kde môžem nakupovať kryptomeny za USD? Pretože keď sa registrujem ako Slovák, tak do amerických búrz ma to nepustí, respektíve mi to dovolí nakupovať iba za EUR.
07.01.2018 - 23:01:40
01
Ja pouzivam zmenaren kraken, samozrejme v EUR. Su tam aj markety na USD, skus sa ked tak pozriet na to.
07.01.2018 - 23:04:28
00
McLovin napísal:
Tu skôr ide o to, že kde môžem nakupovať kryptomeny za USD? Pretože keď sa registrujem ako Slovák, tak do amerických búrz ma to nepustí, respektíve mi to dovolí nakupovať iba za EUR.


veď ti hovorím že bittrex :) pošleš eurá na coinbase alebo podobnú krypto wallet... prehodíš do kryptomeny a pošleš na burzu :) a na bittrexe už potom môžeš obchodovať v troch menách.. btc / xyz, eth / xyz alebo USDT / xyz :)
07.01.2018 - 23:09:26
00
McLovin Mas ucet vedeny v USD, ze chces v tejto mene nakupovat?
07.01.2018 - 23:17:46
00
Áno, asi som sa zle vyjadril. Mám aj zahraničný bankový účet vedený v USD a chcel by som za USD nakúpiť krypto. Nie za EUR. Lenže keď sa v zmenárni ako napríklad coinbase zaregistrujem ako Slovák, tak automaticky môžem nakupovať iba za EUR. Tak hľadám nejakú zmenáreň, kde by som mohol nakúpiť krypto aj za USD aj keď nie som Američan.
07.01.2018 - 23:19:52
02
Na kraken si mozes aj USD posielat. Vid obrazok

Prílohy:

kraken-usd-deposit.PNG
kraken-usd-deposit.PNG 174.66 KiB thumb_up0thumb_down

07.01.2018 - 23:40:45
00
keyboard_arrow_up