Mohol by som sa spýtať, či sú tu nejaký nadšenci hôr aj z okresu PD? Ak áno, mohli by ste dať tip, kde kupujete turistickú výbavu? E-shop až tak nepreferujem, radšej som, keď vidím veci na živo a môžem si ich aj odskúšať. Za rady vopred ďakujem!
09.01.2018 - 12:57:10
00
Skús Outdoor u Maca na M.R. Štefánika
09.01.2018 - 13:19:59
00
Ja chodím, už roky kupovať sem https://www.outdoor.sk/ predajňa bola pri stanici, teraz je presťahovaná a je pri Magure. Myslím, že teraz je to Camp. Majú fakt dobrý tovar, na oblečenie dosť vecí od Zaja, ale najdeš tam prakticky všetko a dá sa aj požičať výstroj ako mačky, čakan, snežice. Chlapík sa fakt vyzná a vždy ochotne poradí, za mňa top predajňa. 1 outdorová zhodou okolností Camp- neviem či to je náhoda, či sa spojili...je, alebo bola aj na Žabníku, tiež veľký výber, pokúpil som tam tiež dosť vecí, no predávajúci, neviem či majiteľ, no nemal som také dobré skúsenosti. Teda nie že by neporadil, no keď si sa chcel na niečo spýtať, tak nebola až taká ochota...už tam nechodím, ale výber mali tiež dobrý. Ak vieš presne čo chceš, tak kľudne aj tam, ak sa chceš na niečo viac popýtať a nemáš až také veľké skúsenosti, ohľadom materiálov, značiek...tak radšej na Maguru :)
09.01.2018 - 13:23:30
01
Zdravim Vas, Camp na zabniku uz nie je, prestahovali sa na Maguru a spojili sa s Macom, veduci zo Zabnika uz nepracuje. Treba prist, poradia.
09.01.2018 - 14:04:46
00
Rovnaká skúsenosť s outdoor.sk , vtedy boli ešte pri stanici. Pán ochotne vo veľa veciach poradil, novú výbavu za nízky poplatok požičal, aj som si ju potom rovno kúpil.
09.01.2018 - 15:07:58
01
Fakt seriózny až kamarátsky prístup, takto si predstavujem dokonalého predavača, vždy ochotne poradil, často som tam s ním prekecal aj pol hodiny, keď tam nikoho nemal :). Bodaj by boli všetci taký ústretoví ako on :)
09.01.2018 - 15:21:08
02
to je ten co bol na ulici Stavbarov - tusim campoutdoor - a sa prestahoval pri hotel Magura? lebo na starom mieste to bol celkom schopny obchod, no po prestahovani som zrovna riesil reklamaciu topanok - mohol som si vybrat iny tovar v tej cene co bolo sice fajn len mali zrovna strasne mizerny vyber, tak mi vratili peniaze - co bolo fajn len ja som "nemal v com chodit" :-D - takze uz sa to zlepsilo? oplati sa tam zasa ist?
09.01.2018 - 20:42:13
00
Tento bol pri stanici outdoor u maca, je tam už strašne dlho. Ul. Stavbárov neviem, to je ten zabnik? Lebo tam bol camp a ako som písal, osobne som tam nechodil moc rád, šiel som tam len keď som musel a nezohnali čo som chcel u maca. Tam bol ten prístup neporovnateľne lepší ?
09.01.2018 - 21:32:05
00
Vďaka chlapi, keďže potrebujem aj dosť poradiť, tak asi vyskúšam ten obchod na Magure. Musím ešte na nete presne pozrieť, kde sa tam presne nachádza lebo vôbec neviem :-/:-/ A to v PD je iba tento jeden obchod z turistickými vecami? V meste nie je žiadny??
10.01.2018 - 09:40:29
00
V korze je ešte Alpine pro a na Žabníku (od zastávky MHD chodníkom dole asi 50 metrov, na rohu budovy) mali tuším turistické veci.
10.01.2018 - 09:45:28
00
veritas44 písal, že na žabníku je už zrušený a sú zlúčené a je len na tej Magere, tam kde sú tie obchody, na 2. strane ako je hotel. A čo sa týka Alpine, to nie je turistický obchod v pravom zmysle slova. Teda pokiaľ chceš len oblečenie a značku Alpine pro tak ok, no ak chceš aj nejakú výstroj, tak asi len na Magure. O inom neviem a pochybujem, že ešte nejaký podobný tomu je. A keby nestačil ani ten, tak potom behni do Žiliny, tam sú kvalitné obchody s väčším výberom. borat a čo chceš kupovať, nejakú výstroj alebo len oblečenie?
10.01.2018 - 13:06:30
00
tarpon mozno myslel predajnu na Zabniku na rohu, kde sa predava druhotriedny tovar znacky Mammut :-)
10.01.2018 - 13:09:18
00
Kolega mi hovoril este o niecom pri súde
10.01.2018 - 13:11:50
00
Presne tú som myslel :D tovar som neskúmal, bol som tam pozrieť tenisky na basketbal (niekedy tam také mávali) ale že to už pekných pár rokov nemajú. No a sa mi marilo že tam mali už len turistický sortiment. Samozrejme, najlepšie je ísť k Macovi, ako už bolo viackrát spomenuté :)
10.01.2018 - 13:12:40
01
Mozem sa spytat kde vsade sa teda da ist? Trochu som sa tu v tych zlucovaniach a ruseniach stratil :D Buduci tyzden si chcem ist obehat taketo obchody do Prievidze, najlepsie vsetko v jeden den tak nech mam nejaky prehlad o tom co kde je
12.01.2018 - 08:46:00
00
keyboard_arrow_up