Tak ale 301 tiež nevyzerá ako obyčajný rám :) , teda z diaľky možno, no kto ten rám videl z blízka, tak vie aký je premakaný a plný detailov, ktoré si na katalógovej alebo bežnej fotke nevšimneš :)
20.01.2018 - 23:59:59
00
Tak gt v ziadnom pripade nieje pekny bike to je fakt
Lapiere cest vynimkam ale ani tuto znacku moj google nepozna.
Moja srdcovka je santa cruz ale velmi mi lichoti aj trek remedy no som majitelom gianta zatial som velmi spokojny
21.01.2018 - 00:00:27
00
Ak napr. Ibis, Santa alebo Yeti sú iba obyčajné biky.... čo je potom neobyčajný bike? ako taký bike vyzerá? Veď poväčšine ide u bajku o rám to je prvé načo sa biker pozrie... nikoho nezaujíma aký je na ráme šmykač alebo prehadzovačka... každý pozerá na rám, vidlicu, tlmič, sedlovku, brzdy či kolesá sú taktiež zaujímavé... sada ak to nieje nejaké XTR alebo Eagle, ktoré sú topky, kde dnes už aj nižšie sady sú vysoko kvalitné a fungujú rovnako dobre. ;) Bajk si myslím každý kupuje resp. vyskladá podľa seba alebo ako mu to financie dovolia. Každému sa páči niečo iné a každý by mal tiež jazdiť to čo mu vyhovuje, ak by sme všetci jazdili ako niekedy iba Meridu či Spešl tak by to také pestré ako dnes nikdy nebolo. :)
21.01.2018 - 11:00:30
011
Vyber biku, podobne ako napr. aj auta, je do znacnej miery subjektivna zalezitost. Niekto rad Santu, niekto Trek, niekto Scott, niekomu je to jedno. Ked proste ten bike chces a je to Tvoja srdcovka, tak Ti moze aj 1000 ludi hovorit, ze tamten ma lepsiu vybavu a pod. Hlavne je, nech si clovek kupi to, s cim bude spokojny. Darmo ma tu bude kazdy presviedcat o Santovi, ked k nemu raz nemam vztah (nemyslim toho vianocneho :) ). Treba sa riadit vlastnym rozumom a pocitmi a kupit po com srdce tuzi. Ale, treba si samozrejme aj nechat poradit, ved od toho su podobne "postihnuti" ludia na tomto fore ;)
21.01.2018 - 11:56:13
013
presne ste to vystihli :) výber bajku je predovšetkým srdcová záležitosť, teda pre nás bike pozitív :) a samozrejme aj záležitosť financi, keď na to nemám, tak môžem len snívať :)
21.01.2018 - 12:42:54
01
V casakoch Biker boli celkom pekne ilustrovane prvopociatky a vyvin MTB a boli to prave tieto nase "vysnivane" znacky, ktore smerovali bicykle k tym dnesnym. Takze mozno je to u nas niektorych aj forma ucty k tymto priekopnikom MTB.
21.01.2018 - 13:21:10
04
tak ja hlavne snivam o tom ze budem jazdit aj nadalej a nie na com :-D kludne spravim aj downgrade ked nebudu financie. ak si cyklista srdciar jazdit sa da na comkolvek - prinajhorsom obmenis trasy. ale hlavne nech to ma vydrz a neku...vi sa to. lebo terajsi ghost s 12 rocnym authorom co som mal sa neda porovnat. a keby moj author nebol "mrtvy" kludne sa k nemu vratim naspat. lebo chcem jazdit a nie riesit pi...ny kazdy mesiac.
21.01.2018 - 15:50:40
011
Asi niesom srdciar ale neviem si predstavit ist do horsieho biku :D
21.01.2018 - 15:56:12
00
Gusto0 napísal:
tak ja hlavne snivam o tom ze budem jazdit aj nadalej a nie na com :-D kludne spravim aj downgrade ked nebudu financie. ak si cyklista srdciar jazdit sa da na comkolvek - prinajhorsom obmenis trasy. ale hlavne nech to ma vydrz a neku...vi sa to. lebo terajsi ghost s 12 rocnym authorom co som mal sa neda porovnat. a keby moj author nebol "mrtvy" kludne sa k nemu vratim naspat. lebo chcem jazdit a nie riesit pi...ny kazdy mesiac.


:y:
21.01.2018 - 16:01:04
02
imro1 napísal:
:) asi máš pravdu, no neviem ako ty, ale ja o nejako Kellyse alebo Authorovi nesnívam ;)

Ja snívam aj o KELLYSe a dokonca je to modelový rok 2016 tuším.
21.01.2018 - 17:23:34
02
Lubik v pohode :) , viem, že na tej značke jazdíš, nič proti nej nemám a niektoré tie novšie modely sa mi aj celkom páčia, no táto značka nepatrí medzi moje vysnívané :)
21.01.2018 - 19:50:00
01
Ja som snival o Hacker 70ke, modelovy rok 2017 som nestihol a v 2018 uplne vymizli 27,5" hardtaily (myslene nieco slusne tak za 2tis+). Spark 730ka nebol snad ani v rovine teorie ked som zbadal cenovku. Ale bola to laska na prvy pohlad a povedal som si, ze ak full, tak jedine tento. Nakoniec sa podarilo, ale keby nie tak by som zase skoncil pri nejakom lahkom HTcku a urcite by som bol spokojny. Ako som aj teraz :)
21.01.2018 - 19:55:56
02
Značka nejazdí.
;)
21.01.2018 - 20:02:11
04
Musim reagovat, ja som pred rokmi tiez "zavidel" fully mojim kamosom ked som zacinal na HTcku. Postupne vzhladom na urcite okolnosti ktore sme si zazili a prezili sme postupne skusali a hladali, nieco sme predali, dosporili kupili, pojazdili, zas predali a tak dookola...nekradneme ani nie sme milionari ale naozaj skoro vsetky uspory idu do bicyklov...mame uzasnu manzelku a maminku ktora chvalabohu nas chape. Tie bajky to nie je len tak ze ides vyberies prachy a kupis...vsetko skladame s bazarovych veci, hladame po celej europe po roznych bazaroch a tak nejak sme si postupne splnili sny...A co sa tyka znacky..nieco na tom Ibise je..teda na DWlinku. A uz nemam chut skusat a hladat ten spravny ram, jeden starsi model sme mali dlhsie, fajn ide aj hore kopcom a da sa super vyblaznit aj dole kopcom a o to tu ide...nejazdim na cas ani si nedokazujem kolko km najazdim ci kolko vyskovych metrov dam. Ide o to kolko casu stravim so svojim synom na bajku, v lese, kde nacerpam energiu ,kolko casu stravim na bajku s uzasnymi ludmi , kamosmi, ktorych som vdaka bajku spoznal... A o to by nam malo ist vsetkym...jedno ci to bude na Santovi, CTMku...Meride...ci na nasich nadhernych Ibisoch...hlavne sa nedoberajme, neposudzujme, nezavidme si a tesme sa s kazdeho nadherneho zazitku na nasich bajkoch---
21.01.2018 - 20:15:30
042
howg
21.01.2018 - 20:19:03
02
keyboard_arrow_up