ja nosim mobil tiez vo vacku v drese ale chcem si ho dat na riaditka aby som ho mohol pouzivat na navigovanie a ked spadnem tak radsej rozflakam mobil ako PDA...
12.03.2008 - 09:55:40
00
ja nosim mobil tiez vo vacku v drese ale chcem si ho dat na riaditka aby som ho mohol pouzivat na navigovanie a ked spadnem tak radsej rozflakam mobil ako PDA...


Presne na to ho potrebujem. Samozrejme clovek musi pocitat s tym, ze sa moze vysypat. Inak nie je problem ten telefon jednoducho z tych riaditiek vycvaknut a dat trebars do vaku i ked pri drsnom pade sa vycvakne aj sam spolu s tym drziakom 8) Samozrejme, ze si to tam nedam ked pojdem dole kopcom v 50km/h.
OT: Vo vrecku vaku pripadne v drese ho nosim aj ja, co ak sa nieco stane? Nechavat ho doma aby sa mu nic nestalo? Nech mu pri pade aj praskne display, hlavne, ze si z neho clovek zavola pomoc. Spoliehat sa, ze niekto pojde okolo pripadne ved nejako sa doplazim asi nie je najrozumnejsie riesenie. A GPS suradnice tiez pomozu, samozrejme pokial je signal a nerozmlatil sa display.
12.03.2008 - 10:43:44
00
tiez som nazoru, ze mobil treba brat so sebou vzdy (to predtym bolo myslene zo srandy az ste si nevsimli... :roll: )
tym prvym riadkom som chcel len to, ze vzdy sa moze mobilu nieco stat...kazdy tu iba pise, ze si ho da do vaku/dresu a akoby sa mu nemohlo nic stat...vzdy je tam nejake to percento padu a nahoda je vacsinou nevyspytatelna...
samozrejme je kravina mobil nechavat doma, len kvoli obave ze sa mu moze nieco stat...
dufam ze ste uz spokojni :?
este jedna vec: mobil na riaditka by som si nikdy nedaval...jedine ak by mal zabudovany tachac :lol:
12.03.2008 - 11:11:24
00
Tak trosku sa to tu zvrhlo na kecy mimo temu :D
Pouzivam presne ten drziak:
Kód:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/1241230-33-1238/sh-drzak-mini-phone-1230.html

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/1241569~$a~106/sh-drzak-na-jizdni-kolo-1569-106.html

najprv s Nokiou N80, teraz s HTC TyTN, musim povedat ze drzi perfektne, nehrozi nic take ako ze pri malych otrasoch vypadne. Po boku je taka "pena" a tak sa da mobil stlacit aj pevnejsie, samozrejme ak sa vysypete cestou z lesa v neviem akej rychlosti, asi nejak extra chraneny nebude. No na navigaciu ako stvorene.
12.03.2008 - 11:30:32
00
keyboard_arrow_up