Ja som uz zazil ako klasicka nakladna tatra tlacila pred sebou osobak, pozdlzne parkovanie.. ja som isiel v jaznom pruhu, tatra sa rozbiehala a tlacila ten osobak popri mne :D
09.02.2018 - 16:31:05
02
Ja si už cúvanie bez senzorov ani neviem predstaviť. Ale tiež ma raz vypiekli z koncového pravého sa mi odopol konektor a odniesol si to blatnik a zadná lampa.
09.02.2018 - 20:30:15
02
Ja mam vzadu gulu. Co nevidim, to ma neboli :P Ale ako dat vam posoferovat Mondeo. Spetaky jak za trest, obrovska prdel a na parkovacie miesto sa nevojdem neze na sirku ale ani na dlzku. Ked zoberiem ocovu fabiu sa citim jak najvacsi macher na pieskovisku.
09.02.2018 - 21:25:54
01
4 roky som si odzil s Mondeom kombi, viem o com vravis :-D
09.02.2018 - 21:30:21
01
Alhambra tiez nieje drobcek a takmer vzdy nalozena az po strop. Takze len spetaky a senzory.
09.02.2018 - 21:44:13
00
Super je ked ma clovek dve auta a len jedno ma cuvaci senzor. Ked som nacuval do stromu prve mi nechapavo preblyslo hlavou sak nic nepipalo. Potom mi doplo ze sedim v niecom inom :lol:
09.02.2018 - 23:00:00
02
110mat110 napísal:
Ja mam vzadu gulu. Co nevidim, to ma neboli :P Ale ako dat vam posoferovat Mondeo. Spetaky jak za trest, obrovska prdel a na parkovacie miesto sa nevojdem neze na sirku ale ani na dlzku. Ked zoberiem ocovu fabiu sa citim jak najvacsi macher na pieskovisku.


Croma je na tom podobne...taka bublinka 😂

Ale tak clovek si zvykne... Prve dva tyzdne som nemal odhad a preventivne zastavoval este s 1m miesta od auta za mnou.... Predsa len fabia. Autoskole bola o kusisko kratsia... Teraz uz je to pohoda...

Ale nasadnutie do kratkeho auta vzdy potesi zrazu sa parkuje ooomnoho lahsie :)
10.02.2018 - 03:22:27
00
Chlapci bez urazky, ale to co pisete je dost tragicke. Nedavno som zaucal cerstvu vodicku, tiez plno reci o tom, aky by bol skvely automat a ze parkovat bude len tam, kde nie su auta.
Dnes uz radit aj parkovat vie a nic take ju viac nenapadne, a to ledva presla na skuskach parkoviskom.
Skratka staci sa to len naucit.
Ps: obdivujem ked parkuju kamionisti iba na bocnych spatakoch, radost pozerat.
10.02.2018 - 07:51:54
05
Ja som mal opel omega 485cm dlhé, priestorové videnie žiadne, tak som ho obuchal, kde sa dalo haha
10.02.2018 - 07:58:40
00
take cuvanie medzi kuzele s NA o dlzke autobusu v autoskole bola zaujimava disciplina, este ze to nechceli aj na skuske... ale sranda, ked si ich mal v spataku pekne v lajne ulozene, tak hned opacny... u nas jeden domorodec ma sitne zimne gumy, tak denne domov 2 km do kopca musi cuvat, ma combi tak si otvori kufor a ide, krk ma boli uz len z toho, ked ho vidim 😂
10.02.2018 - 09:11:34
01
cokupit napísal:
Chlapci bez urazky, ale to co pisete je dost tragicke. Nedavno som zaucal cerstvu vodicku, tiez plno reci o tom, aky by bol skvely automat a ze parkovat bude len tam, kde nie su auta.
Dnes uz radit aj parkovat vie a nic take ju viac nenapadne, a to ledva presla na skuskach parkoviskom.
Skratka staci sa to len naucit.
Ps: obdivujem ked parkuju kamionisti iba na bocnych spatakoch, radost pozerat.


Ja s cuvanim nemam problem...len hovorim ze do mesta jazdit v malom aute to bude nebe a dudy....

A ze cuvacie senzory su bonus a zjednodusenie :)

Je naozaj rozdiel v hladani miesta pre auto dlhe 3,99m a pre auto dlhe 4,75m.... Lebo tam kde je miesto dlhe na dlzku toho dlheho auta bez medzie tam uz ho nevopcham..ale tu malu krabicku tam natlacim :)
10.02.2018 - 10:04:26
00
3,99m este ze si to nedal na mikrometre este :D
10.02.2018 - 12:30:50
02
Ja neviem ako je cúvať so senzormi ani neviem ako je to s cuvacou kamerov. Ale viem že keď sa za osobné auto postaví malé dieťa tak ho nezbadas. Keď sa za kamión postaví osobné auto, dodávka...nazbadas. a keď sa aj pozrieš kým nasadnes a cuvnes situácia sa môže zmeniť. Bol som toho priamym účastníkom... Na druhej strane pokiaľ sú to iba plechy nejde o nič skoro
10.02.2018 - 13:15:50
00
stali sa pripady, deti sa hrali na piesku pri dome, zacuvala tatra dosypala material...
10.02.2018 - 13:24:42
00
corsair napísal:
Ja neviem ako je cúvať so senzormi ani neviem ako je to s cuvacou kamerov. Ale viem že keď sa za osobné auto postaví malé dieťa tak ho nezbadas Keď sa za kamión postaví osobné auto, dodávka...nazbadas. a keď sa aj pozrieš kým nasadnes a cuvnes situácia sa môže zmeniť. Bol som toho priamym účastníkom... Na druhej strane pokiaľ sú to iba plechy nejde o nič skoro


A na to slúžia tebou spomenuté veci , aby si “ nechyboval “ ... aby si ho zbadal .
10.02.2018 - 16:38:26
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up