No co? Ako? Som v tescu na kammnom a vidim akurat vela ludi sa prechadzat po meste nadrbanych, jedneho som skoro zrazil ked isiel na kolarku naschval na cervenu.
09.03.2018 - 19:33:27
00
Hosť napísal:
Nie nacizmu..bozemoj....ale nacionalizmu!!!!



neklam, hlasoval si za ludi ako spevak skupiny Juden Mord, co vyzyva na vrazdenie ludi, potetovany hakovymi krizmi a podobne...velmi dobre to vieme, bol si na to opakovane upozornovany, ci Kotlebov brat odsudeny za obchodovanie s nacistickych predmetmi (zarabal na tom)...tak bud si uz tak prepity ze si to nepamatas, alebo zas vedome klames
09.03.2018 - 19:47:32
00
...mas nieco proti nacionalizmu na SVK??...ano volil som pana Kotlebu!!!..nelutujem..
09.03.2018 - 20:08:53
00
Hosť napísal:
...mas nieco proti nacionalizmu na SVK??...ano volil som pana Kotlebu!!!..nelutujem..


To myslis tych "nacionalistov" ktori uctievaju rezim co Slovakov chcel vyhladit? Ci to su ti co ich chodia trenovat zahranicni instruktori?
09.03.2018 - 20:23:44
00
Robo, uz nas fakt soros! :rock:
09.03.2018 - 20:35:25
01
Mňe sa rozum zastavuje, to ešte ľudia stále obhajujú Fica... A ze vonku boli ovce na demonštrácii... To vážne ľudia na SK nechcú aby bolo lepšie?
09.03.2018 - 20:43:35
00
Toto tu už bolo?

https://nedoverujem.sk
09.03.2018 - 20:44:17
00
no bol som pozriet u nas - jeden vystupujuci pan povedal ze podla skeptikov mala prist hrstka ludi a aha je vas tu cez 400 - asi si slahol a videl dvojmo lebo viac ako 200 nas tam urcite nebolo. aj to som mozno prehnal. vela ludi prislo na chvilku a zasa odislo. kopec ludi komunikovalo medzi sebou (nazdar od silvestra som ta nevidel), kopec dalsich pozeralo do telefonov. naslo par premotivovanych ktorych bolo treba obcas utisit.
tiez som bol len chvilku - recnikov sice predstavili menom ale kto to na mna vlastne hovori som sa nedozvedel. googlit sa mi nechcelo. ten akoze podrazdeny ton pri citani prejavu si tiez podaktori mohli nechat - bolo to fakt trapne.
vypocul som si zhrnutie medialnych sprav za posledny tyzden. potom som siel prec. tato tema na bikovom fore mi dala teda ovela viac.
a len taky nazor - v 89 tiez boli protesty a kde sme dnes? aj keby prisla "zmena" po tychto, kam to zasa povedie? narocky som sem dal otazku - za aku alternativu sa dnes ideme "bit". sklamala ma odpoved - to je jedno za aku. NIE JE lebo "zmena" nieje ZMENA.
najprv tych sucastnych treba usvedcit - nie tliachanim - a naozaj pozatvarat a potom si vybrat z tych ktori budu mat odvahu tam ist s vedomim ze sa im moze stat to iste. lebo pri kazdej "zmene" co tu od samostatnosti bola sa len voli mensie zlo a nikomu sa nic nestane.
asi naivne ale stale lepsie ako volit dalsiu "zmenu"
09.03.2018 - 21:14:32
08
Trochu si tiez teraz trosku "zatliacham". Kazdy jeden ma v hlave tu otazku, ze CO DALEJ. Ale aj ked dnes si na nu nevieme odpovedat, to neznamena, ze neexistuje riešenie. Ja som sa rozhodol sam pre seba, ze budem davat prednosť slusnosti.Ak sa nebodaj taka volba naskytne, bude to o to lahsie. Ak nie, tak si potom poviem, ze aspon som to skúsil. A budem v strehu dufat a cakat dalej. Pre moju rodinu a z ucty k obetiam.
09.03.2018 - 21:40:36
00
Gusto0: to akoze cakas ze pride nejaky neposkrvneny princ na bielom koni a mavnutim zavladne svetovy mier? a najprv sa ma minster vysetrit a zavriet ludmi, ktorych si tam on sam dosadil a ktorych kontrola patri len pod neho? :D a k 89 - predsedu vlady mame komunistu z KSS, sponzorovaneho STBakmi, co olupili tisice ludi, najsilnejsia parlamentna strana je zlozena z pokracovatelov KSS...
09.03.2018 - 21:55:22
00
preto som napisal ze to je naivne
09.03.2018 - 22:02:13
00
ale nepokúsiť sa o nič a čakať zmenu, je ešte naivnejšie
09.03.2018 - 22:03:25
08
presne ,treba zacat ,jediny mozny zaciatok hociakej zmeny je vymenit tychto **** co tam momentalne su...pokial tam budu nezmeni sa nic ,svojim jednanim to dokazovali a dokazuju ...

videl si to video s radicovou ? ,str.792 ,kukni ,jednoduche riesenia nie su ,ale treba aspon zacat ,esteze aspon zaciatok je jasny...
09.03.2018 - 22:45:24
00
Tak sme si pokojne zaprotestovali/stretli sa, prisli sme naspat domov, otvoril som si pivo a pri druhom pohari som snad viac frustrovany ako po vrazde Jana Kuciaka. Samozrejme, vzdy treba niekde zacat aj ked je to beh na dlhu trat, vzdy treba dufat, vzdy treba snivat, ale moj vnutorny pocit je ten, ze aj ked si to nechceme pripustit tak sa pomaly potichu vraciame tam kde sme boli pred dvoma tyzdnami...mnoho ludi tu chce zmenu, chce aspon to aby sa raz nase deti mali lepsie a zili v skutocne demokratickej krajine kde na vsetkych plati rovnaky meter. Mam pocit ze chapadla ktore rozlozili tuto spolocnost az do jej zakladov su rozlezene viac ako si vieme predstavit. Uplne zivo si viem predstavit momentalne nasho predsedu vlady a ministra vnutra ako sa rehocu a popijaju si nejaku 2k "palenku" ze ved narod sa zisiel, potichu zastekal a casom to vsetko pozametame pod koberec a ide sa dalej... Dufam ze sa mylim a nestane sa to o com som zacal momentalne uvazovat prvy krat v zivote a to rezignovat a skusit najst pre svoje dieta ( pripadne deti ) lepsie miesto pre zivot na tejto planete.

Rovnako nie som za ziadne nasilnosti a podobne, ale asi sa stotoznujem s prispevkom jedneho diskutera na sme.sk :
"Na jednej strane som rad ze to prebehlo slusne a v pokoji. Na druhej strane patrim k tym co po skusenostiach s Neznou revoluciou v 89 zmenili nazor. V 89-tom som bol aj ja presvedceny ze treba ostat slusny a neurobit veducim komunistom to iste co oni robili 40 rokov proti nam. A to bola najvacsia chyba, ktora nam skodi doteraz. Slusnostou nemozes ist na kreatury typu Fico, Meciar, Siroky ,Harabin, Kalinak ... To je naozajstna mafia a na nich plati len sila, musia mat strach ze sa im stane to co si zasluzia."

ps : ked som sa nad vsetkym zamyslel ( a to nie iba dnes vecer ) tak napriklad ja nie som za predcasne volby ( niekde v kutiku duse dufam ze aj vo vladnej strane su predsa len slusni ludia ktori by ako tak vedeli riadit tuto krajinu ), pretoze slobodne volby a ich vysledky su predsa obrazom skutocnej demokracie...a to ze napriklad "nevladne" strana ktoru som volil ja je holy fakt s ktorym sa v demokratickej krajine musim zmierit. Avsak jedine co by som teraz chcel je to, aby sa presetrili vsetky veci o ktorych sa popisalo posledne dva tyzdne a ten kto je vinny, tak nech pyka...a je jedno ci by to za tie roky bol niekto z pravice alebo z lavice, padni komu padni. To je uplny zaklad na restart spolocnosti a nie kecy typu "nutnost rekonstrukcie vlady"...co je to rekonstrukcia? Obetovat nejakeho pesiaka a ideme dalej? :/


Naposledy upravil matt dňa 09.03.2018 - 23:35:30, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2018 - 23:21:55
011
Áno
09.03.2018 - 23:25:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up