Zdravim, kupil som moj prvy celoodpruzeny bike, konkretne jazdeny Canyon Nerve 2016. Predavajuci mi k biku dal vsetky papiere aj manual, ale original pumpu na tlmic a vidlu a momentak, co chodi s bikom, mi nedal, ze uz ju nema. Preto by som chcel velmi pekne poprosit nejakeho majitela Canyonu, ktory by mal doma navyse alebo nevyuzitu tuto pupmu aj momentak, ci by mi ju nemohol poslat? Viem ze niektory, co kupili uz druhy prpadne treti bike Canyon, toto naradie dostali spolu s nim a mozno to tym padom nepouzivaju, kedze ho maju z predoslych. A ked uz mam navod popisany s tymto original naradim, rad by som ho aj pouzival podla navodu. Vopred dakujem vsetkym ochotnym ludom.
12.03.2018 - 15:07:23
00
Veď si kúp hocijakú pumpu na vidlicu/tlmič, dosť pochybujem že ti ju niekto dá zadarmo keďže to nestojí 5€ a momentový kľúč detto
12.03.2018 - 15:13:02
01
ten momentak by som ti kludne dal, ale posielat sa mi to nechce...ked budes v BA, mas ho. Ale aj tak, byt tebou, tak si kupim normalny. Tento je taky skor orientacny.
12.03.2018 - 15:32:12
00
Pumpu si mozem kupit, len ako som pisal, mozno to ma niekto doma nevyuzite oboje. A samozrejme to nechcem zadarmo, ved to je mi jasne ze to nieco stoji.
13.03.2018 - 19:54:12
00
keyboard_arrow_up