Poraďte prosím, ráfiky ako náhradu za už prebrzdené ráfiky (kolesá Bontrager). V cykle povedal, že toto nevie ani objednať, na nete tiež problém, asi neviem googliť.
Predný 24 dierový radiálne vypletený, zadný 24d, taký čo má dve dierky pri sebe, rozostup a zas dve dierky, jak to nazvať...
Za náhradu by som bol radšej za trochu širšie ráfiky. Jediná podmienka, aby "pasovali" na náboje.
Ďakujem

Bicykel ako dopravný prostriedok, nie ako športová pomôcka

To niesu nohy, to je motor

:LOL: (TRM)

18.03.2018 - 06:04:50
Asi by som začal kontaktovaním importéra Trek/Bontrager (BikePeak Oslany ak sa nemýlim). Možno by vedeli zohnať ráfiky, aké potrebuješ - otázna je cena a dostupnosť. Remerx myslím ponúka atypické vŕtanie ráfikov na zakázku - taktiež otázka ceny a dostupnosti. Alternatívne to vyriešiť zapletením nového zadného kolesa a z predného použiť náboj - ráfiky podľa výberu (napr. Rapid od Remerxu má vnútornú šírku 15mm). Prípadne sa opýtať miestnych zapletačov (nedávno som komunikoval s Janom Frátrikom), či by vedeli do pôvodného zadného náboja (diery pre špice na prírube náboja sú predpokladám taktiež vŕtané párovo) zapliesť štandardný 24-dierový ráfik. Alebo to zobrať od základu a objednať nový set kolies so širšími ráfikmi :)
18.03.2018 - 12:11:57

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Moderátori

katko, Jezus, ReHMn