Minuleho roku som to siel dvakrat :
1. z Kolackova po ceste ako opisuje SlavoSL na C. Horu a Ihlu . Z Ihly som asi 100m zniesol
bicykel smerom na CervenuTZ a po nej uplne vpohode na Krumlov , Kotnik do SL.
2. z Jakubian na Tocnu a po cervenej zase do SL . Vsetko bolo v pohode akurat za Rysovou zacali tazit tak bolo blato .
Treba ale davat pozor je tam vela zvaznic a cervena je stara znacka ( slabo vidiet miestami ) aby ta to niekde nestiadlo
Ist to z Ruzbach by som osobne neodporucal . Viac sa mi to pacilo takto
Ta spojnica medzi Ihlou a C. Horou mi unikla sakra