TomasTom napísal:
Nečítam média, ktoré si spomenul, napriek tomu, keby som sa to dočítal tam tak by to nič nemenilo na veci. Alebo tým chceš len naznačiť, že patríš do funklubu propagandistických plátkov typu Denník N, SME, HN, Týždeň...? Ale nie, vážne ma to nezaujíma..


Cize nesledujes co sa deje okolo teba. Tak to vysvetluje vacsinu tvojich nazorov.
09.04.2018 - 12:35:25
00
TomasTom napísal:
. Na základe toho usudzujem, že si nepochopil o čom hovorím.


Asi to potom nehovoris dost zrozumitelne , lebo vzbudzujes aj vo mne podobny dojem ako maju ostatni diskutujuci z teba... Vsecti sme asi blbi, len ty si rádio ?? Ci ako to je..
09.04.2018 - 12:35:47
00
TomTom: Nedá mi na Teba reagovať. Čiže budeme sa biť do pŕs akí sme hrdí Slováci a nepustíme nikoho iného, k nám, lebo ostatní nie sú ľudia. Čo keby sme ich dávali rovno do plynu? To by sa ti páčilo? Je mi Ťa úprimne ľúto - ani Tvoja rodina určite neobišla druhá svetová vojna a jej zverstvá a tak sa Ti čudujem, že propaguješ podobné názory ako nacisti - veď oni tiež boli nacionálne orientovaní a chceli iba to najlepšie. U teba žiadne triezve uvažovanie neexistuje a takýto človek ako ty je ešte väčšia hrozba ako voliči SMERu. Gratuluješ Orbánovi, vieš vôbec kto je Orbán a o čo mu ide? Gratuloval by si aj Hitlerovi v 1933-tom?

Podsúvaš mi svoje predstavy, ktoré sa s mojimi absolútne nezhodujú. Na základe toho usudzujem, že si nepochopil o čom hovorím.


Prečo si teda rád, že zvíťazil Orbán? NIe náhodou pre jeho zahraničnú polituku, ktorá hovorí o obmedzovaní migrantov? Ale ok, nebudem Ti nič posúvať a počkám na odpoveď.
09.04.2018 - 12:36:06
00
Ja si myslím, že keď polícia, súdnictvo, zdravotníctvo, školstvo a iné oblasti budu fungovať tak ako si želáme, tak aj ľudia budu hrdí na svoj štát, svoju identitu, nebodaj aj na politikov. Nebudú sa musieť pozerať na západ či východ , nebudú popierať vlastnú identitu, budú sa mať dobre tam, kde práve sú - doma. Hrdosť na "niečo" sa nevybuduje len tak sama od seba, lebo si poviem" ja budem hrdý, tak som hrdý." Povedať si to môžem, ale momentálne by to bol sebaklam. Vždy je to nejaký proces. Aj kolega mi vravel, že v Nemecku sú ľudia hrdí na políciu. A vzápätí sa ma opýtal, že prečo Slováci nie sú hrdí na tú svoju. No pre k...t. Nech vyšetrujú a trestajú spravodlivo a budeme hrdí aj na nich. Každá akcia vyvolá vždy nejakú reakciu. Keď človek vyhrá súd a aj tak sa nevie domôcť toho, čo mu patrí, ako potom funguje štát ?? A mnoho ľudí ani len ten súd nevyhrá....Nie som právnik, ale niektoré zákony sú nahouno. A hlavne štátom povolené "reštrukturalizácie", že jo...


Pod toto sa podpíšem aj 10x. Presne takto to vnímaj aj ja. Jeden príklad hlúpeho zákona, s ktorým som žiaľ prišiel do kontaktu osobne. Notár dostane isté percento z dedičského konania na základe zákona a nemusí ani prstom pohnúť, pretože za svoje náklady si ešte dodatočne zaúčtuje. Sakra, niekto zomrie a niekto úplne cudzí dostane časť jeho peňazí. To je dobrý zákon???
09.04.2018 - 12:41:28
00
Arcey napísal:
Prečo si teda rád, že zvíťazil Orbán? NIe náhodou pre jeho zahraničnú polituku, ktorá hovorí o obmedzovaní migrantov? Ale ok, nebudem Ti nič posúvať a počkám na odpoveď.


Áno, samozrejme, že som rád kvôli imigračnej politike Maďarska. A je úsmevným paradoxom, že práve Maďari musia zachraňovať Európu.

A ku tomu podsúvaniu...
Tvrdil som niekde, že nepustíme nikoho iného?
Tvrdil som niekde, že ostatní nie sú ľudia?
Tvrdil som niekde, že máme niekoho dávať do plynu?
Tvrdil som niekde, že by sa mi to páčilo?
Myslíš, že by som gratuloval Hitlerovi? Naozaj dávaš rovná sa medzi Orbána a Hitlera? len preto, že má iný názor ako Ty? Orbán vedie výbojnú a útočnú politiku? Orbán organizuje protižidovské, alebo akékoľvek iné pogromy? Orbán niekoho ženie do plynu? Orbán hovorí o tom, že ostatné rasy sú menejcenné? Chce Orbán zabrať územia od Atlantického po Tichý oceán? Tvrdím toto všetko ja? Ukáž mi KDE!!!

Tvoje predpoklady sú choré a úplne scestné.

Prosím, všetci koho sa to týka, pochopte už raz, že to, že niekto miluje svojich neznamená, že nenávidí ostatných.
09.04.2018 - 13:42:41
02
Hnedym hovnam rozumni ludia neveria ani slovo - za vsetko uz vypovedali tvoje nenavistne pausalizujuce prispevky z predoslych stran a hnede hovna z tvojho webu.

https://www.aktuality.sk/clanok/355633/lidri-extremistov-sa-rozhadali-silny-kotlebov-rival-zaklada-vlastnu-stranu/

https://dennikn.sk/blog/467360/slovenske-hnutie-obrody-a-jeho-predstavy-o-obrode-naroda67360/
09.04.2018 - 13:46:16
01
johnnySVK napísal:
Ja si myslím, že keď polícia, súdnictvo, zdravotníctvo, školstvo a iné oblasti budu fungovať tak ako si želáme, tak aj ľudia budu hrdí na svoj štát, svoju identitu, nebodaj aj na politikov. Nebudú sa musieť pozerať na západ či východ , nebudú popierať vlastnú identitu, budú sa mať dobre tam, kde práve sú - doma. Hrdosť na "niečo" sa nevybuduje len tak sama od seba, lebo si poviem" ja budem hrdý, tak som hrdý." Povedať si to môžem, ale momentálne by to bol sebaklam. Vždy je to nejaký proces. Aj kolega mi vravel, že v Nemecku sú ľudia hrdí na políciu. A vzápätí sa ma opýtal, že prečo Slováci nie sú hrdí na tú svoju. No pre k...t. Nech vyšetrujú a trestajú spravodlivo a budeme hrdí aj na nich. Každá akcia vyvolá vždy nejakú reakciu. Keď človek vyhrá súd a aj tak sa nevie domôcť toho, čo mu patrí, ako potom funguje štát ?? A mnoho ľudí ani len ten súd nevyhrá....Nie som právnik, ale niektoré zákony sú nahouno. A hlavne štátom povolené "reštrukturalizácie", že jo...


Samozrejme s Tebou súhlasím. Máš pravdu. No dodám jednu myšlienku. To, že niečo nefunguje neznamená, že treba napľuť na všetko. Áno, nefunguje veľa vecí, ale prečo? Pretože sme to my dovolili. Nie oni, my. Pointa nestojí na tom, že "Slovensko je na hovno", ale na tom, čo každý z nás spravil preto, aby také nebolo. Každý musí pozametať pred svojimi dverami. Veď ako chce niekto volať po slušnom Slovensku, keď sa nevie ani slušne správať. Keď agresívne útočí na všetko odlišné, či neblízke jeho presvedčeniu? Takíto ľudia sú to slušné Slovensko? Títo majú tvoriť tú lepšiu tvár spoločnosti? Takí, ktorí sú tak nadradení, že ostatných považujú za hovno? Toto sú tí pokorní a inteligentne sebavedomí?

Druhá vec, áno, niekedy nemôžme byť hrdí na to, ako spravujeme našu domovinu. To je fakt, v každom prípade, stále je to naša domovina. Dvaja bratia, jeden úspešný, slušný človek, druhý bezdomovec. Áno, brat na brata nemôže byť hrdý, ale stále je to jeho brat a bude mu bližší ako turista zo susedného mesta. (a v skutku tým nepodareným bratom nemyslím SMER - lebo tu zo mňa ešte spravíte ficofila).
09.04.2018 - 13:56:45
00
V tomto si zase odporuješ. Na jednej strane si celý happy za to, že Orbán "drží" imigračnú vlnu za gule, na druhej strane, nikoho cudzieho tu nechceš. Stále si neodpovedal na otázku, aký je to normálny Slovák a aký nenormálny.
09.04.2018 - 14:35:46
00
Fico po podpísaní sa do kondolenčnej knihy: Meno Pavla Pašku († 60) budeme tvrdo brániť!


Aj cez mŕtvoly? Kto bude ďalšou obeťou tejto defenzívy? ... asi špinavé protislovenské prostitútky...
09.04.2018 - 15:40:37
00
Sledujte dnešnú tlačovku SaS – Nicholsonovej o tom ako Matečná ešte ako šéfka SPP cielene likvidovala konkrétnych malých farmárov v prospech vybranej firmy. Nožík sa mi vo vačku otváral.
09.04.2018 - 17:11:00
01
TomasTom napísal:
Áno, samozrejme, že som rád kvôli imigračnej politike Maďarska. A je úsmevným paradoxom, že práve Maďari musia zachraňovať Európu.


Madarsky plot zachranuje Europu? Nie je to trocha odvazne tvrdenie?

Prílohy:

Europa.jpg
Europa.jpg 294.83 KiB thumb_up0thumb_down

09.04.2018 - 19:04:07
00
pista napísal:
Madarsky plot zachranuje Europu? Nie je to trocha odvazne tvrdenie?


Pišta... samozrejme som to nemyslel takto. Ide o politický postoj. Ak by nebolo pevného postoja Maďarska a Poľska, nie som si istý, či by Česko a Slovensko odolali. Skôr sa obávam, že nie. Teraz sa rozhoduje o tom, ako bude vyzerať Európa ďalšie desiatky a stovky rokov... Práve teraz sa kreslí tá čiara na mape, ktorá určí kto bude kde a preto je zvádzaný taký tuhý boj o V4, pretože tu ide o všetko. Už sme to tu raz mali, myslím, že to znelo "...na večné časy", ubehla príliš krátka doba na to, aby sme to tu mali znovu. Ja chcem patriť do zdravej Európy unikátnych, spolupracujúcich ale zásadne suverénnych národov. Je moja požiadavka hnedá? rasistická? fašistická? Smerácka?
09.04.2018 - 19:43:27
00
Arcey napísal:
V tomto si zase odporuješ. Na jednej strane si celý happy za to, že Orbán "drží" imigračnú vlnu za gule, na druhej strane, nikoho cudzieho tu nechceš. Stále si neodpovedal na otázku, aký je to normálny Slovák a aký nenormálny.


Opäť zavádzaš...
Kde som povedal, že tu nikoho cudzieho nechcem?
Na otázku som neodpovedal preto, pretože ju položil primitív s ktorým odmietam strácať čas (človek, ktorý bezdôvodne uráža druhého je u mňa primitív).
09.04.2018 - 19:50:09
01
Zemo napísal:
Cize nesledujes co sa deje okolo teba. Tak to vysvetluje vacsinu tvojich nazorov.

..takže len v týchto médiach je pravda????..zapomeň!!!
09.04.2018 - 19:55:08
00
Hosť napísal:
..takže len v týchto médiach je pravda????..zapomeň!!!


Vieš, niekto jednoducho nechápe, že nestranná, objektívna žurnalistika neexistuje. Existuje len propaganda. Žiadne médium na Slovensku neinformuje, ale manipuluje. Myslím, že sa dá spraviť jednoznačná čiara medzi dvoma tábormi. Na jednej strane Denník N, SME, Plus 7 dní, Týždeň, HN, Pravda, Topky.sk, Info.sk, Aktuality.sk, TV Markíza, TV JOJ, a veľa ďalších a na strane druhej Hlavné správy.sk, Slobodný vysielač.sk, Protiprúd.sk, Zem a Vek, Extraplus a zopár ďalších. Všetky tieto média sú súčasťou propagandy. Treba konštatovať, že tá západná, proeurópska, antinárodná, proimigrantská má jednoznačnú prevahu. O to je paradoxnejšie, že práve tá strana, ktorá ma neporovnateľne väčšiu silu sa tak veľmi bojí tej druhej strany.

Ja osobne sledujem obidve strany, jedine tak si môže človek ako tak spraviť aspoň čiastočne nestranný pohľad na vec. Žiaľ väčšina ľudí je zásadne buď v jednom tábore, alebo v druhom. A preto sa tieto dve strany odmietajú pochopiť, pretože odmietajú toho druhého spoznať a konajú len v mantineloch tej "svojej" propagandy.
09.04.2018 - 20:10:19
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up