Ale ked ide riaden balik, tak sa nebojis nicoho, ani aut (treba mat v baliku aj nejakych dobrych bitkarov s kasermi) 8) .


Giro, to mas pravdu, s usmevom spominam ked sme mavali spolocny kazdonedelny trening, 10-12 ludi po dvoch za sebou, to byvali casi, proste respekt, urcite je to o inom ako ked ides sam.
24.03.2006 - 08:32:13
00
Tiež rád spomínam na leto keď sa nás čírou náhodou stretlo asi 15. a to si ani trúbiť nikto nedovolil.
Ja osobne jazdím XC lebo ak aj jazdím po ceste zdá sa mi to nezáživné.. v lese je to aj adrenalín a nie taký či ma náhodou nezrazí auto. pre mna je to pocit volnosti keď sa spustím dole kopcom a keď spoznávam každý výjazd niečo nové.Je to ako droga- ak to raz vyskušaš už sa toho nepustíš!
24.03.2006 - 11:35:49
00
no ja som teda skor taky blato slap nakolko som si aj kupil pred 1/2 rokom xc bike ale ked budem dospely a zarobim si mozno si kupim aj rozor bike v preklade ziletkovy bike . Ale neviem preco ja teda medzi nami taka rivalita ved obydva typi bikovanie su dobre a za to ze niekoho nebavy ten druhy typ nemusi toho druheho odsudzovat ved bikeri by mali drzat spolu ci nie? radsej nech sa postazuju na tych bniektorych bezohladnych soferov !! :x :? :roll: :? :o
24.03.2006 - 13:39:51
00
mliecko zareagujem na tvoju poslednu vyzvu. Dnes som sa bol previest (len tak) na zimaku v karlovke (Blava). Nechcem pouzivat neslusne slova na adresu blavackych soferov, takze radsej nic nenapisem, ale .... asi si radsej pojdem vymenit slipy. Taky strach jak dnes som nemal na ceste uz dobre dlho. Neviem preco si tu kazdy dilinko v tmavych okuliaroch a v striebornej fabii (alebo podobnom aute nizsej triedy) mysli ze je volajaky cavo a ostatni musia dodrziavat jeho pravidla. Zlata Zilina. A to som sa volakedy zastaval blavakov, ze oni robia machrov a bordel len mimo Bratislavy. Mat dnes pistol, tak uz asi sedim 8)
27.03.2006 - 18:16:47
00
zasa som pocul od mojho deda kona brata ze je existuje zakon ze ked je urcity pocet cestnych cyklistov na ceste e.g. styria potom sa mozu roztiahnut po celom pruhu a "funguju" ako normalne vozidlo na ceste...cize auta netrubia ale len obiehaju......CO JE NA TOM PRAVDA? :?: :idea:
27.03.2006 - 18:28:36
00
aj ja som o takom pocul...
27.03.2006 - 18:34:54
00
Len ci o tom pocul aj predbiehajuci magor v protismere.
27.03.2006 - 20:23:14
00
ja myslim ze to pravda nie je ak si prezres zákon o premávke na cestných komunikáciách tak tam sa jasne píše,že cyklisti smú jazdiť len jednotlivo za sebou. :P
takže stále platí nespoliehajte sa na vodičov áut ale na seba. :P
28.03.2006 - 13:26:41
00
ja by som sa na to tiez nespoliehal....aj ked bohvie ci sa vyhlaska nemenila abo co....ja osobne si dovolim ist vedla niekoho len ak je 1,5m siroka krajnica alebo na prazdnej ceste....ten pokec, co hodime pri jazde vedla seba mi za nejaku zrazku nestoji....ale mohli by nieco take vymysliet, ved ziletky su dost rychle, urcite rychlejsie ako nejaky traktor...
28.03.2006 - 13:35:45
00
Tu v okoli su po zime cesty v takom stave, ze aj zaryti cestari musia sadnut na MTB. Som zvedavy ako to budu riesit v Podbrezovskom klube. Este som ich na ceste nevidel.
28.03.2006 - 18:24:17
00
Ja som ich videl v Baška Vode... Trénovali usilovne. Ale už 25. 3. odchádzali.
01.04.2006 - 21:24:40
00
Ked ste tu ludia spominali rozbite cesty po zime, idem pojazdit a neviem ci som na polnej ceste alebo hlavnom tahu. Takze jazdim cestu alebo MTB? hm, asi je to jedno.
07.04.2006 - 04:11:18
00
mliecko zareagujem na tvoju poslednu vyzvu. Dnes som sa bol previest (len tak) na zimaku v karlovke (Blava). Nechcem pouzivat neslusne slova na adresu blavackych soferov, takze radsej nic nenapisem, ale .... asi si radsej pojdem vymenit slipy. Taky strach jak dnes som nemal na ceste uz dobre dlho. Neviem preco si tu kazdy dilinko v tmavych okuliaroch a v striebornej fabii (alebo podobnom aute nizsej triedy) mysli ze je volajaky cavo a ostatni musia dodrziavat jeho pravidla. Zlata Zilina. A to som sa volakedy zastaval blavakov, ze oni robia machrov a bordel len mimo Bratislavy. Mat dnes pistol, tak uz asi sedim 8)


zlata Zilina? vcera sme boli na kratuckom vyjazde a uz mam chut zalozit diskusiu vo forme rebricku o najagresivnejsieho a najbezohladnejsieho vodica (moj tajny typ je CITROEN C4 ZA-094AR)
10.04.2006 - 16:17:55
00
ten citroen mi je akysi povedomy. Minuly rok sme mali tiez konflikt s podobnym autom, len skoda ze nemam taku dobru pamat (ta SPZka sa mi tiez pozdava). Uznavam, aj doma je kopec k..ov, ale skuste dojst do Blavy. Tu diskusiu by si mohol zalozit, s prichodom tepla sa zase zacnu kopit konflikty.
10.04.2006 - 19:46:43
00
Ale chalani, co by sme robili, keby nas vsetci ignorovali, nikto by po nas nezatrubil, netko by na nas nekrical a neukazal nam fuckera. To by bola riadna nuda, o com by sme potom debatovali a na koho by sme potom nadavali. Nemali by sme potom na koho plut a oblievat ho vodou (na 98% percent to bol taky pan, co sedi za volantom autobusu). Ved to by som uz ani na kolo nechodil.

Inak, s kym mate horsie skusenosti? Soferi autobusov alebo kamionov?

Moj nazor: obaja su ... , ale co dokaze sofer autobusu (a hlavne v meste pred zastavkou), to si ziadny kamionista nedovoli...
10.04.2006 - 21:26:19
00
keyboard_arrow_up