Zdar
Mate niekto skusenosti z bezdusovými plastami na cestak resp Gravel / Endurence -- Podelte sa s nami.

Moj problem mam GT GRADE carbon 105 a pouzivam ho na dochadzanie do prace cca 40km denne obcas si spravim vylet po polnych, panelových cestách v okolí...
Na biku mam obute povodne CLEMENT STRADA USH 32 to je taky hibrid ktory moc nejde po ceste a navise sa mi zda ze tie ihlicky po bokoch vynasaju v zakrutách.
Pozeral som po niecom viac cestnom ale vyber je biedny a su to hlavne cestne specialy ako SchW PRO ONE pripadne niejake tie pireli... ale tie pravdepodobne toho v lahkom terene moc nevydrzia
a na druhu stranu gravel gumi ako schw G-ONE us su skor do terenu a teda na ceste budu asi dost lenive.

Cize potreboval by som poradit dobru TUBLESS pneu ktora je vykonna na ceste a zaroven toho dost znesie 28 as 38 mm sirka

sorry pisem na ŠTÚRA
14.04.2018 - 22:27:03
00
G-One Speed 30mm rozhodne nie su "skor do terenu"...
15.04.2018 - 13:18:02
00
vies mi aj nieco viac povedat o tych g-one kedze asi mas osobnu skusenost
17.04.2018 - 17:11:29
00
Ja jazdim G-One Allround 35mm, ktore maju terennejsi vzorok, a navyse ich pouzivam s dusami, takze co sa tyka bezdusoveho pouzitia, tak ti bohuzial neporadim. Skus si ale najst na nete testy spominaneho G-One Speed 30mm, vsetky hodnotenia su maximalne pozitivne, a vzorok na nich je fakt minimalisticky, vsetci recenzenti sa zhoduju ze na ceste to prakticky nema ziadny negativny dopad. Vid napriklad tu (napravo su 30mm Speed, v strede 40mm Allround a vlavo 2,35" Speed):

https://www.bikerumor.com/wp-content/uploads/2016/10/2017-Schwalbe-G-One-low-profile-gravel-sand-tires02.jpg
17.04.2018 - 18:24:48
00
keyboard_arrow_up