dnes som toho uz popisal dost a uz sa aj citim previnilo, ale neda mi nenapisat ti, ze ta beriem za slovo :wink: ale vzhladom na rozdiel v nasich prepravnych rychlostiach, definovanych nasimi rozdielnymi strojmi, to nevidim realne :)
22.03.2006 - 22:29:53
00
Ejha, to som necakal. Len aby si nebol sklamany z mojej prepravnej rychlosti :wink: Uz som stretol vselijakych bikerov a zopar krat som bol rad ked uz konecne odbocili :) Naslapaneho bikera na dobrom stroji, z haku len tak lahko neutrhnes :!: Kopce radsej nejdem spominat :oops:
22.03.2006 - 22:40:44
00
njn...su vselijaki chrti....ale k tym ja tak skoro nebudem patrit :) .....no ale naspat k teme, chcem pocut tie najzakernejsie praktiky ake pouzivate a spoznat vase prehnile umysly :D :twisted: tak sem s nimi....
22.03.2006 - 22:47:28
00
Slapat slapat slapat, prinajlepsom rychlejsie a odhodlanejsie ako ten za tebou, potom to pojde. :lol:
22.03.2006 - 22:51:26
00
Giro, teraz si ma potesil tym cosi napisal o tom "osocovani" inych "druhov" schvalne to napisem takto: ludi, ktori sa prepravuju na bicykloch. Tie to nechapem. Ani clenenie na cyklistov a cykloturistov sa mi moc nepaci. A v podstata nemam rad ani slovo chrt. A napr. mam ja cestaka a ked mam chut alebo ako teraz je stale blato, tak si radsej vyjdem s nim na cestu ako sediet doma a vtedy nevyzeram ako biker, aj ked nim som.

A k teme by som dodal to, ze sa rad zveziem v zavese, ked je silny vietor, ale solidarne, na striedacku, inak za normalnych podmienok predbehnem, ak idem rychlejsie a ked sa za mna niekto zavesi a udrzi sa, tak ho taham, v pohode.
23.03.2006 - 08:26:09
00
zavisi od unavenosti momentalnej chuti nahanat sa a od "vyzbroje a vystroju" dotycnej osoby. (plati pre Bratislavsku hradzu)
inak ak mam na to aby som sa striedal tak ano. ak iba ledva visim v haku tak samozrejme nie (ak idem so spolubikermi)
23.03.2006 - 12:58:11
00
nemyslite si ze to co sa tu pise je dobra blbost podla mna sa da jazda v haku vyuzit len pri razor bikoch aj pri xc ale to by musel fukat 100m/s protivietor aby si to vyuzil inak nevidim v tom vyznam na xc sa az tak rychlo do kopca predsa nejde a dolu kopcom sa asi v tesnej blizkosti nejazdi to by bol dobry risk zjazdovat jeden a hned druhy za nim no srnada o com sa tu bavyme este zacnite testovat aerodinamiku jak na formuli 1 a to vam mozno pomoze o 0,2 sekundy na kilometer . neberte moje slova vazne ale myslim ze tato diskusia jazda v haku na xc je dobra blbost iba v silnom protivetre
26.03.2006 - 14:33:24
00
mliecko kolko mas najazdene? :wink: si nikdy neslapal v partii?.... jasne ze to ma vyznam, na sirsich plastoch mozno este vacsi vyznam ako na ziletkach....je velky rozdiel slapat po rovine alebo do mierneho kopca v haku a slapat sam, o protivetre ani nehovoriac...(dole kopcom a hore riadnym kopcom ani ziletkari v haku velmi nejazdia, si myslim)....ved ani na xc biku nie je problem dat na rovinke tych 35kmh a tam uz je odpor vzduchu citit :)
26.03.2006 - 14:42:46
00
to je jsane ze sa da ale kolko vydrzis ist po rovnine na xc biku s plastom 2,3 35KM/h 1,2mozno3alebo 4 km ale viac asi tazko ak niesi volaky good makac :twisted:
26.03.2006 - 16:56:54
00
no a prave o tom je to jazdenie v haku, ze jeden mozno vydrzi pri tej rychlosti par kilometrov, ale potom sa prestrieda a taha dalsi a tak dalej a tak dalej a stale slapes napr. tych 35kmh....
26.03.2006 - 18:31:27
00
My ziletkari sa snazime aj hore kopcom jazdit v haku. Ked idem s kamosmi, tak tym nerobi problem ist hore priemernym kopcom 25-30 km/h. Takze aj vtedy ten hak dost pomaha. Ale este vacsiu ulohu tu zohrava psychicky faktor. Ked nohy nestacia, aspon mysel upreta na chrbat kolegu ta taha hore kopcom. A na ziletkach jazdievame aj dole kopcom v haku, tak sa jazdi na maximalku :wink: Ale verim ze v lese je to ine.
26.03.2006 - 18:48:31
00
giro dik za objasnenie :) ...ja cerpam len z filmov a tak :) a tam sa v alpskych stupaniach trapi vacsinou kazdy sam a dole kopcom by som sa ja osbone bal ist v haku, ak by to predomnou nebol fakt spolahlivy kamos ....keby zabrzdil trosku tak neviem neviem...
26.03.2006 - 19:15:03
00
My ziletkari sa snazime aj hore kopcom jazdit v haku. Ked idem s kamosmi, tak tym nerobi problem ist hore priemernym kopcom 25-30 km/h. Takze aj vtedy ten hak dost pomaha. Ale este vacsiu ulohu tu zohrava psychicky faktor. Ked nohy nestacia, aspon mysel upreta na chrbat kolegu ta taha hore kopcom. A na ziletkach jazdievame aj dole kopcom v haku, tak sa jazdi na maximalku :wink: Ale verim ze v lese je to ine.


V tom je to podstatne. My chodime do lesa nie kvoli tomu aby sme pozerali kolegovi na chrbat. Tym nepopieram povaby ziletiek, len ich nevidim.
26.03.2006 - 20:40:08
00
no v lese dole kopcom je trocha problem s odlietavajucimi konarmi, kamenmi a tak... a je tam vacsie riziko padu ako na ceste.. ale inak jazda v haku je ok.. na betonke je to fakt o dost lepsie ak sa striedate, da sa v poho oddychnut a zachvilu tahat znova...
26.03.2006 - 21:40:25
00
2bobo v telke ukazuju v alpskych stupaniach len prvych 5 frajerov, ktori sa tiez snazia ist pokope (kvoli taktike) a rozdavaju si to na poslednom kilometri. Preteky su ja tak nieco ine ako trening. Este si nevidel ako hore kopcom discovery team strieda pred armstrongom? Mi nevravte, ze ked idete na volajakom maratone a hore kopcom zbadas nejakeho supera, tak nejdes na krv, len aby si za nim vydrzal. :shock:
26.03.2006 - 23:23:51
00
keyboard_arrow_up