24h SLOVAKIA RING cycling race

27.06.2018 - 28.06.2018
Preteky jednotlivcov
Orechová Potôň (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Veľká gratulácia k striebru. A po tejto fotke mi je ešte jasnejšie, prečo sa volodaj tak ochotne nechal ukecať na jazdenie dokola :-P
28.06.2018 - 17:41:32
03
Finále od čiary. Odporúčam najvyššie rozlíšenie.

28.06.2018 - 18:12:58
00
martinapb napísal:
Prišli, vyskúšali, zhodnotili, že v noci to nemá v tom daždi zmysel, ale užili sme si to aj tak, parádna akcia a na rok už to bude lepšie!

Tak na budúci rok si budete musieť natrénovať jazdu v daždi. Podľa možnosti v noci. Minulý rok bola tiež v noci riadna lejavica...
28.06.2018 - 21:16:38
02
Keby bolo teplo a pršalo, nevadilo by to, ale v tom vetre a v 10°C na to nemal nikto náladu, kedže by sme sa potom nemali do čoho prezliecť a ani kde vysušiť. Mali sme čo robiť, aby nám stan neodfúklo na trať :-D
Ale videli sme ako to prebieha, nabudúce už budeme vedieť a patrične sa na to prichystáme ;-)
28.06.2018 - 21:21:11
08
Veľká gratulácia a obrovská poklona teamom na predných priečkach. Bola to moja prvá skúsenosť s pretekaním na cestnom bicykli a zdalo sa mi to náročnejšie ako 24 hodinovky na MTB, ktoré som šiel v minulosti. Zachytávať nástupy v skupine človeka dosť vyšťavuje a zase bojovať sám proti vetru na tej rovine je tiež poriadne náročné. Bola radosť pozerať sa na vedúcu skupinu ako celý čas valili a držali tempo 24 hodín. Tak isto obrovská poklona jednotlivcom, neviem si predstaviť toľko tam krúžiť. Fakt zaujímavá skúsenosť, a plný dojmom ešte uvažujem či budúci rok chcem ísť alebo nie :D
29.06.2018 - 09:19:34
08
Dáš to!!!
29.06.2018 - 10:37:07
00
Hosť napísal:
Veľká gratulácia a obrovská poklona teamom na predných priečkach. Bola to moja prvá skúsenosť s pretekaním na cestnom bicykli a zdalo sa mi to náročnejšie ako 24 hodinovky na MTB, ktoré som šiel v minulosti. Zachytávať nástupy v skupine človeka dosť vyšťavuje a zase bojovať sám proti vetru na tej rovine je tiež poriadne náročné. Bola radosť pozerať sa na vedúcu skupinu ako celý čas valili a držali tempo 24 hodín. Tak isto obrovská poklona jednotlivcom, neviem si predstaviť toľko tam krúžiť. Fakt zaujímavá skúsenosť, a plný dojmom ešte uvažujem či budúci rok chcem ísť alebo nie :D


Súhlasím, že to bolo náročnejšie ako MTB, ale musel som ísť závodiť na cestu aby sa mi konečne podarilo 1. miesto ;) Krúženie na tak krátkom okruhu bolo fakt o hubu, zaujímavejší by bol okruh kde by boli priemerné časy tak 30minut, nejaký ten kopček... takto veľa záležalo na taktike, šťastí a perfektnej podpore ;)
29.06.2018 - 13:20:04
03
keyboard_arrow_up