a k tomu 6 kav
03.07.2018 - 12:04:32
00
a sprejík samozrejme, ale len trošku :-)
03.07.2018 - 13:05:48
00
som precital 6 krav :)
ale no nechajte ho uz. ci mal 2 mg dakej gebuziny v moci alebo 1.98 je fakt jedno. to co predvadzal na gire stalo za to a ked dokazal hento bez toho ze by mu daco nasli (predpokladam ze urcite o etape mu brali vzorky) tak nejake lieky proti astme mu nijak vyrazne nepomozu
03.07.2018 - 13:10:13
06
Landisovi tiez nenasli to co bral pred tou jeho pamatnou etapou ale chytili ho na nieco ine... to len tak mimochodom ;-)
03.07.2018 - 13:29:43
01
no ved ked nenajdu tak je to v pohode ne? :) nemalo by sa to riesit 150 rokov dozadu, to jak keby teraz dakto riesil ze ci som mal tahak na pisomke v 3tej triede a chcel menit na zaklade toho historiu...
03.07.2018 - 13:32:42
03
A mal si ? :lol: :rofl:
03.07.2018 - 13:59:04
00
jasne ze mal a nik ma nechytil, cize vsetko ok :)
03.07.2018 - 14:26:35
01
Tak pre istotu radšej nikde nekandiduj lebo už si v záznamoch. :rofl:
03.07.2018 - 14:34:23
00
Armstrong bol taktiez testovany ked mal prime time - a kedy sa veci prevalili? Az ked mal po kariere. A ako sa lahko brali dresy nehladiac na to, ze to bolo po funuse.
Dufam, ze budu dost velke tlaky na UCI aby konkretizovali cim ich presvedcil Froome / Sky aby dokazal nevinu a porovnat to s Ullissi-m, ktory sa neobhajil. Resp. preco je teraz vnimany Salbutamol ako OK latka a pred par rokmi zan veselo padali relativne prisne tresty. Tym, ze taketo informacie utajuju iba robia zbytocne dusno.
03.07.2018 - 16:30:53
01
Froome bol jednoducho nasypaný mal výrazne prekročené povolené hranice iní dostali za rovnaké prešlapy tvrdé tresty bez diskusie.neviem čo sa stále rieši.Je to už len politika kde si sky kupuje všetko a všetkých.Keď sa jednalo svojho času o L.A. tak všetci v pelotóne vrieskali a teraz všetci držia hubu....prečo asi.
03.07.2018 - 16:36:56
02
Vsetci su tam nasypany vratane sagana, nechapem co vas to tak stale prekvapuje, v kazdom vcholovom sporte sa sype. Chcete snad kukat tri tyzdne na lemry s priemerkou 30kmh ? to nikoho nezaujima a nezarobi to ziadne prachy, kazdy chce vidiet stroje, obludy, nadludi co idu cez bolest az do zlyhania, co letia hore pyrenejami 25kmh
03.07.2018 - 16:51:13
02
orvaq napísal:
Armstrong bol taktiez testovany ked mal prime time - a kedy sa veci prevalili? Az ked mal po kariere. A ako sa lahko brali dresy nehladiac na to, ze to bolo po funuse.
Dufam, ze budu dost velke tlaky na UCI aby konkretizovali cim ich presvedcil Froome / Sky aby dokazal nevinu a porovnat to s Ullissi-m, ktory sa neobhajil. Resp. preco je teraz vnimany Salbutamol ako OK latka a pred par rokmi zan veselo padali relativne prisne tresty. Tym, ze taketo informacie utajuju iba robia zbytocne dusno.

Ak som to spravne cital, tak UCI rozhodla na zaklade odporucania WADA, ktora cely ten pripad skumala.

Nechcem nejak riesit ci Froome dopoval alebo nie, ale je mi velmi divne, ze by to riskovali tym, ze mu daju latku, ktora je velmi lahko zistitelna v moci (a to si mohli byt isty ze ho testovat budu) a ma len maly, ak vobec nejaky, ucinok na vykonnost ... ze by sa len spoliehali na to, ze to ma ako povolene liecivo, tak ze mu to prejde?
proste to nedava zmysel
03.07.2018 - 16:52:14
00
gwixt napísal:
Ak som to spravne cital, tak UCI rozhodla na zaklade odporucania WADA, ktora cely ten pripad skumala.

Nechcem nejak riesit ci Froome dopoval alebo nie, ale je mi velmi divne, ze by to riskovali tym, ze mu daju latku, ktora je velmi lahko zistitelna v moci (a to si mohli byt isty ze ho testovat budu) a ma len maly, ak vobec nejaky, ucinok na vykonnost ... ze by sa len spoliehali na to, ze to ma ako povolene liecivo, tak ze mu to prejde?
proste to nedava zmysel


Znovu sa vratim k tomu Landisovi - jemu nasli steroidy, ktore by mu nijako nepomohli pocas pretekov. Aj sam priznal, ze ich vobec nebral pocas pretekov. Supol si vlastnu krvnu infuziu a zrazu v dalsej etape vyrazil ako drak. Akurat ze ked si tu krv odkladal pocas treningu na horsie casy tak zabudol na tie steroidy a na tom ho chytili. A neviem teda ci by mala zmysel debata o tom, ze vsak mu ta latka nemala ako pomoct tak mu tu vyhru nechajme.
03.07.2018 - 17:00:38
00
Robio napísal:
Vsetci su tam nasypany vratane sagana, nechapem co vas to tak stale prekvapuje, v kazdom vcholovom sporte sa sype. Chcete snad kukat tri tyzdne na lemry s priemerkou 30kmh ? to nikoho nezaujima a nezarobi to ziadne prachy, kazdy chce vidiet stroje, obludy, nadludi co idu cez bolest az do zlyhania, co letia hore pyrenejami 25kmh



Máš nejaký dôkaz proti Saganovi, ktorého tím je mimochodom člen MPCC?
03.07.2018 - 17:04:14
00
musí *****, chlapci, na kompletku musí ***** :D
03.07.2018 - 17:51:34
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up