https://www.youtube.com/watch?v=RH6naRedhP8
Cyklopeklíčko v Mexiko city. Babenka ide ako cirkulárka. :-)
02.07.2018 - 19:57:35
04
terry ma pekne videjka pozeram na telke pravidelne :muscle:
02.07.2018 - 20:31:10
00
RoughCut a HotLine su asi videa zaradovane do sutaze o Darwin Awards. Za to prechadzanie cez cervenu a kluckovanie pomedzi chodcov na priechode pre chodcov by si zasluzili skoncit pod kolesami nejakeho tahaca.
02.07.2018 - 20:50:12
01
Zenska na to ze hentak jazdi a ma len singlespeed bez prednej brzdy tak neviem ci to je na poklonu alebo na zaplakanie.
02.07.2018 - 21:03:15
00
Vcera 2 krizovatky za sebou, 2x mi nedali prednost. Jeden sa nastastie spamatal, lebo inak by ma nabral z boku a to by som uz asi sem nepisal. Druhy pripad, klasicke "stihnem to, ved ten cyklista ide pomaly" Holt, teta to nestihla.
03.07.2018 - 10:12:43
00
toto je snad jasne davno, a ovela mensiu sancu voci nim mame aj my cyklisti. Smutne ze ich je na cestach stale viac a viac
https://auto.sme.sk/c/20862646/suv-zabijaju-ludi-chodec-ma-pri-zrazke-mensiu-sancu-ze-prezije.html?ref=trz
03.07.2018 - 14:56:06
00
Ved je tam graf ktory ukazuje ze sa znizuje pocet usmrtenych chodcov, aj pisu ze NYC znizil smrtelne nehody na polovicu. To ze stupa pocet mrtvych pri SUV je zapricinene podla mna preto ze je vacsi pocet suv aut na ceste ako inokedy. keby to boli kabriolety tak bude titulka ze kabriolety zabijaju ? Sme pls.
03.07.2018 - 15:00:43
02
aha, takze najprv som si myslel ze som sa pomylil, ale v skutocnosti som to napisal spravne a je to naozaj tak
03.07.2018 - 15:14:19
00
toto forum a tie vase averzie :D
03.07.2018 - 16:27:39
00
Robio napísal:
toto forum a tie vase averzie :D

Ventil na emócie 😅😏
03.07.2018 - 17:06:57
00
Náhodou, toto fórum mi dosť pomohlo pri pochopení niektorých sociologických hlavolamov. Už sa dlho zaoberám tým, ako vlastne mohol vzniknúť taký čudný fenomén, že toľko ľudí uverilo, že oni sú Übermenschovia, že to dotiahli až ku kynoženiu jednej rasy; kde boli slušní ľudia, že sa nepostavili na odpor?, atď. Ale keď sa pozerám do tohto fóra, kde toľko ľudí prejavuje komplex nadradenosti len preto, že oni tlačia vlastnou silou do pedálov a ich úhlavní nepriatelia sú tí, čo tlačia na plynový pedál, ba čo horšie – jazdia na veľkých dieselových SUV, ach tá podradná rasa určená na opovrhnutie (tvrdé jadro by povedalo – vyhubenie/Endlösung)... No a tá nadradenosť a opovrhovanie, to vyhraňovanie sa voči tým odlišným, rozumej, e-bajkerom, ktorí môžu za všetky budúce zákazy voči pravoverným mountajnbajkerom, ktorí jediní majú právo na existenciu a svišťanie vetra v prilbe, keď míňajú vyjavených chodcov, ktorých hnev je len nejakou psychickou poruchou, komplexom a latentnou závisťou.

Ako vravím, toto fórum je fantastické laboratórium, malý model veľkého sveta, kadečo sa tu dá vidieť a pochopiť...
03.07.2018 - 20:31:05
016
Pali pekne si to popisal, paci sa mi to
03.07.2018 - 21:36:15
00
Dnes som siel bikom z Kramarov (Limbova) po Mlynskej doline vedla zoo smerom na most lafranconi, tam ma autobusar (cislo 37) vytrubil, na krizovatke som sa ho snazil opytat aky ma problem. Gestikuloval mi, ze na tej ceste nemam co robit a mam ist po chodniku...
Chcem sa vas spytat, co tam jazdite, je tam zakaz jazdy na bicykli? Nieco som nepostrehol?
03.07.2018 - 22:07:52
00
Ak sa memylim, tak ten chodnik vedla protihlukovej bariery je ofiko cyklotrasa (cesticka pre cyklistov pre hnidopichov), takze Ti chcel naznacit, ze si mal ist po nej. Btw. to je naozaj jedno z mala miest, kde ma zmysel ist po tom chodniku a nie po ceste, kedze sa tam pesi v podstate nevyskytuju.
03.07.2018 - 22:14:03
00
Johny2 napísal:
Dnes som siel bikom z Kramarov (Limbova) po Mlynskej doline vedla zoo smerom na most lafranconi, tam ma autobusar (cislo 37) vytrubil, na krizovatke som sa ho snazil opytat aky ma problem. Gestikuloval mi, ze na tej ceste nemam co robit a mam ist po chodniku...
Chcem sa vas spytat, co tam jazdite, je tam zakaz jazdy na bicykli? Nieco som nepostrehol?

Nie je tam zakaz a nemusis tadial(chodnik) chodit nakolko na SK to nie je povinne. Na cestaku tadial idem vzdy a na MTB obcas ked idem rychlo. Niektori vodici MHD maju len poruchu v hlave lebo ta asi musel obehnut a on musel pohnut rucickou na volante a to je straaaasne namahave.
03.07.2018 - 22:20:04
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up