roman: nikdy som sa nejak detailne nezaujimal o systemy pruzenia, ale toto som si precital rad. Vdaka.
26.03.2008 - 11:59:05
00
sú ... až na niektoré detaily, ktoré sa z letákov nedozvieš.
napríklad Talas RLC nastavenie Low speed v skutočnosti nastavuješ jemne highspeed (prišrcuješ lock). Celé to začalo mojim podozrením (11/2007), kde pri nastavení maxima Low som mal dojem aj ovplivnenia High, kde sa vidle nechcelo do zdvihu. Mlok to vtedy skúsil a potvrdil.
Potom to Milan rozobral a až po rozobratí tlmiča RLC sa to definitivne potvrdilo a nakolko mám aj ja RLC tak po rozobratí to viem potvrdiť. Toto sa napríklad z letáku nedozvieš.
Ale toto sem napatrí ....


Suhlasim, a hlavne je dobre, ze sa mu to chce a ze to vie napisat..
26.03.2008 - 12:03:23
00
Suhlasim, a hlavne je dobre, ze sa mu to chce a ze to vie napisat..

inak ho nechápem ... :roll: na akúkolvek nevinnú otázku vie napísať neuveritelne vela podrobností a na 99% pravdivých. Chcel by som mať jeho hlavu, ale písať by sa mi aj tak nechcelo. :roll:
26.03.2008 - 12:16:06
00
LP zozenes aj za 45 cize potom ten Giant je za 48 000 ?


Lapierre, kde zoženieš LP za 45 000?
26.03.2008 - 12:23:18
00
inak ho nechápem ... :roll: na akúkolvek nevinnú otázku vie napísať neuveritelne vela podrobností a na 99% pravdivých. Chcel by som mať jeho hlavu, ale písať by sa mi aj tak nechcelo. :roll:


Asi ma vela prace;)
26.03.2008 - 12:34:28
00

Lapierre, kde zoženieš LP za 45 000?

http://www.suncycle.sk/
klikni na cenove akcie
26.03.2008 - 14:43:47
00
Ťah reťaze sposobuje blokáciu pruženia? A ja som si vždy myslel, že preto sa vymýšlajú iné systémy ako jednočap a dávajú sa na tlmiče "inteligentné systémy" aby zabránili pohupovaniu pri šlapaní. Čo je logickejšie?
Závislosť od zadnej brzdy je už zase iná vec, tú sem nebudem ťahať

no zadne pruzenie sa da spravit inteligente dvoma sposobmi bud pouzijes system ktory sam o sebe je trochu hojdavejsi a das inteligentny tlmic alebo pouzijes system pruzenia taky ktory sam o sebe ma lepsiu odozvu na slapanie a tlmic tam staci obycajny aj bez propedalu .. podla mna je robena takto vacsina virtualnych stvorcapov na tie klasicke treba zvacsa nejaky ten propedal .. ale samozrejme toto je odst individualne a zalezi to od zameru vyrobcu bikov .. tato tema je vsak na dlho
no ked si pozres aj testy bikov a porovnanie vzdy maju lepsiu odozvu na slapanie virtualne stvorcapy ako klasice

a k tym miesaniam jednocapov zo stvorcapmi trochu som sa sekol je to u jednocapov .. ked mas vyssie stred otaccania retaz vlastne pritahuje viac zadnu stavbu myslim ze Santa Cruz Superlight bol kedysi vo Vele test a tam to bolo spomenute
26.03.2008 - 17:41:13
00
suhlasim,ked som mal Stumpjumpra 2007(velmi hojdavy ram) tak tam propedal,popripade "brain" bol nutnostou,teraz na Reigne propedal vobec nepouzivam.Teraz SJ 2008 uz su myslim 4-capy a aj tak pouzivaju ten ich "brain".
26.03.2008 - 17:58:26
00
suhlasim,ked som mal Stumpjumpra 2007(velmi hojdavy ram) tak tam propedal,popripade "brain" bol nutnostou,teraz na Reigne propedal vobec nepouzivam.Teraz SJ 2008 uz su myslim 4-capy a aj tak pouzivaju ten ich "brain".

no Reign je virtualny stvorcap a Stumpjumper je klasicky stvorcap tam bude pes zakopany
26.03.2008 - 18:02:35
00
keyboard_arrow_up