Fico vyriešil rozdielnu nutellu a rybie prsty, porieši aj ceny v CRC :D
21.02.2018 - 10:11:04
05
Je to jednoduché. Francúzi sa nedajú odrbavat ako mi :o) To iste je to aj v niektorých obchodných reťazcoch na Slovensku. Cena pre "chudobneho" Nemca je nižšia ako pre "bohateho" Slováka. Keď sme blbí kupujeme :o)
22.02.2018 - 17:29:09
00
Posledný krát som objednal od týchto hajzlov šmelinárskych...
Po 10-tich dňoch od objednávky mi prišlo len: ,,The following items on order CRC4034861249 have been CANCELLED and REFUNDED´´
A to už mi urobili asi tretí krát. Tento shop jednoznačne neodporúčam a to nakupujem z rôznych EN obchodov už zopár rokov.
17.07.2018 - 10:55:35
00
nikdy sa ti v slovenskom eshope nestalo nieco podobne ? a neries jednu vec vo viacerych (naozaj neviem ake 'i' sa tam pise) vlaknach ...
17.07.2018 - 11:23:06
00
V SK ehope? Nikdy? V nemeckom? Tiež nie? V inom anglickom? Nie, nikdy.
Za posledné roky mám naozaj kvantum objednávok zo všetkých známejších cyklo eshopov, ale to čo robí CRC v posledom čase ma šokuje.

A chcel som na nich upozorniť nech sa ľudia tiež neoklamú, ak si admin a tak veľmi ti to prekáža, zmaž to.
17.07.2018 - 11:50:42
00
neprekaza - len mne sa to stalo aj v inych obchodoch ako chrc, tak som nechcel, aby si zovseobecnoval ...
aby som bol konkretny, tak wiggle a b-d ...
17.07.2018 - 12:32:21
00
Pozri recenzie na trustpilote, Chain na to poslednú dobu evidentne ser.. Ja práveže konkretizujem, nezovšeobecňujem. Skrátka CRC katastrofa, ostatné anglické aj nemecké eshopy na 1* Slovenské rovnako v pohode.
17.07.2018 - 12:40:26
00
Ja mam z CRC dobre skusenosti, okrem tej poslednej, vtedy mi poslali zlu vidlu. Komunikacia bola vyborna a prachy vratili a to rychlo. A este vybavili pick up, nic som nemusel riesit, len odovzdat zabaleny tovar.
Nemyslim, si ze to je zly shop. Ale ocividne nezvladaju vypredaje a narast objednavok, najme po akvizicii. To, ze ked ostava len par kusov a nakoniec na teba nevyjde, pochopim, obcas sa stane. To, ze poslu zly kus sa sice tiez moze obcas stat, ale nemalo by sa. Mali by to lepsie kontrolovat. Vzhladom na casto chybne popisy tovaru, ktore nesedia s tym co je na obrazku ci v nazve tovaru, tak nie som prekvapeny. Tovar urcite neposiela cyclo nadsenec a ocividne v tom maju bordel.
Ked mas take zle skusenosti, kludne nakupuj inde, nastastie je vela dalsich obchodov, ktore su spolahlive. Ja na CRC nezanevriem (teda zatial) ale nakupovat super lacny tovar, kde je len par kusov uz nebudem.
No v tvojom pripade by som im napisal na ich customer service staznost a popisal vsetky chybne objednavky. Nech maju spatnu vazbu. A mozno ti daju kupon na zlavu. A rovnako im dal rezenciu na trust pilot ci niekde inde, nech sa spamataju.
17.07.2018 - 15:16:23
00
KinDo napísal:
neprekaza - len mne sa to stalo aj v inych obchodoch ako chrc, tak som nechcel, aby si zovseobecnoval ...
aby som bol konkretny, tak wiggle a b-d ...


CRC nejaky ten rok dozadu kupil wiggle, tak asi rozsiruju tie svoje praktiky aj tam :lol:
17.07.2018 - 15:38:23
00
Filip80 napísal:
Ja mam z CRC dobre skusenosti, okrem tej poslednej, vtedy mi poslali zlu vidlu. Komunikacia bola vyborna a prachy vratili a to rychlo. A este vybavili pick up, nic som nemusel riesit, len odovzdat zabaleny tovar.
Nemyslim, si ze to je zly shop. Ale ocividne nezvladaju vypredaje a narast objednavok, najme po akvizicii. To, ze ked ostava len par kusov a nakoniec na teba nevyjde, pochopim, obcas sa stane. To, ze poslu zly kus sa sice tiez moze obcas stat, ale nemalo by sa. Mali by to lepsie kontrolovat. Vzhladom na casto chybne popisy tovaru, ktore nesedia s tym co je na obrazku ci v nazve tovaru, tak nie som prekvapeny. Tovar urcite neposiela cyclo nadsenec a ocividne v tom maju bordel.
Ked mas take zle skusenosti, kludne nakupuj inde, nastastie je vela dalsich obchodov, ktore su spolahlive. Ja na CRC nezanevriem (teda zatial) ale nakupovat super lacny tovar, kde je len par kusov uz nebudem.
No v tvojom pripade by som im napisal na ich customer service staznost a popisal vsetky chybne objednavky. Nech maju spatnu vazbu. A mozno ti daju kupon na zlavu. A rovnako im dal rezenciu na trust pilot ci niekde inde, nech sa spamataju.


Tiež by som pochopil že na mňa nevyjde tovar, keď majú len pár kusov...ale stornovať mi takýmto spôsobom skoro každú druhú objednávku(keď kusy boli podľa stránky skladom), to by bolo moc aj na treťotriedny eshop z Horného Výplachu. Pritom na posledný tovar som už čakal dosť dlhý čas(za tú dobu som mohol kúpiť inde) a zrazu dnes mail že storno...bez objasnenia dôvodu.
Možno uprednostnili pred mojou objednávkou zákazníka z UK, to už môžem len konšpirovať. Každopádne stať sa to raz, ok, ale toto už neberiem. Zamenený tovar je u nich už bežný jav. Netvrdím že to robia náročky, ale mať takýto očividne nekvalifikovaný a poddimenzovaný staff...no neva, kto che kam...

S ich zákazníckym servisom nemá význam strácať čas, to je ako rapkáčik s naučenými frázami a na trustpilote im samozrejme odkaz nechám.
17.07.2018 - 15:59:55
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:43:44, celkovo upravené 1 krát.

09.11.2018 - 22:28:36
00
Hmm.. x krát objednané, vždy super .... najnovšie otázka na customer servis lebo moja otázka bola mimo FAQ a odpoved za pár hodín ...
09.11.2018 - 23:08:40
00
IDVert3X Na ich stranke je formular na vratenie tovaru, stiahni si to a vypln a priloz do krabice. Na zaklade toho papiera ti budu vracat peniaze.
Zial instrukcie na stranke su stupidne, lebo sice pisu, ze ich mas najprv kontaktovat a oni vsetko vybavia, no ten formular ti vobec nedaju. A nikde nie je, dokym si nevyklikas jednu z moznosti, pricom ak vracias nieco kvoli ich chybe, ani jedna z ponukanych monosti nie je spravna. :-) Takze vyber hocico, ja som dal return from Slovakia a ze to poslem na vlastne naklady. Cele zle. :-)
09.11.2018 - 23:33:46
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 19:43:11, celkovo upravené 1 krát.

09.11.2018 - 23:46:40
00
Hosť napísal:
Posledný krát som objednal od týchto hajzlov šmelinárskych...
Po 10-tich dňoch od objednávky mi prišlo len: ,,The following items on order CRC4034861249 have been CANCELLED and REFUNDED´´
A to už mi urobili asi tretí krát. Tento shop jednoznačne neodporúčam a to nakupujem z rôznych EN obchodov už zopár rokov.


Mozno si sa dostal do karmickeho procesu a jenTi naznacovane ze uz mas dost bikov, dost vercajchu, neries nic nove a len jazdi a uzivaj si to 😉
10.11.2018 - 07:30:41
03
keyboard_arrow_up