Silva a bola by to nahoda hned rovnako pri oboch ?
18.01.2017 - 15:31:20
00
Kludne, myslis ze mas dve zle retaze ? Male prevodniky sa zjazduju pomerne rychlo ak jazdis v terene. Ja ich ,menim castejsie nez velky.
Ak na velkom nie je problem, je to jedina odpoved.Maly prevodnik ti mozem pozicat na vyskusanie, je sice 9spèed ale na vyskusanie to nemoze vadit.
Ak chces napis mi SS
Mozno aj nejaky 10speed by sa nasiel
18.01.2017 - 16:35:27
01
sú to na 100% opotrebené-otlačené zuby na malých prevodníkoch-po nasadení novej reťaze,ktorá je o dosť kratšia ako stará vyťahaná,sa tá nová reťaz pri zábere akoby namotávala-nedokáže zbehnúť dole z prevodníka,ak to nerobí príliš,stačí pojazdiť,po cca 200 km sa tá nová reťaz jemne natiahne a bude to o.k. (ak by sú ale tie malé prevodníky opotrebené príliš,hrozí vytiahnutie reťaze až hore,vie to urvať prehadzovačku-dá sa to poriešiť aj tak,že sa tie háčiky na prevodníkoch zrovnajú pilníkom)
18.01.2017 - 19:01:47
02
Dano5 , Silva klobuk dolu, ano bol to maly prevodnik . Vdaka . No co uz skusenosti su skusenosti
18.01.2017 - 19:48:02
01
Tiež jedna do tejto temy.Je to problem aj u na od prvej vymeny retaze. Mam SRAM GX 1x11. Vzdy ked nahodim novu retaz tak to v kopcoch vrieska a postupne ako jazdim,tak po zopar tisic vyskovych metrov retaz stichne. Ale nikdy nie upne. A potom pride cas vymenit retaz a historia sa opakuje. Pride mi to sialene. Teraz som nahodil 4. reťaz a do kopca idem ako crosova motorka :) Kym funguje kazeta a prevodnik ako ma,tak neriesim. Len ma ten zvuk obcas rozculuje.
20.07.2018 - 12:16:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty / Reťaze)
keyboard_arrow_up