Ahojte,

máte niekto skúsenosti so spomínanými lokalitami Jamnica/Petzen? Chcel by som tam ísť v termíne 02.08. - 05.08. ta k zháňam všetky dostupné informácie. Viem, že sa tam išlo predposledné kolo EWS a taktiež o najdlhšom flowtraily v Petzene, skôr ma teda zaujímajú osobné skúsenosti a prípadné odporúčania niekoho kto tam bol resp. sa chystá a má niečo naštudované :)

http://www.bikenomad.com/en/main/index.php

Vopred díky.

Prílohy:

Jamnica5.jpg
Jamnica5.jpg 393.79 KiB thumb_up0thumb_down

25.07.2018 - 09:20:43
00
starky na jamnicu sa kludne vykasli... sice to vyzera ze trailov je vela ale ten kopec ma prevysenie mozno 100 metrov... kazdy trail ides dole tak 2 minuty.... kebyze to mas 10km od domu tak mozno sa to oplati, ale ked ides taku dialku, myslim ze si vies vybrat aj lepsie destinacie.... jamnica je fakt len taky dedinsky pokus o trailove centrum.... v petzene sme neboli lebo bol zavrety, ale je to v podstate len 1 flowtrail, a trailbusters o tom pisali ze celkom nuda
28.07.2018 - 08:41:46
00
Nazdar, diky za info aj ked nie prilis povzbudive :) Idem na styri dni a mam to naplanovane tak, ze vzdy jeden den stravim na jednom mieste. Jamnica a Petzen snad budu stat kazde za jeden den. Som dohodnuty aj s miestnymi tak mozno nieco poukazuju. Dalej chcem ist na www.ridgelinetrail.si a posledny den Ruše kde su tiez nejake trailiky. Kazdopadne napisem ked sa vratim ako bolo :)
29.07.2018 - 08:03:27
00
keyboard_arrow_up