jojin napísal:
Sesulak zatial sa to deje kazdych 15 minut...

je to stvrt, pol, tristvrte a cela, alebo "nahodne" ?

riesi sa to v 2 temach ( aj tu) - asi by to chcelo nechat iba v jednej (aby si nemusel pisat tam aj tam :)) ...
11.10.2018 - 21:32:11
00
xgaskoZle som sa vyjadril, na prvej fotke mas priemernu rychlost celej casti, ktora je zobrazena (nie len ta tmava, ktora je dany segnent ale aj s tou svetlou pred aj za, na zaciatku mas tam ze ides do kopca) a ked kliknes analýzu tak ti to da presne len segment, start a ciel segmentu. Takto to ukazuje vsetkym nie len tebe. A tak ako som napisal prvykrat, v analýze si vies oznacit aj len ppolku segmentu alebo aj menej, a vtedy ti prepocita rychlost len toho useku ktory si si oznacil.


Naposledy upravil mireq1 dňa 11.10.2018 - 21:44:01, celkovo upravené 3 krát.

11.10.2018 - 21:37:25
00
Sesulak napísal:
Bude to optimalizaciou baterie. V nastaveniach spotreby baterie treba vyradit Stravu, aby nebola optimalizovana. Lebo sa ti po urcitom case Strava vypne, aby sa nevybijala bateria. A treba to skontrolovat vzdy po aktualizacii.

Sesulak Kindo áno mal som zapojený šetrič a aj automatickú aktualizáciu. Zajtra vyskúšam. Zatiaľ veľmi pekne ďakujem. :y:
11.10.2018 - 21:38:18
01
A ešte jedna otázka dá sa na STRAVA v mobile zabezpečiť aby robil pausu keď stojím? Mám rozdiel časový oproti GARMINU ktorý to robí automaticky keď zastavím.
11.10.2018 - 22:00:15
00
fofo050 napísal:
A ešte jedna otázka dá sa na STRAVA v mobile zabezpečiť aby robil pausu keď stojím? Mám rozdiel časový oproti GARMINU ktorý to robí automaticky keď zastavím.

Zapni nahravanie a hore vlavo je settings a tam mas autopause, a zaklikni kde to chces pouzit, ride alebo run.
11.10.2018 - 22:04:43
00
Áno to som mal zapnute. Robilo to rozdiel od GARMINU pri 2,5 hod. jazde aj 30 min. Uvidím v sobotu pri väčšom výjazde. Ďakujem.
11.10.2018 - 22:16:36
00
fofo050 garmin je jednoznacne rychlejsi v reakciach ako aplikacia stravy a nemas nahodou aj senzor rychlosti? Vtedy ta reakcia na zastavenie a zapnutie je neporovnatelne rychlejsia. A este nedajboze zastavis niekde kde je slabsi signal a odchylka signalu v mobile ti stopky ani nezastavi lebo si mysli ze stale ides. Proste je aj nezmysel porovnavat zariadenie nato urcene s aplikaciou v mobile.
11.10.2018 - 22:22:58
02
Ano aj ten najjednoduchsi Garmin je lepsi ako Strava app. Clovek to nemusi furt strazit.
11.10.2018 - 22:32:52
00
Ja ked som raz isiel takym fest strmym kopcom hore, bike som tlacil tak 2km/h tachometer to zaznamenal vpohode (mam senzor rychlosti) aplikacia v mobile za ten cely cas bola v autopauze a to som siel 15minut.
11.10.2018 - 22:37:02
00
Mám Garmin 800 . MTB jazdím na gps a na žiletka ten senzor mám lebo on je spoločný aj s kadenciou.
11.10.2018 - 22:47:48
00
jojin dalo by sa prosim nastavit pri importe starsich vyjazdov aby ich zobrazovalo podla nastaveni sukromia a nie automaticky ako verejne. Pri novych vyjazdoch, to tak zrejme pojde ale pri starsich mam vsetky verejne.
11.10.2018 - 22:52:27
01
mireq1 cize podla toho co pises, ten cas ktory vidim v Overview nie je cas, za ktory som presiel nejaky segment (ta tmava cast), ale cas segmentu + kus pred nim a za nim (cela zobrazena cast, tmava a dve svetle)? Sorry, ale dobra blbost.
Z mobilu mam to iste. V Achievements je 48.7, kliknem na to, tam sa zobrazi 54, kliknem aj na to a tam uz je zas 48.7.
Proste maju tam nejaku chybu a uz som im pisal ohladom toho.
11.10.2018 - 22:55:51
00
xgasko napísal:
mireq1 cize podla toho co pises, ten cas ktory vidim v Overview nie je cas, za ktory som presiel nejaky segment (ta tmava cast)

O case som nic nepisal, cize stale si to beries po svojom, cize ano pisem tu uplne blbosti a teba asi zerie to ze cas segmentu ti asi vypocitalo z tej pomalsej priemernej rychlosti, a nie z tej rychlejsej, co je tiez blbost lebo cas segmentu sa vypocitava z denneho casu podla GPS, zaznamenany denny cas v momente zaciatku seg. a potom zaznameny denny cas na konci seg. a rozdiel je cas segmentu, cize nemusis mat vobec zaznamenanu rychlost na urcenie casu segmentu.
11.10.2018 - 23:29:43
00
Mala tam byt rychlost namiesto casu, ale to je jedno, kedze priemerna rychlost sa pocita z casu medzi dvomi gps bodmi.
A vobec nejde o to, ako Strava pocita rychlosti/casy segmentov. Mna zaujima, preco v Overview mam nejake hodnoty casov a rychlosti, a v Analyze ine hodnoty pre ten isty segment, ked je tam dlzka rovnaka.
12.10.2018 - 00:44:37
00
xgasko napísal:
Mala tam byt rychlost namiesto casu, ale to je jedno, kedze priemerna rychlost sa pocita z casu medzi dvomi gps bodmi.

To akokeby na pretekoch merali cas preteku ale vysledok kazdeho jazdca by prepocitaly na priemernu rychlost a tu zas spät na cas.
12.10.2018 - 07:55:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up