tirov napísal:
Kodym, akú chces kúpiť? Máš už niečo aj poskusane? Ja na tvojom mieste nečakám. Život je krátky. Určite ti odporúčam vyskúšať ddemovu areo.
Ddemo, tak som sa teda išiel pozrieť na môj FB profil (zhruba po 4 rokoch?) a zmenil som si fotku a poslal žiadosť na kolobežky.sk...


No, mam vyhliadnuty mibo split. Je sice drahsi ako gt, ale ak by som niekedy cestoval niekam dalej a zobral kolobezku do kufra, manzelkin a synov bike na strechu, tak nebude problem.
13.10.2018 - 19:25:43
01
tirov napísal:
footbikeMusim mat proste z toho pocit.
Ty si môj človek!

Ja musim mat “pocit” zo vsetkeho, co robim. Nie len z jazdenia na kolobezke. Jazdim preto, lebo ma to niekedy bavi, vyvetram si hlavu, ponamaham telo. Ale mam aj ine konicky, ktore ma naplnaju.
13.10.2018 - 19:38:51
00
tirov napísal:
Lýtka? Myslíš svalovku, alebo ťa pohrizol pes?

Niečo sa zle stalo. Celkom pohoda, ved počasie je super, aj večer. Len zrazu som si uvedomil bolesť. Ja neviem, možno preťaženie, nejaky prudší odraz, nespomínam si. No čo už. Hadam to prejde, ale poslednu dobu sa budím na krče v lytkach.
13.10.2018 - 20:22:10
00
Čau odrastená mládež :)
tak som sa pridal do klubu aj ja - s morkses edvenčr xc, zatiaľ najazdené cca 100+ niečo, svalovica len mierna \o/
13.10.2018 - 20:37:27
04
duves napísal:
Niečo sa zle stalo. Celkom pohoda, ved počasie je super, aj večer. Len zrazu som si uvedomil bolesť. Ja neviem, možno preťaženie, nejaky prudší odraz, nespomínam si. No čo už. Hadam to prejde, ale poslednu dobu sa budím na krče v lytkach.

A je to od svalu, alebo slachy?
13.10.2018 - 21:26:05
00
Srsen napísal:
Čau odrastená mládež :)
tak som sa pridal do klubu aj ja - s morkses edvenčr xc, zatiaľ najazdené cca 100+ niečo, svalovica len mierna \o/

Iba za seba mozem ohladom tej odrastenej mladeze. Som len velky chlapec a ti potrebuju lepsie hracky.
Ale vitaj a uzivaj si.
13.10.2018 - 21:28:59
00
footbike napísal:
A je to od svalu, alebo slachy?

Sval.
13.10.2018 - 22:09:59
00
Kodym, mibo má fakt dobre urobenú stránku (internet) veľmi pekne! Aj ich stroje sú krásne. Na živo ešte nemám skúsenosť, ale oceľ ma neláka aj keď je ušľachtilá.
Duves, kŕče som nemal už pár rokov a ani po nich netúžim, prajem ti skoré uzdravenie.
Srsen, tak vitaj, daj foto toho sršňa.
14.10.2018 - 07:10:37
00
Tak si to ešte užime, už to dlho takto nebude.
https://www.aktuality.sk/clanok/632009/koniec-oktobra-prinesie-vyrazne-ochladenie/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x...A.
14.10.2018 - 11:28:29
00
tirov napísal:
Kodym, mibo má fakt dobre urobenú stránku (internet) veľmi pekne! Aj ich stroje sú krásne. Na živo ešte nemám skúsenosť, ale oceľ ma neláka aj keď je ušľachtilá.
Duves, kŕče som nemal už pár rokov a ani po nich netúžim, prajem ti skoré uzdravenie.
Srsen, tak vitaj, daj foto toho sršňa.


Ja mam s mibom dobre skusenosti. Povodne sa mi pozdavali aj nove hlinikove yedoo, ale hlinik je makky a stav nasich chodnikov a ciest je nadherne vidiet na mojom vyse 5 rocnom ocelovom exprese. Nemienim po obruseni hliniku za 5-6 rokov kupovat novu koli diere v doske. Ocel je ocel. Zavodit si netrufam, takze mi hmotnost zatial nevadi. Ale ako sa hovori, nikdy nehovor nikdy.
A karbon je na moju hmotnost a vkus krehky, mal by som obavy, ked sa vysypem, ze praskne. Uz som jeden kotrmelec absolvoval a kolobezka letela vzduchom. Jej sa nic nestalo a odniesla si to len moja ruka. Keby bola karbonova, tak neviem ako by dopadla.
14.10.2018 - 13:28:53
00
Problém karbonu je jeho cena.
Ddemo by ti urobil karbonovu podľa tvojich predstáv - pevnú a nezlomitelnu, no bola by sakra drahá.
Takže mibo je správna voľba 😃
14.10.2018 - 14:17:53
00
kodym napísal:
Povodne sa mi pozdavali aj nove hlinikove yedoo, ale hlinik je makky a stav nasich chodnikov a ciest je nadherne vidiet na mojom vyse 5 rocnom ocelovom exprese. Nemienim po obruseni hliniku za 5-6 rokov kupovat novu koli diere v doske. Ocel je ocel.

Pri vsetkej ucte, este som nepocul, ze by niekto predral “hlinikovu” kolobezku. A to sa Kickbike vyrabaju odkedy sa o kolobezky zaujimam. Skrabance su jedna vec, ale predrat ju, to snad ani nejde. Kickbike ma navyse ochranu od spodu.
14.10.2018 - 15:55:36
01
tak tu je :)
Ta farba je fakt stealth. málokto si uvedomí, že som okolo neho prešiel na kolobežke

Prílohy:

morča.jpg
morča.jpg 1.12 MiB thumb_up3thumb_down

14.10.2018 - 19:43:33
03
footbike napísal:
Pri vsetkej ucte, este som nepocul, ze by niekto predral “hlinikovu” kolobezku. A to sa Kickbike vyrabaju odkedy sa o kolobezky zaujimam. Skrabance su jedna vec, ale predrat ju, to snad ani nejde. Kickbike ma navyse ochranu od spodu.



Niekde na recenzii bud na yedoo trexx, alebo wolfer, tam recenzent spominal, ze maju odspodu tri hlinikove naliatky na sebe po dlzke stupatka, pricom pocas testovania ten jeden zbrusil. A z vlastnej skusenosti viem, ze ocel a hlinik su nebe a dudy ako sa hovori, t. j. hlinik je makky. Kickbike som nemal moznost vidiet, ale ako som pisal, ked vidim obrusenu ocelovu jeklovinu mojho miba, tak si viem zivo predstavit, co to narobi s ,,hlinikom". A to tam mam zospodu tvrdu bitumenovu vrstvu. Druha vec je, ze hlinikace maju nosnost,, len" 130kg, co je myslim malo na dynamicke zatazenie pri hmotnosti jazdca nad 110kg. Nie, nejdem na nej skakat, ale uz som zazil necakane situacie, ked na brzdenie bolo neskoro a vletel som do velkej praskliny na chodniku. Vtedy je zvysena nosnost k nezaplateniu.
14.10.2018 - 21:52:37
00
Srsen gratulujem. Paradna. Cierna jej pristane.
14.10.2018 - 21:57:03
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up